Mecze Ligowe i Tabele-Sezony (1988-2018)

SEZON 1988/1989 O WEJSCIE DO II LIGI

 

1RUNDA

KOTWICA-SPARTAKUS PYRZYCE 114;69

WARTA MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 94;83

SPÓJNIA II STARGARD-KOTWICA 89;96

KOTWICA-AZS SZCZECIN 78;82

LECH II POZNAN-KOTWICA84;101

KOTWICA-ORLĘTA GORZÓW WLKP 86;85

POGOŃ II SZCZECIN-KOTWICA 97;125

KOTWICA-POM STRZELCE KRAJENSKIE 102;69

 

 

2RUNDA

SPARTAKUS PYRZYCE-KOTWICA 92;115

KOTWICA-WARTA MIĘDZYCHÓD 85;61

KOTWICA-SPÓJNIA II STARGARD 123;91

AZS SZCZECIN-KOTWICA 92;89

KOTWICA-LECH II POZNAN 123;97

ORLĘTA GORZÓW WLKP.-KOTWICA 85;101

KOTWICA-POGOŃ II SZCZECIN 123;96

POM STRZELCE KRAJEŃSKIE-KOTWICA 71;91

 

 

TABELA KONCOWA

1-AZS SZCZECIN

2-KOTWICA-13-3

3-ORLĘTA

4-WARTA

5-LECHII

6-SPOJNIAII

7-POGONII

8-POM

9-SPARTAKUS

 

AZS SZCZECIN I KOTWICA PRZEGRYWAJĄ TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

 

——————————————————————————–

 

 

SEZON 1989/1990 O WEJSCIE DO II LIGI

 

1RUNDA

KOTWICA-POLONIA PIŁA 124;69

34-JABŁOŃSKI

28-M.ERNESTOWICZ

27-MIKA

 

KOTWICA-VICTORIA WRZEŚNIA 85;74

33-M.ERNESTOWICZ

22-ROGOŻA

14-CENTKOWSKI

 

SPOJNIA II STARGARD-KOTWICA 90;110

 

KOTWICA-POGOŃ II SZCZECIN 75;74

20-CENTKOWSKI/ROGOŻA

18-M.ERNESTOWICZ

 

AZS SZCZECIN-KOTWICA 56;67

23-CENTKOWSKI

20-ROGOŻA

10-JABŁOŃSKI

 

KOTWICA-WARTA MIĘDZYCHÓD 67;73

25-MIKA

18-R.ERNESTOWICZ

10-M.ERNESTOWICZ

 

LECH II POZNAŃ-KOTWICA 90;85

30-SZCZEPAŃSKI

28-MIKA

24-JABŁOŃSKI

 

 

2RUNDA

POLONIA PIŁA-KOTWICA 75;106

31-MIKA

21-CENTKOWSKI

20-JABŁOŃSKI

 

VICTORIA WRZEŚNIA-KOTWICA 98;97

 

KOTWICA-SPÓJNIA II STARGARD 119;62

27-SZCZEPAŃSKI

18-R.ERNESTOWICZ/MIKA

 

POGOŃ II SZCZECIN-KOTWICA 77;89

29-R.ERNESTOWICZ

21-MIKA/SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-AZS SZCZECIN 120;108

31-MIKA

28-SZCZEPAŃSKI

26-R.ERNESTOWICZ

 

WARTA MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 89;79

 

KOTWICA-LECH II POZNAN 118;109

39-SZCZEPAŃSKI/M.ERNESTOWICZ

21-MIKA

 

TABELA KONCOWA

1-AZS

2-KOTWICA-10-4

3-WARTA

4-VICTORIA

5-LECHII

6-SPOJNIAII

7-POGONII

8-POLONIA

 

AZS SZCZECIN I KOTWICA PRZEGRYWAJĄ TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

 

———————————————–

 

 

SEZON 1990/1991 O WEJSCIE DO II LIGI

 

1RUNDA

KOTWICA-LECH II POZNAŃ 96;90

AZS POZNAŃ-KOTWICA 100;84

KOTWICA-AZS SZCZECIN 80;88

VICTORIA WRZEŚNIA-KOTWICA 95;96

KOTWICA-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD 96;81

KOTWICA-SPÓJNIA II STARGARD SZCZ. 108;89

UNIA/AKORI GORZÓW-KOTWICA 138;58

 

2RUNDA

LECH II POZNAŃ-KOTWICA 88;86

KOTWICA-AZS POZNAŃ 70;81

AZS SZCZECIN-KOTWICA 90;78

KOTWICA-VICTORIA WRZEŚNIA 20;0VO

SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 92;94

SPÓJNIA II STARGARD-KOTWICA 89;100

KOTWICA-UNIA/AKORI GORZÓW WLKP. 76;79

 

PLAY-OFF

KOTWICA-UNIA/AKORI GORZÓW 77;118

AZS POZNAŃ-KOTWICA 20;0VO

KOTWICA-AZS SZCZECIN 78;94

UNIA/AKORI GORZÓW-KOTWICA 20;0VO

KOTWICA-AZS POZNAŃ 83;77

AZS SZCZECIN-KOTWICA 110;83

 

TABELA KONCOWA

1-UNIA-AKORI GORZOW

2-AZS SZCZECIN

3-AZS POZNAN

4-KOTWICA-8-12

5-LECH II

6-SOKÓŁ

7-VICTORIA

8-SPOJNIA II

 

—————————————————-

 

SEZON 1991//1922 O WEJŚCIE DO II LIGI

 

1RUNDA

KOTWICA-LECH II POZNAŃ 120;68

26-TANASEJCZUK

19-SZCZEPAŃSKI

15-BOGUCKI

12-R.ERNESTOWICZ

12-MIKA

12-KROPIDŁOWSKI

11-KIEŁBASIŃSKI

6-ŻOŁNIEROWICZ

6-M.ERNESTOWICZ

2-BARDA

 

KOTWICA-WARTA GORZÓW 92;69

34-TANASEJCZUK

26-ŻOŁNIEROWICZ

12-BOGUCKI

11-R.ERNESTOWICZ

4-BARDA

3-KROPIDŁOWSKI

2-KIEŁBASIŃSKI

2-MIKA

2-SZCZEPAŃSKI

 

AZS POZNAŃ-KOTWICA 73;80

26-TANASEJCZUK

17-ŻOŁNIEROWICZ

14-KIEŁBASIŃSKI

9-R.ERNESTOWICZ

8-KROPIDŁOWSKI

4-CENTKOWSKI

3-M.ERNESTOWICZ

2-MIKA

 

KOTWICA-VICTORIA WRZEŚNIA 112;77

24-TANASEJCZUK

24-ZOŁNIEROWICZ

17-KIEŁBASINSKI

16-R.ERNESTOWICZ

12-BOGUCKI

7-SZCZEPAŃSKI

6-BARDA

4-M.ERNESTOWICZ

2-KROPIDŁOWSKI

 

POGOŃ II SZCZECIN-KOTWICA 33;105

32-TANASEJCZUK

19-R.ERNESTOWICZ

16-ŻOŁNIEROWICZ

13-SZCZEPAŃSKI

6-BOGUCKI

5-KROPIDŁOWSKI

4-BARDA

4-MIKA

4-M.ERNESTOWICZ

2-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-AZS SZCZECIN 103;73

34-TANASEJCZUK

33-ŻOŁNIEROWICZ

20-BOGUCKI

8-R.ERNESTOWICZ

6-MIKA

2-BARDA

 

SOKOL MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 81;101

40-TANASEJCZUK

24-ŻOŁNIEROWICZ

18-BOGUCKI

10-MIKA

9-R.ERNESTOWICZ

 

AZS II KOSZALIN-KOTWICA 67;108

30-TANASEJCZUK

26-ŻOŁNIEROWICZ

20-BOGUCKI

15-KROPIDŁOWSKI

9-KIEŁBASIŃSKI

4-CENTKOWSKI

2-MIKA

2-BARDA

2-WITEK

 

2RUNDA

 

LECH II POZNAŃ-KOTWICA 83;98

26-ŻOŁNIEROWICZ

20-TANASEJCZUK

16-BOGUCKI

8-R.ERNESTOWICZ

8-MIKA

5-BARDA

5-KROPIDŁOWSKI

4-KIEŁBASIŃSKI

4-M.ERNESTOWICZ

2-CENTKOWSKI

 

