Terminarz Energa Kotwicy Kołobrzeg w sezonie 2019/20.

MECZE ROZGRYWANE W HALI MILENIUM 

ETAP 1

I RUNDA

  1. 05.10.19 KOTWICA-RAWLPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT SOBOTA 18:30.
  2. 16.10.19 KOTWICA-STK CZARNI SŁUPSK ŚRODA 19:00.
  3. 26.10.19 KOTWICA-POLONIA LESZNO SOBOTA 18:00.
  4. 06.11.19 KOTWICA-POLFARMEX KUTNO ŚRODA 19:00.
  5. 17.11.19 KOTWICA-BIOFARM BASKET POZNAŃ NIEDZIELA. 17:00.
  6. 07.12.19 KOTWICA-POGOŃ PRUDNIK SOBOTA 18:00.
  7. 21.12.19 KOTWICA-WEEGREE AZS POL. OPOLSKA SOBOTA 18:00.

II RUNDA

  1. 06.01.20 KOTWICA-WKK WROCŁAW PONIEDZIAŁEK 18:30.
  2. 18.01.20 KOTWICA-GKS TYCHY SOBOTA 18:00.
  3. 25.01.20 KOTWICA-ELEK.-INVEST ZB PRUSZKÓW SOBOTA 18:00.
  4. 08.02.20 KOTWICA-GÓRNIK WAŁBRZYCH SOBOTA 18:00.
  5. 15.02.20 KOTWICA-ZETKAMA KŁODZKO SOBOTA 18:00.
  6. 29.02.20 KOTWICA-KS KSIĘŻAK ŁOWICZ SOBOTA 18:00.
  7. 21.03.20 KOTWICA-MIASTO SZKŁA KROSNO SOBOTA 18:00.

 

System rozgrywek

ETAP 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż).

Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w Etapie 2 – play-off.

Drużyny, które zajmą miejsca 9-13, kończą rywalizację w sezonie po Etapie 1.

Drużyny, które zajmą miejsca 14-15 tracą prawo gry w rozgrywkach 1LM.

ETAP 2 – PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 Zwycięzcy grają w II rundzie – półfinał, pokonani zajmują miejsca 5-8 wg kolejności z Etapu 1.

II runda – półfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 -3/6, Zwycięzcy grają w III rundzie – finał, pokonani grają w III rundzie – o trzecie miejsce.

III runda – finał – do trzech zwycięstw (2-2-1) Drużyna zwycięska uzyskuje prawo gry w Ekstraklasie Mężczyzn. III runda – o trzecie miejsce – mecz i rewanż.

ETAP 2 – PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1)

mecze 1 – 04 kwietnia (sobota)

mecze 2 – 05 kwietnia (niedziela)

mecze 3 – 08 kwietnia (środa)

mecze 4 – 09 kwietnia (czwartek)

mecze 5 – 15 kwietnia (środa)

II runda – półfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1)

mecze 1 – 18 kwietnia (sobota)

mecze 2 – 19 kwietnia (niedziela)

mecze 3 – 25 kwietnia (sobota)

mecze 4 – 26 kwietnia (niedziela)

mecze 5 – 29 kwietnia (środa)

III runda – finał – do trzech zwycięstw (2-2-1)

mecz 1 – 02 maja (sobota)

mecz 2 – 03 maja (niedziela)

mecz 3 – 09 maja (sobota)

mecz 4 – 10 maja (niedziela)

mecz 5 – 16 maja (sobota)

III runda – o trzecie miejsce – mecz i rewanż

mecz 1 – 02 maja (sobota) mecz 2 – 09 maja (sobota)