Kolejna porażka koszykarzy..

Nie wiedzie się Kotwicy 50 Kołobrzeg w trzecim kolejnym mecz. Pewnym usprawiedliwieniem są kontuzje trapiące Czarodziejów z wydm.

Po Macieju Strzeleckim, Kamilu Rduchu, Gracjanie Dobriańskim na dłużej ze składu wypadł, borykający się z urazem Dawid Mieczkowski.

Z uwagi na brak zawodników, do Inowrocławia zmuszeni byli więc jechać również niebędący w pełni sił gracze. Uszczuplenie składu widoczne było od początku meczu. Na szczęście inowrocławianie również nie weszli dobrze w rywalizację. Wynik po pierwszej połowie (24:20), wskazywał na obustronne problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, jak też słabą skuteczność. Po obu więc stronach parkietu ni wyglądało to zbyt ciekawie.

Po przerwie kołobrzeżanie zagrali trochę lepiej, ale o wiele mocniej zaczęli też gospodarze, szczególnie zmiennicy pierwszej piątki. Kołobrzeżanie takiej ławki nie mieli, co pokazała wkrótce tablica wyników. Ich przewaga 49:6, pozwoliła Kujawiakom na spokojne kontrolowanie gry i wyniku do końca spotkania. . Po przerwie zespół Kotwicy rzucił 34 oczka, lecz zdecydowanie przebili ich rywale, zdobywając ich 51. W obu drużynach zawodziły rzuty z dystansu (6/26 – 23 proc. Noteci i 5/28 – 18 proc. Kotwicy).

Noteć Inowrocław – Kotwica Kołobrzeg 75:54 (10:10, 14:10, 23:12, 28:22)
Noteć : M. Grod 17 (12 zbiórek), B. Pochocki 13, (4 asysty), M. Kwiatkowski 12, K. Maciejewski 9, A. Lisewski 7, D. Adamczewski 7, N. Jaśtak 5, M. Kowalewski 3, D. Szczepanik 2, H. Wierzbicki 0, S. Sroczyński 0

Kotwica : Ł. Bodych 15 (12 zb., 3 przechwyty), A. Suliński 10 (6 as.), D. Neumann 9 (3×3, 3 zb.), P. Przyborowski 8 (2×3), P. Pawłowski 6 (5 zb.), A. Włodarczyk 4, K. Hanke 2 (5 zb.), A. Małetko 0, D. Mieczkowski, G. Dobriański

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!