AZS II KOSZALIN-KOTWICA 63;131

41-ŻOŁNIEROWICZ

21-BOGUCKI

18-TANASEJCZUK

12-R.ERNESTOWICZ

10-CENTKOWSKI

7-MIKA

7-KROPIDŁOWSKI

6-WITEK

5-BARDA

4-RUSAK

 

WARTA GORZÓW-KOTWICA 90;88

25-TANASEJCZUK

24-ŻOŁNIEROWICZ

16-MIKA

11-BOGUCKI

5-R.ERNESTOWICZ

5-BARDA

2-CENTKOWSKI

 

KOTWICA-AZS POZNAŃ 130;86

35-ŻOŁNIEROWICZ

30-TANASEJCZUK

23-BOGUCKI

12-MIKA

9-KROPIDŁOWSKI

8-BARDA

6-R.ERNESTOWICZ

4-WITEK

2-RUSAK

1-M.ERNESTOWICZ

 

VICTORIA WRZEŚNIA-KOTWICA 51;115

41-TANASEJCZUK

33-ŻOŁNIEROWICZ

15-MIKA

10-R.ERNESTOWICZ

9-BOGUCKI

4-KIEŁBASIŃSKI

2-KROPIDŁOWSKI

1-M.ERNESTOWICZ

 

KOTWICA-POGOŃ II SZCZECIN 155;55

46-ŻOŁNIEROWICZ

34-TANASEJCZUK

25-MIKA

22-BOGUCKI

9-M.ERNESTOWICZ

8-KIEŁBASIŃSKI

4-RUSAK

3-R.ERNESTOWICZ

2-BARDA

2-WITEK

 

AZS SZCZECIN-KOTWICA 64;116

31-ŻOŁNIEROWICZ

30-TANASEJCZUK

17-BOGUCKI

14-MIKA

10-KIEŁBASIŃSKI

6-BARDA

6-KROPIDŁOWSKI

2-R.ERNESTOWICZ

 

KOTWICA-SOKÓŁ MIEDZYCHÓD96;84

34-TANASEJCZUK

19-ŻOŁNIEROWICZ

18-BARDA

12-BOGUCKI

5-R.ERNESTOWICZ

4-KIEŁBASIŃSKI

4-MIKA

 

PLAY-OFF[KOLOBRZEG 13-15.03.1992]

 

KOTWICA-AZS SZCZECIN 117;85

WARTA GORZÓW-SOKÓŁ MIEDZYCHÓD 67;82

KOTWICA-SOKÓŁ 80;76

WARTA-AZS 78;84

KOTWICA-WARTA 80;93

SOKÓŁ-AZS 98;68

 

PUNKTY OGÓLNIE

 

93-TANASEJCZUK

69-ŻOŁNIEROWICZ

38-BOGUCKI

30-KIEŁBASIŃSKI

13-R.ERNESTOWICZ

12-MIKA

8-M.ERNESTOWICZ

6-KROPIDŁOWSKI

4-BARDA

4-CENTKOWSKI

 

TABELA KOŃCOWA

1-KOTWICA-AWANS DO TURNIEJÓW CENTRALNYCH

2-WARTA GORZÓW-AWANS DO TURNIEJÓW CENTRALNYCH

3-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD

4-AZS SZCZECIN

 

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KOŁOBRZEG 27-29.03.1992

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-GWARDIA SZCZYTNO 73;79

KOTWICA-CZARNI KUTNO 128;80

CZARNI-GWARDIA 78;101

KOTWICA-NOTEĆ 111;66

NOTEĆ-CZARNI 80;83

KOTWICA-GWARDIA 112;85

 

PUNKTY OGÓLNIE

119-ŻOŁNIEROWICZ

83-TANASEJCZUK

45-BOGUCKI

22-KIEŁBASIŃSKI

21-BARDA

20-R.ERNESTOWICZ

19-MIKA

10-M.ERNESTOWICZ

6-CENTKOWSKI

4-KROPIDŁOWSKI

 

TABELA TURNIEJU

 

1-KOTWICA-AWANS

2-GWARDIA-AWANS

3-CZARNI

4-NOTEĆ

 

TURNIEJ FINAŁOWY KOŁOBRZEG 10-12.04.1992

 

AZS/AWF WARSZAWA-WARTA GORZÓW 79;97

KOTWICA-GWARDIA SZCZYTNO 99;64

AZS/AWF-GWARDIA 102;81

KOTWICA-WARTA 82;73

GWARDIA-WARTA 68;98

KOTWICA-AZS/AWF 104;74

 

PUNKTY OGÓLNIE

 

101-TANASEJCZUK

90-ŻOŁNIEROWICZ

47-BOGUCKI

13-BARDA

12-KIEŁBASIŃSKI

9-M.ERNESTOWICZ

8-MIKA

3-R.ERNESTOWICZ

1-CENTKOWSKI

 

TABELA TURNIEJU

1-KOTWICA-AWANS DO II LIGI

2-WARTA-AWANS DO II LIGI

3-AZS-AWF

4-GWARDIA

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE/PKT/MECZ/ŚR.PKT

 

1 TANASEJCZUK 761 25 30,4
2 ŻOŁNIEROWICZ 705 25 28,2
3 BOGUCKI 364 24 15,1
4 MIKA 178 25 7,1
5 R.ERNESTOWICZ 172 24 7,1
6 KIEŁBASIŃSKI 149 21 7,0
7 BARDA 107 23 4,6
8 KROPIDŁOWSKI 82 19 4,3
9 M.ERNESTOWICZ 59 22 2,6
10 SZCZEPAŃSKI 41 7 5,8
11 CENTKOWSKI 33 16 2,0
12 WITEK 14 6 2,3
13 RUSAK 12 6 2,0

 

 

 

——————————————————————————————————-

1 SZCZEBEL CENTALNY

 

II LIGA SEZON 1992/1993     [1 SEZON]

 

1 RUNDA

 

KOTWICA-WYBRZEŻE/HEVELIUS GDAŃSK 77;80

26-CZERNIAKIEWICZ

20-ŻOŁNIEROWICZ

19-TANASEJCZUK

5-BOGUCKI

4-MIKA

2-BARDA

1-FIEDOSEWICZ

0-GLISZCZYŃSKI

0-KROPIDŁOWSKI

0-CENTKOWSKI

 

KOTWICA-ZBR WARTA GORZÓW WLKP. 85;68

30-ŻOŁNIEROWICZ

24-TANASEJCZUK

17-CZERNIAKIEWICZ

7-BOGUCKI

5-FIEDOSEWICZ

2-BARDA

0-MIKA

KROPIDŁOWSKI

BEDNARSKI

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA 103;100

35-TANASEJCZUK

20-CZERNIAKIEWICZ

18-BOGUCKI

10-ŻOŁNIEROWICZ

5-BARDA

KROPIDŁOWSKI

FIEDOSEWICZ

2-MIKA

0-CENTKOWSKI

BEDNARSKI

 

KOTWICA-LEGIA WARSZAWA 88;99

27-ŻOŁNIEROWICZ

25-TANASEJCZUK

21-CZERNIAKIEWICZ

7-FIEDOSEWICZ

4-CENTKOWSKI

2-BARDA

KROPIDŁOWSKI

0-MIKA

 

MKS-MOS PRUSZKÓW-KOTWICA 109;73

19-ŻOŁNIEROWICZ

17-BOGUCKI

9-CZERNIAKIEWICZ

8-BARDA

7-TANASEJCZUK

FIEDOSEWICZ

6-MIKA

0-KROPIDŁOWSKI

CENTKOWSKI

BEDNARSKI

 

KOTWICA-AZS TORUŃ 69;93

22-ŻOŁNIEROWICZ

13-TANASEJCZUK

12-GLISZCZYŃSKI

9-CZERNIAKIEWICZ

7-BOGUCKI

4-FIEDOSEWICZ

2-KROPIDŁOWSKI

0-BARDA

WITEK

OGIŃSKI

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 127;97

21-TANASEJCZUK

CZERNIAKIEWICZ

13-ŻOŁNIEROWICZ

12-BOGUCKI

9-GLISZCZYŃSKI

8-BARDA

0-MIKA

FIEDOSEWICZ

KROPIDŁOWSKI

BEDNARSKI

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 84;74

25-TANASEJCZUK

19-ŻOŁNIEROWICZ

15-CZERNIAKIEWICZ

14-BOGUCKI

11-GLISZCZYŃSKI

5-BARDA

2-FIEDOSEWICZ

0-MIKA

FIEDOSEWICZ

KROPIDŁOWSKI

 

SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI-KOTWICA 96;91

28-BOGUCKI

16-ŻOŁNIEROWICZ

13-CENTKOWSKI

11-KROPIDŁOWSKI

9-CZERNIAKIEWICZ

8-GLISZCZYŃSKI

5-WITEK

4-BARDA

BEDNARSKI

 

KOTWICA-SKRA WARSZAWA 97;83

27-CZERNIAKIEWICZ

19-TANASEJCZUK

18-BOGUCKI

16-ŻOŁNIEROWICZ

14-GLISZCZYŃSKI

2-BARDA

1-MIKA

0-KROPIDLOWSKI

WITEK

BEDNARSKI

 

INSTAL BIAŁYSTOK-KOTWICA 75;88

34-TANASEJCZUK

19-ŻOŁNIEROWICZ

17-CZERNIAKIEWICZ

9-GLISZCZYŃSKI

6-BOGUCKI

3-FIEDOSEWICZ

0-MIKA

BARDA

BEDNARSKI

 

2 RUNDA

 

WYBRZEŻE GDAŃSK-KOTWICA 70;66

23-TANASEJCZUK

21-CZERNIAKIEWICZ

10-ŻOŁNIEROWICZ

4-BOGUCKI

BARDA

3-GLISZCZYŃSKI

1-KROPIDŁOWSKI

0-MIKA

FIEDOSEWICZ

BEDNARSKI

 

ZBR WARTA GORZÓW WLKP.-KOTWICA 66;104

29-CZERNIAKIEWICZ

21-GLISZCZYŃSKI

18-ŻOŁNIEROWICZ

15-TANASEJCZUK

8-MIKA

6-FIEDOSEWICZ

3-KROPIDŁOWSKI

2-BOGUCKI

BARDA

0-BEDNARSKI

 

KOTWICA-OBRA KOŚCIAN 98;83

29-TANASEJCZUK

24-CZERNIAKIEWICZ

20-GLISZCZYŃSKI

12-ŻOŁNIEROWICZ

9-BOGUCKI

4-FIEDOSEWICZ

0-MIKA

BARDA

WITEK

BEDNARSKI

 

LEGIA WARSZAWA-KOTWICA 100;101

40-TANASEJCZUK

21-GLISZCZYŃSKI

15-ŻOŁNIEROWICZ

7-MIKA

FIEDOSEWICZ

5-BEDNARSKI

4-SZCZEPAŃSKI

2-BOGUCKI

0-BARDA

WITEK

 

KOTWICA-MKS-MOS PRUSZKÓW 85;96

22-GLISZCZYŃSKI

19-TANASEJCZUK

18-CZERNIAKIEWICZ

13-ŻOŁNIEROWICZ

6-SZCZEPAŃSKI

4-BOGUCKI

3-BARDA

0-MIKA

FIEDOSEWICZ

BEDNARSKI

 

AZS TORUŃ-KOTWICA 101;73

28-CZERNIAKIEWICZ

27-TANASEJCZUK

12-BOGUCKI

4-GLISZCZYŃSKI

2-SZCZEPAŃSKI

0-MIKA

BARDA

WITEK

BEDNARSKI

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 94;99

28-TANASEJCZUK

25-CZERNIAKIEWICZ

18-ŻOŁNIEROWICZ

9-GLISZCZYŃSKI

6-FIEDOSEWICZ

4-MIKA

2-BOGUCKI

BARDA

0-WITEK

BEDNARSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 82;78

37-CZERNIAKIEWICZ

12-GLISZCZYŃSKI

11-ŻOŁNIEROWICZ

9-TANASEJCZUK

6-BOGUCKI

3-FIEDOSEWICZ

0-MIKA

BARDA

BEDNARSKI

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI 76;69

21-CZERNIAKIEWICZ

18-GLISZCZYŃSKI

16-ŻOŁNIEROWICZ

11-TANASEJCZUK

8-BOGUCKI

2-BARDA

0-MIKA

FIEDOSEWICZ

WITEK

SZCZEPAŃSKI

 

SKRA WARSZAWA-KOTWICA 87;95

16-GLISZCZYŃSKI

15-ŻOŁNIEROWICZ

14-TANASEJCZUK

BOGUCKI

12-SZCZEPAŃSKI

5-FIEDOSEWICZ

4-BEDNARSKI

0-MIKA

BARDA

 

KOTWICA-INSTAL BIAŁYSTOK 85;82

23-ŻOŁNIEROWICZ

15-TANASEJCZUK

13-GLISZCZYŃSKI

10-CZERNIAKIEWICZ

FIEDOSEWICZ

8-SZCZEPAŃSKI

4-BARDA

2-LICHOCKI

0-MIKA

BEDNARSKI

 

PLAY-OUT

 

KOTWICA-OBRA KOŚCIAN 97;53

18-FIEDOSEWICZ

16-ŻOŁNIEROWICZ

15-CZERNIAKIEWICZ

14-TANASEJCZUK

10-GLISZCZYŃSKI

8-SZCZEPAŃSKI

6-BOGUCKI

BARDA

2-MIKA

0-BEDNARSKI

LICHOCKI

 

KOTWICA-OBRA KOŚCIAN 86;64

29-CZERNIAKIEWICZ

17-TANASEJCZUK

13-ŻOŁNIEROWICZ

7-BOGUCKI

6-SZCZEPAŃSKI

5-GLISZCZYŃSKI

4-BARDA

2-FIEDOSEWICZ

0-MIKA

BEDNARSKI

LICHOCKI

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA 86;82

23-CZERNIAKIEWICZ

16-TANASEJCZUK

14-GLISZCZYŃSKI

12-FIEDOSEWICZ

11-ŻOŁNIEROWICZ

4-SZCZEPAŃSKI

2-BOGUCKI

0-MIKA

BARDA

BEDNARSKI

LICHOCKI

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA 78;85

31-TANASEJCZUK

22-GLISZCZYŃSKI

11-CZERNIAKIEWICZ

10-BOGUCKI

6-FIEDOSEWICZ

5-ŻOŁNIEROWICZ

0-MIKA

BARDA

BEDNARSKI

SZCZEPAŃSKI

LICHOCKI

 

BARAŻE O UTRZYMANIE

 

STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 77;97/84;88

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE [PKT,IL.ME,ŚR.PKT]

 

1 TANASEJCZUK 530 25 21,2
2 CZERNIAKIEWICZ 489 25 19,5
3 ŻOŁNIEROWICZ 407 25 16,3
4 GLISZCZYŃSKI 273 22 12,4
5 BOGUCKI 220 24 9,1
6 FIEDOSEWICZ 113 23 5,0
7 BARDA 65 26 2,5
8 SZCZEPAŃSKI 50 11 4,5
9 MIKA 34 24 1,4
10 KROPIDŁOWSKI 24 12 2,0
11 CENTKOWSKI 17 6 2,8
12 BEDNARSKI 13 23 0,5
13 WITEK 5 8 0,6
14 LICHOCKI 2 1 2,0
15 OGIŃSKI 0 1 0,0

 

 

TRENERZY;JERZY OLEJNICZAK/MAREK BOHDZIEWICZ[12 ZW-14 POR]

 

TABELA KOŃCOWA

 

1-MKS MOS PRUSZKÓW-AWANS

2-SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI

3-LEGIA WARSZAWA

4-AZS KOSZALIN

5-SKRA WARSZAWA

6-ASTORIA BYDGOSZCZ

7-INSTAL BIAŁYSTOK

8-AZS TORUŃ

9-KOTWICA KOŁOBRZEG[12-14]

10-WYBRZEŻE GDAŃSK

11-WARTA GORZÓW WLKP.-SPADEK

12-OBRA KOŚCIAN-SPADEK

 

—————————————————————————————————–

2 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1993/1994          [2 SEZON]

 

1 RUNDA

KOTWICA-SPÓJNIA STAR.SZCZECIŃSKI 79;78

19-CZERNIAKIEWICZ

18-GLISZCZYŃSKI

16-FIEDOSEWICZ

11-BOGUCKI

9-KŁYS

4-SZAFRAN

2-BARDA

0-KIEŁBASIŃSKI

BEDNARSKI

MIKA

 

WYBRZEŻE GDAŃSK-KOTWICA 77;63

21-CZERNIAKIEWICZ

15-TANASEJCZUK

13-GLISZCZYŃSKI

6-KŁYS

4-BOGUCKI

2-FIEDOSEWICZ

SZAFRAN

0-DĄBROWSKI

BARDA

LICHOCKI

 

KOTWICA-AZS TORUN 96;68

24-CZERNIAKIEWICZ

23-TANASEJCZUK

19-GLISZCZYŃSKI

9-DĄBROWSKI

8-BOGUCKI

5-KŁYS

4-FIEDOSEWICZ

2-BARDA

CENTKOWSKI

0-SZAFRAN

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 81;75

23-CZERNIAKIEWICZ

13-FIEDOSEWICZ

11-BOGUCKI

9-DĄBROWSKI

7-TANASEJCZUK

6-GLISZCZYŃSKI

KŁYS

0-SZAFRAN

BARDA

CENTKOWSKI

 

KOTWICA-SKRA WARSZAWA 78;72

28-TANASEJCZUK

25-CZERNIAKIEWICZ

9-FIEDOSEWICZ

DĄBROWSKI

4-GLISZCZYŃSKI

2-SZAFRAN

1-KŁYS

0-BOGUCKI

BARDA

BEDNARSKI

 

SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 89;65

26-TANASEJCZUK

12-CZERNIAKIEWICZ

9-GLISZCZYŃSKI

FIEDOSEWICZ

7-DĄBROWSKI

2-BARDA

0-KŁYS

SZAFRAN

KIEŁBASIŃSKI

MIKA

 

KOTWICA-OSIR ŁOWICZ 84;80

21-CZERNIAKIEWICZ

20-TANASEJCZUK

15-KŁYS

10-DĄBROWSKI

8-GLISZCZYŃSKI

7-FIEDOSEWICZ

3-KIEŁBASIŃSKI

0-BARDA

MIKA

CENTKOWSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 95;90

32-TANASEJCZUK

30-CZERNIAKIEWICZ

11-FIEDOSEWICZ

5-GLISZCZYŃSKI

FIEDOSEWICZ

DĄBROWSKI

2-KŁYS

0-BARDA

KIEŁBASIŃSKI

MIKA

 

KOTWICA-SPARTAKUS JELENIA GÓRA 72;54

24-TANASEJCZUK

20-CZERNIAKIEWICZ

11-GLISZCZYŃSKI

9-FIEDOSEWICZ

4-KIEŁBASIŃSKI

2-BOGUCKI

BARDA

0-DĄBROWSKI

BEDNARSKI

MIKA

 

KOTWICA-INSTAL BIAŁYSTOK 63;81

19-TANASEJCZUK

16-CZERNIAKIEWICZ

6-FIEDOSEWICZ

5-BOGUCKI

4-KIEŁBASIŃSKI

MIKA

SZCZEPAŃSKI

3-DĄBROWSKI

2-GLISZCZYŃSKI

0-BARDA

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 89;96

25-TANASEJCZUK

20-GLISZCZYŃSKI

18-CZERNIAKIEWICZ

15-FIEDOSEWICZ

14-BOGUCKI

4-DĄBROWSKI

0-BARDA

KIEŁBASIŃSKI

MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

 

 

 

 

2 RUNDA

 

SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI-KOTWICA 79;71

24-GLISZCZYŃSKI

16-FIEDOSEWICZ

13-TANASEJCZUK

9-CZERNIAKIEWICZ

5-DĄBROWSKI

2-BOGUCKI

BARDA

0-KIEŁBASIŃSKI

MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-WYBRZEŻE GDAŃSK 82;63

27-CZERNIAKIEWICZ

19-TANASEJCZUK

11-FIEDOSEWICZ

10-GLISZCZYŃSKI

9-BOGUCKI

6-KŁYS

0-DĄBROWSKI

SZAFRAN

MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

AZS TORUŃ-KOTWICA 88;84

24-TANASEJCZUK

19-GLISZCZYŃSKI

10-FIEDOSEWICZ

9-BOGUCKI

7-DĄBROWSKI

6-KŁYS

SZCZEPAŃSKI

3-KIEŁBASIŃSKI

0-LICHOCKI

BEDNARSKI

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 104;90

33-TANASEJCZUK

29-FIEDOSEWICZ

16-BOGUCKI

10-GLISZCZYŃSKI

8-KŁYS

4-SZAFRAN

2-CZERNIAKIEWICZ

KIEŁBASIŃSKI

0-DĄBROWSKI

LICHOCKI

 

SKRA WARSZAWA-KOTWICA 86;72

17-TANASEJCZUK

15-CZERNIAKIEWICZ

10-BOGUCKI

9-FIEDOSEWICZ

8-GLISZCZYŃSKI

KŁYS

5-LICHOCKI

0-SZAFRAN

KIEŁBASIŃSKI

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-SOKÓŁ MIEDZYCHÓD 86;57

26-TANASEJCZUK

16-CZERNIAKIEWICZ

14-GLISZCZYŃSKI

9-KŁYS

7-BOGUCKI

FIEDOSEWICZ

DĄBROWSKI

0-KIEŁBASIŃSKI

LICHOCKI

SZCZEPAŃSKI

 

OSIR ŁOWICZ-KOTWICA 83;99

24-GLISZCZYŃSKI

23-TANASEJCZUK

14-FIEDOSEWICZ

11-CZERNIAKIEWICZ

BOGUCKI

7-KŁYS

5-DĄBROWSKI

4-LICHOCKI

0-SZAFRAN

KIEŁBASIŃSKI

MIKA

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 65;80

20-GLISZCZYŃSKI

13-CZERNIAKIEWICZ

6-BOGUCKI

FIEDOSEWICZ

LICHOCKI

4-TANASEJCZUK

DĄBROWSKI

SZCZEPAŃSKI

2-KŁYS

0-KIEŁBASIŃSKI

 

SPARTAKUS JELENIA GÓRA-KOTWICA 79;69

22-GLISZCZYŃSKI

12-CZERNIAKIEWICZ

9-BOGUCKI

8-DĄBROWSKI

7-LICHOCKI

5-FIEDOSEWICZ

4-KŁYS

2-SZAFRAN

0-MIKA

SZCZEPAŃSKI

INSTAL BIAŁYSTOK-KOTWICA 77;57

20-CZERNIAKIEWICZ

11-DĄBROWSKI

6-GLISZCZYŃSKI

KŁYS

4-BOGUCKI

LICHOCKI

2-SZAFRAN

MIKA

SZCZEPAŃSKI

0-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 79;71

18-GLISZCZYŃSKI

15-BOGUCKI

FIEDOSEWICZ

11-KŁYS

8-SZAFRAN

5-DĄBROWSKI

SZCZEPAŃSKI

2-LICHOCKI

0-KIEŁBASIŃSKI

MIKA

 

 

 

PLAY-OFF 1-8

 

KOTWICA-WYBRZEŻE GDAŃSK 73;69

19-GLISZCZYŃSKI

15-BOGUCKI

10-FIEDOSEWICZ

CENTKOWSKI

7-DĄBROWSKI

KIEŁBASIŃSKI

3-SZCZEPAŃSKI

2-LICHOCKI

0-SZAFRAN

MIKA

 

WYBRZEŻE GDAŃSK-KOTWICA 66;52

15-TANASEJCZUK

9-KIEŁBASIŃSKI

8-GLISZCZYŃSKI

LICHOCKI

6-KŁYS

4-BOGUCKI

2-SZCZEPAŃSKI

0-FIEDOSEWICZ

DĄBROWSKI

CENTKOWSKI

 

WYBRZEŻE GDAŃSK-KOTWICA 102;82

29-GLISZCZYŃSKI

20-BOGUCKI

13-TANASEJCZUK

6-KŁYS

4-FIEDOSEWICZ

DĄBROWSKI

LICHOCKI

2-SZCZEPAŃSKI

0-KIEŁBASIŃSKI

CENTKOWSKI

 

MIEJSCA 5-8

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 73;88

27-GLISZCZYŃSKI

11-BOGUCKI

8-TANASEJCZUK

FIEDOSEWICZ

4-CZERNIAKIEWICZ

KŁYS

KIEŁBASIŃSKI

2-DĄBROWSKI

LICHOCKI

0-SZCZEPAŃSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 89;77

32-GLISZCZYŃSKI

10-DĄBROWSKI

9-BOGUCKI

8-CZERNIAKIEWICZ

7-SZAFRAN

5-LICHOCKI

2-MIKA

KIEŁBASIŃSKI

SZCZEPAŃSKI

0-KŁYS

 

O MIEJSCE 7

 

SKRA WARSZAWA-KOTWICA 77;111

41-GLISZCZYŃSKI

28-CZERNIAKIEWICZ

19-KŁYS

10-TANASEJCZUK

7-DĄBROWSKI

6-KIEŁBASIŃSKI

0-BOGUCKI

SZAFRAN

 

KOTWICA-SKRA WARSZAWA 74;92

21-BOGUCKI

17-GLISZCZYŃSKI

8-DĄBROWSKI

6-FIEDOSEWICZ

KŁYS

KIEŁBASIŃSKI

5-CZERNIAKIEWICZ

4-SZAFRAN

1-LICHOCKI

0-CENTKOWSKI

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

1 GLISZCZYŃSKI 464 29 16,0
2 TANASEJCZUK 434 22 19,7
3 CZERNIAKIEWICZ 409 24 17,0
4 FIEDOSEWICZ 251 26 9,6
5 BOGUCKI 238 27 8,8
6 KŁYS 154 24 6,4
7 DĄBROWSKI 146 27 5,4
8 KIEŁBASIŃSKI 50 23 2,1
9 LICHOCKI 50 18 2,7
10 SZAFRAN 35 17 2,1
11 SZCZEPAŃSKI 30 16 1,8
12 CENTKOWSKI 12 7 1,7
13 BARDA 10 11 0,9
14 MIKA 8 14 0,6
15 BEDNARSKI 0 4 0,0

 

TRENER;JERZY OLEJNICZAK[13 ZW-16 POR]

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI-AWANS

02-WYBRZEŻE GDAŃSK

03-INSTAL BIAŁYSTOK

04-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD

05-AZS TORUŃ

06-ASTORIA BYDGOSZCZ

07-KOTWICA KOŁOBRZEG[13-16]

08-SKRA WARSZAWA

09-OSIR ŁOWICZ-SPADEK

10-SPARTAKUS JELENIA GÓRA

11-AZS KOSZALIN-SPADEK

12-TURÓW ZGORZELEC-SPADEK

 

——————————————————-

 

3 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1994/1995                                    [ 3 SEZON]

 

 

SPARTAKUS JELENIA GÓRA-KOTWICA 82-79

21-GLISZCZYŃSKI

20-CZERNIAKIEWICZ

18-MOLSKI

15-FIEDOSEWICZ

3-SAGANOWSKI

2-KIEŁBASIŃSKI

0-BOGUCKI

CENTKOWSKI

MIKA

OGIŃSKI

 

KOTWICA-INSTAL BIAŁYSTOK 79-75

24-CZERNIAKIEWICZ

GLISZCZYNSKI

10-TANASEJCZUK

SAGANOWSKI

9-MOLSKI

2-KŁYS

0-FIEDOSEWICZ

KIEŁBASIŃSKI

BOGUCKI

CENTKOWSKI

 

WYBRZEŻE GDAŃSK-KOTWICA 75-77

25-GLISZCZYŃSKI

16-TANASEJCZUK

12-MOLSKI

SAGANOWSKI

8-BOGUCKI

2-FIEDOSEWICZ

KŁYS

0-CENTKOWSKI

MIKA

OGIŃSKI

 

AZS-ELANA TORUŃ-KOTWICA 109-83

20-GLISZCZYŃSKI

12-BOGUCKI

11-FIEDOSEWICZ

9-CZERNIAKIEWICZ

KŁYS

8-MOLSKI

SAGANOWSKI

4-CENTKOWSKI

2-MIKA

0-OGIŃSKI

 

KOTWICA-POGOŃ SZCZECIN 74-62

18-CZERNIAKIEWICZ

15-GLISZCZYŃSKI

11-MOLSKI

10-KŁYS

9-SAGANOWSKI

7-FIEDOSEWICZ

4-BOGUCKI

0-CENTKOWSKI

MIKA

OGIŃSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 96-86

25-FIEDOSEWICZ

17-MOLSKI

16-GLISZCZYŃSKI

12-SAGANOWSKI

BOGUCKI

2-CZERNIAKIEWICZ

KŁYS

0-CENTKOWSKI

MIKA

OGIŃSKI

 

KOTWICA-AZS/ZAGAZ KOSZALIN 74-64

19-CZERNIAKIEWICZ

17-BOGUCKI

14-SAGANOWSKI

13-MOLSKI

7-GLISZCZYŃSKI

4-KŁYS

0-CENTKOWSKI

MIKA

OGIŃSKI

FIEDOSEWICZ

 

OKSIW-ROASZ PLESZEW-KOTWICA 74-85

28-CZERNIAKIEWICZ

21-GLISZCZYŃSKI

10-BOGUCKI

8-FIEDOSEWICZ

KŁYS

7-SAGANOWSKI

2-MOLSKI

1-CENTKOWSKI

0-MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-ATS KOSZALIN 91-83

27-CZERNIAKIEWICZ

16-GLISZCZYŃSKI

14-KŁYS

12-MOLSKI

9-BOGUCKI

6-FIEDOSEWICZ

SZCZEPAŃSKI

1-SAGANOWSKI

0-CENTKOWSKI

MIKA

 

SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 78-84

24-CZERNIAKIEWICZ

21-BOGUCKI

14-MOLSKI

10-GLISZCZYŃSKI

8-KŁYS

7-SAGANOWSKI

0-FIEDOSEWICZ

CENTKOWSKI

MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-NOTEĆ INOWROCŁAW 92-80

39-GLISZCZYŃSKI

26-CZERNIAKIEWICZ

15-MOLSKI

4-KŁYS

SAGANOWSKI

BOGUCKI

0-FIEDOSEWICZ

CENTKOWSKI

MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-SPARTAKUS JELENIA GÓRA 105-71

29-CZERNIAKIEWICZ

22-GLISZCZYŃSKI

18-MOLSKI

12-FIEDOSEWICZ

11-CENTKOWSKI

10-BOGUCKI

2-SZCZEPAŃSKI

1-MIKA

0-KŁYS

SAGANOWSKI

 

INSTAL BIAŁYSTOK-KOTWICA 94-60

28-GLISZCZYŃSKI

17-MOLSKI

9-BOGUCKI

2-CZERNIAKIEWICZ

CENTKOWSKI

SZCZEPAŃSKI

0-FIEDOSEWICZ

KŁYS

SAGANOWSKI

MIKA

 

KOTWICA-WYBRZEŻE GDAŃSK 79-83

20-TANASEJCZUK

17-SAGANOWSKI

13-FIEDOSEWICZ

10-GLISZCZYŃSKI

8-CZERNIAKIEWICZ

BOGUCKI

3-KŁYS

O-CENTKOWSKI

MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-AZS-ELANA TORUŃ 90-100

23-GLISZCZYŃSKI

22-TANASEJCZUK

20-CZERNIAKIEWICZ

12-SAGANOWSKI

6-FIEDOSEWICZ

4-KULIKOWSKI

2-CENTKOWSKI

0-OGIŃSKI

 

POGOŃ SZCZECIN-KOTWICA 84-67

17-GLISZCZYŃSKI

16-CZERNIAKIEWICZ

10-KŁYS

BOGUCKI

4-FIEDOSEWICZ

SAGANOWSKI

SZCZEPAŃSKI

2-CENTKOWSKI

0-OGIŃSKI

KULIKOWSKI

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 86-66

28-CZERNIAKIEWICZ

12-GLISZCZYŃSKI

11-SAGANOWSKI

10-KŁYS

9-BOGUCKI

SAGANOWSKI

7-FIEDOSEWICZ

0-OGIŃSKI

KULIKOWSKI

SZCZEPAŃSKI

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 83-76

17-SAGANOWSKI

16-CZERNIAKIEWICZ

10-GLISZCZYŃSKI

MOLSKI

8-BOGUCKI

7-FIEDOSEWICZ

6-KŁYS

2-CENTKOWSKI

0-MIKA

SZCZEPAŃSKI

 

KOTWICA-OKSIW-ROASZ PLESZEW 88-72

29-GLISZCZYŃSKI

19-TANASEJCZUK

14-MOLSKI

9-CZERNIAKIEWICZ

BOGUCKI

4-FIEDOSEWICZ

KŁYS

0-CENTKOWSKI

MIKA

 

ATS KOSZALIN-KOTWICA 86-90

28-TANASEJCZUK

18-GLISZCZYŃSKI

MOLSKI

9-CZERNIAKIEWICZ

8-SAGANOWSKI

5-BOGUCKI

3-KŁYS

1-SZCZEPAŃSKI

0-FIEDOSEWICZ

CENTKOWSKI

 

KOTWICA-SOKÓŁ MIEDZYCHÓD 98-87

26-CZERNIAKIEWICZ

18-TANASEJCZUK

BOGUCKI

12-GLISZCZYŃSKI

9-FIEDOSEWICZ

7-KŁYS

6-MOLSKI

2-SAGANOWSKI

0-CENTKOWSKI

MIKA

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA 86-74

20-CZERNIAKIEWICZ

15-TANASEJCZUK

11-MOLSKI

10-BOGUCKI

6-KŁYS

5-GLISZCZYŃSKI

4-CENTKOWSKI

3-FIEDOSEWICZ

0-SAGANOWSKI

MIKA

 

PLAY-OFF

 

KOTWICA-WYBRZEŻE GDANSK 90-70/87-79[D]

TANASEJCZUK-28-12

CZERNIAKIEWICZ-26-31

GLISZCZYŃSKI-17-22

MOLSKI-10-2

FIEDOSEWICZ-0-2

KŁYS-5-7

SAGANOWSKI-0-8

BOGUCKI-12-1

CENTKOWSKI-0-2

SZCZEPAŃSKI-0-0

 

KOTWICA-INSTAL BIAŁYSTOK 80-83/63-84

TANASEJCZUK-15-3

CZERNIAKIEWICZ-23-12

GLISZCZYŃSKI-30-3

MOLSKI-2-5

FIEDOSEWICZ-0-15

KŁYS-4-2

SAGANOWSKI-4-0

BOGUCKI-2-15

CENTKOWSKI-0-2

SZCZEPAŃSKI-0-6

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 88-97/93-100

TANASEJCZUK-26-24

CZERNIAKIEWICZ-27-33

GLISZCZYŃSKI-X/12

MOLSKI-13-2

FIEDOSEWICZ-3-X

KŁYS-8-8

SAGANOWSKI-9-7

BOGUCKI-11-14

CENTKOWSKI-0-0

MIKA-0-0

SZCZEPAŃSKI-0-0

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 CZERNIAKIEWICZ 533 27 19,7
02 GLISZCZYŃSKI 484 27 17,9
03 MOLSKI 259 24 10,7
04 TANASEJCZUK 251 14 17,9
05 BOGUCKI 249 28 8,8
06 SAGANOWSKI 184 27 6,8
07 FIEDOSEWICZ 159 27 5,8
08 KŁYS 143 26 5,5
09 CENTKOWSKI 41 28 1,4
10 SZCZEPAŃSKI 21 19 1,1
11 KULIKOWSKI 4 3 1,3
12 MIKA 3 19 0,07
13 KIEŁBASIŃSKI 2 2 1,0
14 OGIŃSKI 0 4 0,0

 

TRENER;JERZY OLEJNICZAK-17 ZW-11 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-AZS ELANA TORUŃ-AWANS

02-INSTAL BIAŁYSTOK

03-KOTWICA KOŁOBRZEG[17-11]

04-ASTORIA BYDGOSZCZ

05-WYBRZEŻE GDAŃSK

06-POGOŃ SZCZECIN

07-ATS KOSZALIN

08-AZS KOSZALIN

09-NOTEĆ INOWROCŁAW

10-OKSIW PLESZEW

11-SPARTAKUS JELENIA GÓRA-SPADEK

12-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-SPADEK

 

——————————————————-

 

4 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1995/1996       [4 SEZON]

 

KOTWICA-BIG STAR KOŚCIAN 84-72

20-GLISZCZYŃSKI

14-TANASEJCZUK

12-SZCZERBALA

11-MOLSKI

8-BŁOŃSKI

KIEŁBASIŃSKI

6-SIEWRUK

5-FIEDOSEWICZ

0-CENTKOWSKI

OGIŃSKI

 

OKSIW-ROASZ PLESZEW-KOTWICA 89-79

25-BŁOŃSKI

14-SZCZERBALA

13-GLISZCZYŃSKI

9-TANASEJCZUK

7-BOGUCKI

6-SIEWRUK

3-FIEDOSEWICZ

2-CZUPRYNIAK

0-KIEŁBASIŃSKI

CENTKOWSKI

 

KOTWICA-CZARNI SŁUPSK 81-84

24-TANASEJCZUK

23-GLISZCZYŃSKI

9-BOGUCKI

MOLSKI

7-SIEWRUK

6-SZCZERBALA

2-BŁOŃSKI

1-CZUPRTNIAK

0-KIEŁBASIŃSKI

CENTKOWSKI

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA 71-66

19-MOLSKI

14-GLISZCZYŃSKI

8-TANASEJCZUK/SZCZERBALA/BOGUCKI

4-FIEDOSEWICZ

3-BLOŃSKI

2-SIEWRUK

O-KIEŁBASIŃSKI/CZUPRYNIAK

 

KOTWICA-POLONIA WARSZAWA 66-79

18-BOGUCKI

12-MOLSKI

10-TANASEJCZUK/GLISZCZYŃSKI

5-SZCZERBALA

4-KŁYS/SIEWRUK

3-FIEDOSEWICZ

0-BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-STAL OSTRÓW WLKP. 92-74

35-TANASEJCZUK

15-GLISZCZYŃSKI

14-MOLSKI/BOGUCKI

6-SIEWRUK

4-SZCZERBALA/KŁYS

0-FIEDOSEWICZ/BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 102-82

19-MOLSKI

17-TANASEJCZUK/GLISZCZYŃSKI

13-SZCZERBALA

9-SIEWRUK

3-BOGUCKI/FIEDOSEWICZ

1-KŁYS

0-BŁOŃSKI/BIEGALSKI

 

WYBRZEŻE GDAŃSK-KOTWICA 106-52

12-BŁOŃSKI/BOGUCKI

7-GLISZCZYŃSKI/MOLSKI

4-KIEŁBASIŃSKI

3-TANASEJCZUK/SZCZERBALA/FIEDOSEWICZ/

1-BIEGALSKI

0-KŁYS

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 75-86

24-MOLSKI

15-GLISZCZYŃSKI

13-BŁOŃSKI

9-TANASEJCZUK

8-FIEDOSEWICZ

6-BOGUCKI

0-KŁYS/SIEWRUK/KIEŁBASIŃSKI/CZUPRYNIAK

 

PKK SZCZECIN-KOTWICA 89-76

25-GLISZCZYŃSKI

14-TANASEJCZUK

13-BŁOŃSKI

7-BOGUCKI

5-FIEDOSEWICZ

4-KŁYS/KIEŁBASIŃSKI

2-SIEWRUK/CZUPRYNIAK

0-BIEGALSKI

 

2RUNDA

 

BIG STAR KOŚCIAN-KOTWICA 74-76

18-BŁOŃSKI

16-TANASEJCZUK/BOGUCKI

11-GLISZCZYŃSKI

9-MOLSKI

4-KIELBASIŃSKI

2-FIEDOSEWICZ

0-KŁYS/SIEWRUK/CZUPRYNIAK

 

KOTWICA-OKSIW PLESZEW 75-88

19-TANASEJCZUK

16-MOLSKI

13-GLISZCZYŃSKI

11-BŁOŃSKI

6-BOGUCKI/FIEDOSEWICZ

4-SIEWRUK

0-BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI/CZUPRYNIAK

 

CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 69-56

19-MOLSKI

16-TANASEJCZUK

12-GLISZCZYŃSKI

6-BOGUCKI

3-FIEDOSEWICZ

0-BŁOŃSKI/SIEWRUK/BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI/CZUPRYNIAK

 

KOTWICA-NOTEĆ INOWROCŁAW 62-74[D]

16-TANASEJCZUK

11-BOGUCKI

9-GLISZCZYŃSKI/MOLSKI/SIEWRUK

4-BŁOŃSKI/FIEDOSEWICZ

0-BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI/MIKA

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 69-79

26-TANASEJCZUK

18-GLISZCZYŃSKI/MOLSKI

6-BOGUCKI

4-BŁOŃSKI/KIEŁBASIŃSKI

3-FIEDOSEWICZ

0-SIEWRUK/BIEGALSKI/CZUPRYNIAK

 

STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 55-67

24-TANASEJCZUK

17-GLISZCZYŃSKI

9-BOGUCKI

8-MOLSKI

6-FIEDOSEWICZ

3-BŁOŃSKI

0-SIEWRUK/BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI/CZUPRYNIAK

 

KOTWICA-AZS/ZAGAZ KOSZALIN 98-86

34-TANASEJCUK

19-MOLSKI

18-BOGUCKI

10-GLISZCZYŃSKI

8-BŁOŃSKI

7-KIEŁBASIŃSKI

2-SIWERUK

0-FIEDOSEWICZ/BIEGALSKI/CZUPRYNIAK

 

KOTWICA-WYBRZEŻE GDAŃSK 69-74

20-GLISZCZYŃSKI

18-TANASEJCZUK

12-MOLSKI

10-BOGUCKI

5-KIEŁBASIŃSKI

2-BŁOŃSKI/SIEWRUK

0-FIEDOSEWICZ/BIEGALSKI/CZUPRYNIAK

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 79-76

22-TANASEJCZUK

20-BOGUCKI

15-MOLSKI

10-GLISZCZYŃSKI

5-SIEWRUK

3-FIEDOSEWICZ

1-BŁOŃSKI

0-BIEGALSKI/KIEŁBASIŃSKI/CZUPRYNIAK

 

KOTWICA-PKK SZCZECIN 82-72

26-MOLSKI

24-TANASEJCZUK

16-BOGUCKI

6-BŁOŃSKI

5-GLISZCZYŃSKI/SIEWRUK

0-KŁYS/FIEDOSEWICZ/BIEGALSKI/CZUPRYNIAK

 

 

PLAY-OFF

 

KOTWICA-WYBRZEŻE GDAŃSK 64-77/67-74

TANASEJCZUK-24-15

GLISZCZYŃSKI-X-10

MOLSKI-17-21

BŁOŃSKI-8-0

BOGUCKI-4-18

KŁYS-0-0

FIEDOSEWICZ-4-3

SIEWRUK-6-0

BIEGALSKI-0-X

KIEŁBASIŃSKI-0-0

CZUPRYNIAK-0-0

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 96-83/82-99 [178-182]

TANASEJCZUK-25-24

GLISZCZYŃSKI-19-8

MOLSKI-17-12

BŁOŃSKI-6-19

BOGUCKI-17-14

FIEDOSEWICZ-3-3

SIEWRUK-0-0

BIEGALSKI-0-0

KIEŁBASIŃSKI-9-2

CZUPRYNIAK-0-0

 

KOTWICA-STAL OSTRÓW WLKP. 71-68/81-83[152-151]

TANASEJCZUK-12-22

GLISZCZYŃSKI-5-25

MOLSKI-16-10

BŁOŃSKI-17-6

BOGUCKI-11-18

FIEDOSEWICZ-2-0

BIEGALSKI-0-0

KIEŁBASIŃSKI-6-X

CZUPRYNIAK-2-0

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 TANASEJCZUK 482 26 18,5
02 MOLSKI 360 24 15,0
03 GLISZCZYŃSKI 351 21 14,0
04 BOGUCKI 284 25 11,3
05 BŁOŃSKI 189 24 7,8
06 FIEDOSEWICZ 76 25 3,4
07 SZCZERBALA 75 8 9,4
08 SIEWRUK 75 23 3,1
09 KIELBASIŃSKI 53 23 2,3
10 KŁYS 13 10 1,3
11 CZUPRYNIAK 7 20 0,07
12 BIEGALSKI 2 19 0,02
13 CENTKOWSKI 0 3 0,0
14 MIKA 0 1 0,0
15 OGIŃSKI 0 1 0,0

 

TRENER;MAREK BOHDZIEWICZ-9 ZW-17 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-PKK SZCZECIN-AWANS

02-NOTEĆ INOWROCŁAW-AWANS

03-WYBRZEŻE GDAŃSK

04-POLONIA WARSZAWA

05-ASTORIA BYDGOSZCZ

06-CZARNI SŁUPSK

07-KOTWICA KOŁOBRZEG[9-17]

08-STAL OSTRÓW WLKP.

09-BIG STAR OBRA KOŚCIAN

10-OKSIW PLESZEW

11-AZS-ZAGAZ KOSZALIN-SPADEK

 

——————————————————

 

5 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1996/1997      [5 SEZON]

 

 

 

STK TREFL SOPOT-KOTWICA SUPERFISH  80-87

31-DOLIŃSKI

19-GLISZCZYŃSKI

18-TANASEJCZUK

10-SINIELNIKOW

5-KOWGIER

4-MOLSKI

0-FIEDOSEWICZ/SZAFRAN/TARTAS/BOGUCKI

 

KOTWICA SUPERFISH-DOJLIDY II BIAŁYSTOK 109-80

33-DOLIŃSKI

22-SINIELNIKOW

17-TANASEJCZUK

15-GLISZCZYŃSKI

8-KOWGIER

5-BOGUCKI

4-SZAFRAN

2-MOLSKI/TARTAS

 

KOTWICA SUPERFISH-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD 112-84

50-DOLIŃSKI

19-TANASEJCZK

8-GLISZCZYŃSKI/KOWGIER/SINIELNIKOW/MOLSKI

5-BOGUCKI

4-TARTAS

2-SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA SUPERFISH-CZARNI SŁUPSK 103-93

25-SINIELNIKOW

24-DOLIŃSKI

18-KOWGIER

16-BOGUCKI

8-GLISZCZYŃSKI

6-TANASEJCZUK/MOLSKI

0-FIEDOSEWICZ/TARTAS/SZAFRAN

 

STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA SUPERFISH 83-62

24-DOLIŃSKI

13-SINIELNIKOW

11-TANASEJCZUK

6-GLISZCZYŃSKI

4-KOWGIER

2-TARTAS/BOGUCKI

0-MOLSKI/FIEDOSEWICZ/SZAFRAN

 

KOTWICA SUPERFISH-POLONIA WARSZAWA 81-71

21-BOGUCKI

13-DOLIŃSKI/SINIELNIKOW

12-GLISZCZYŃSKI

11-MOLSKI

6-KOWGIER

5-TANASEJCZUK

0-FIEDOSEWICZ/TARTAS/SZAFRAN

 

OKSIW PLESZEW-KOTWICA SUPERFISH 97-90

38-DOLIŃSKI

20-MOLSKI

8-GLISZCZYŃSKI/SINIELNIKOW

7-KOWGIER

3-BOGUCKI

0-FIEDOSEWICZ/SZAFRAN/TARTAS

 

KOTWICA SUPERFISH-ASTORIA BYDGOSZCZ 87-71

19-SINIELNIKOW/DOLIŃSKI

16-BOGUCKI

10-GLISZCZYNSKI/KOWGIER

8-MOLSKI

5-TANASEJCZUK

0-FIEDOSEWICZ/TARTAS/SZAFRAN

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA SUPERFISH 81-83

23-DOLIŃSKI

16-BOGUCKI

15-MOLSKI

12-GLISZCZYŃSKI

7-KOWGIER

6-SINIELNIKOW

4-TANASEJCZUK

0-FIEDOSEWICZ/TARTAS/SZAFRAN

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA SUPERFISH 91-88

33-DOLIŃSKI

24-MOLSKI

12-BOGUCKI

8-GLISZCZYŃSKI

7-TANASEJCZUK

2-KOWGIER/SINIELNIKOW

0-FEDOSEWICZ/SZFRAN/TARTAS

 

KOTWICA SUPERFISH-MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW 110-100

33-DOLIŃSKI

23-GLISZCZYŃSKI

21-MOLSKI

18-TANASEJCZUK

6-SINIELNIKOW

5-KIREJCZYK

4-KOWGIER

0-TARTAS/KIEŁBASIŃSKI/BOGUCKI

 

II RUNDA

 

KOTWICA BROK SUPERFISH-STK TREFL SOPOT 104-98

28-TANASEJCZUK

21-SINIELNIKOW

20-DOLIŃSKI

19-BOGUCKI

11-MOLSKI

5-GLISZCZYŃSKI

0-KOWGIER/FIEDOSEWICZ/TARTAS/KIREJCZYK

 

DOJLIDY II BIAŁYSTOK-KOTWICA BROK SUPERFISH 77-98

32-GLISZCZYŃSKI

26-DOLIŃSKI

11-MOLSKI

10-SINIELNIKOW

6-TANASEJCZUK

5-BOGUCKI

4-KOWGIER

3-TARTAS

1-FIEDOSEWICZ

0-SZAFRAN

 

SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-KOTWICA BROK SUPERFISH 75-83

19-MOLSKI

16-DOLIŃSKI

14-TANASEJCZUK

13-GLISZCZYŃSKI/KOWGIER

4-SZAFRAN

2-SINIELNIKOW/BOGUCKI

0-TARTAS/KIREJCZYK

 

CZARNI SŁUPSK-KOTWICA BROK SUPERFISH 84-77

17-GLISZCZYŃSKI

14-SINIELNIKOW

12-BOGUCKI

9-KOWGIER

8-DOLIŃSKI

7-KIREJCZYK

6-TANASEJCZUK

4-MOLSKI

0-SZAFRAN/TARTAS

 

KOTWICA BROK SUPERFISH-STAL OSTRÓW WLKP. 75-88

33-DOLIŃSKI

10-MOLSKI

9-KOWGIER

8-KIREJCZYK

6-TANASEJCZUK

5-GLISZCZYŃSKI

2-SINIELNIKOW/SZAFRAN

0-TARTAS/BOGUCKI

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA BROK SUPERFISH 107-90

27-DOLIŃSKI

22-GLISZCZYŃSKI

14-TANASEJCZUK

8-MOLSKI

6-KIEŁBASIŃSKI

5-WIŚNIEWSKI

2-KOWGIER/SINIELNIKOW/SZAFRAN/BOGUCKI

 

KOTWICA BROK SUPERFISH-OKSIW PLESZEW 107-62

17-SINIELNIKOW

16-DOLIŃSKI

15-TANASEJCZUK

12-KOWGIER/MOLSKI

11-BOGUCKI

8-SZAFRAN/KIEŁBASIŃSKI

6-GLISZCZYŃSKI

2-WIŚNIEWSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA BROK SUPERFISH 81-103

35-DUNN

31-SULLIVAN

13-GLISZCZYŃSKI

11-DOLIŃSKI

6-MOLSKI

5-WIŚNIEWSKI

2-KOWGIER

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI/BOGUCKI

 

KOTWICA BROKSUPERFISH-ZASTAL ZIELONA GÓRA 93-91

33-SULLIVAN

24-DUNN

9-DOLIŃSKI/KOWGIER/MOLSKI

7-WIŚNIEWSKI

2-GLISZCZYŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI/BOGUCKI

 

KOTWICA BROK SUPERFISH-OBRA KOŚCIAN 92-75

25-DUNN

22-SULLIVAN

20-GLISZCZYŃSKI

10-DOLIŃSKI/MOLSKI

3-BOGUCKI

2-TARTAS

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI/WIŚNIEWSKI

 

MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW-KOTWICA BROK SUPERFISH 70-90

30-SULLIVAN

24-DUNN

21-DOLIŃSKI

6-GLISZCZYŃSKI

4-MOLSKI

3-WIŚNIEWSKI

2-KIEŁBASIŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/SZAFRAN/TARTAS

 

 

PLAY-OFF

 

1 RUNDA

 

KOTWICA BROK SUPERFISH-CZARNI SŁUPSK 105-87/100-71

SULLIVAN-42-26

DUNN-33-33

WIŚNIEWSKI-0-0

BOGUCKI-3-0

KIEŁBASIŃSKI-0-4

SZAFRAN-0-2

FIEDOSEWICZ-2-4

MOLSKI-10-6

DOLIŃSKI-10-16

GLISZCZYŃSKI-5-9

 

2 RUNDA

 

KOTWICA BROK SUPERFISH-TREFL SOPOT 97-102/87-108

SULLIVAN-30-35

DUNN-30-25

WIŚNIEWSKI12-0

BOGUCKI-0-4

KIEŁBASIŃSKI-0-2

SZAFRAN-2-X

FIEDOSEWICZ-3-0

MOLSKI-0-0

KOWGIER-X-0

DOLIŃSKI-15-12

GLISZCZYŃSKI-7-9

 

O 3 MIEJSCE

 

KOTWICA BROK SUPERFISH- ASTORIA BYDGOSZCZ 86-81/95-86

SULLIVAN-12-20

DUNN-36-26

WIŚNIEWSKI-0-0

BOGUCKI-3-0

KIEŁBASIŃSKI-0-0

FIEDOSEWICZ-0-0

MOLSKI-5-15

KOWGIER-5-12

DOLIŃSKI-14-14

GLISZCZYŃSKI-11-8

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

1 DOLIŃSKI 601 28 21,4
2 GLISZCZYŃSKI 319 28 11,3
3 DUNN 291 10 29,1
4 SULLIVAN 281 10 28,1
5 MOLSKI 258 28 9,2
6 TANASEJCZUK 203 18 11,3
  SINIELNIKOW 203 18 11,3
8 BOGUCKI 162 27 6,1
9 KOWGIER 156 23 6,5
10 WIŚNIEWSKI 34 12 2,8
11 SZAFRAN 24 20 1,2
12 KIEŁBASIŃSKI 22 13 1,6
13 KIREJCZYK 20 5 4,0
14 TARTAS 13 18 0,7
15 FIEDOSEWICZ 11 22 0,5

 

TRENER;JERZY NOWAKOWSKI-20 ZW-8 POR

 

 

TABELA KONCOWA

 

01-TREFL SOPOT-AWANS

02-STAL OSTRÓW WLKP.

03-KOTWICA BROK SUPERFISH KOŁOBRZEG-20-8

04-ASTORIA BYDGOSZCZ

05-ZASTAL ZIELONA GÓRA

06-POLONIA WARSZAWA

07-CZARNI SŁUPSK

08-OKSIW PLESZEW

09-OBRA KOŚCIAN

10-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD

11-MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW-SPADEK

12-DOJLIDY II BIAŁYSTOK-SPADEK

 

—————————————————-

 

6 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1997/1998               [6 SEZON]

 

 

1RUNDA

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 72-70

30-SINIELNIKOW

17-GLISZCZYŃSKI

15-MOLSKI

7-KŁYS

5-FIEDOSEWICZ

2-TARTAS/KIEŁBASIŃSKI

0-BIEGALSKI/BARAŃSKI/JUSZCZAK

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 78-76[D]

22-SINIELNIKOW

11-BIEGALSKI

10-MOLSKI

5-JUSZCZAK/KŁYS

4-GLISZCZYŃSKI/SZAFRAN/BARAŃSKI

0-KIEŁBASIŃSKI/LEŚNIAK

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA 92-65

27-SINIELNIKOW

15-GLISZCZYŃSKI

14-MOLSKI

8-BIEGALSKI

3-KŁYS/FIEDOSEWICZ

0-SZAFRAN/KIEŁBASIŃSKI/BARAŃSKI/JUSZCZAK

 

KOTWICA-AZS ZAGAZ KOSZALIN 63-74

16-SINIELNIKOW

14-MOLSKI

10-BIEGALSKI

9-FIEDOSEWICZ

8-GLISZCZYŃSKI

2-TARTAS/KIEŁBASIŃSKI/JUSZCZAK

0-SZAFRAN

 

PAKMET STAROGARD GDAŃSKI-KOTWICA 88-73

30-GLISZCZYŃSKI

10-SINIELNIKOW

8-TARTAS/BARAŃSKI

6-MOLSKI

4-KŁYS/SZAFRAN

3-LEŚNIAK

0-FIEDOSEWICZ/BIEGALSKI

 

KOTWICA-STAL OSTRÓW WLKP. 76-73

21-GLISZCZYŃSKI

20-SINIELNIKOW

12-MOLSKI

10-SZAFRAN

6-BIEGALSKI

5-JUSZCZAK

2-BARAŃSKI

0-KŁYS/FIEDOSEWICZ/TARTAS

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 73-68

19-GLISZCZYŃSKI

15-SINIELNIKOW

12-MOLSKI

6-BIEGALSKI

5-SZAFRAN/JUSZCZAK

4-BARAŃSKI

2-KŁYS

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-POLONIA WARSZAWA 85-66

26-GLISZCZYŃSKI

23-SINIELNIKOW

14-MOLSKI

6-BIEGALSKI/JUSZCZAK

4-KŁYS/SZAFRAN

2-BARAŃSKI

0-KIEŁBASIŃSKI

 

SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-KOTWICA 85-76

22-SINIELNIKOW

21-MOLSKI

19-GLISZCZYŃSKI

6-SZAFRAN

4-BARAŃSKI

3-TARTAS

0-KŁYS/KIEŁBASIŃSKI/JUSZCZAK

 

OKSIW PLESZEW-KOTWICA 85-76

31-GLISZCZYŃSKI

16-SINIELNIKOW

13-MOLSKI

7-TARTAS

4-BIEGALSKI

3-KŁYS

2-SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ/BARAŃSKI/JUSZCZAK

 

KOTWICA-CZARNI SŁUPSK 81-78

29-GLISZCZYŃSKI

20-KIEŁBASIŃSKI

16-SINIELNIKOW

8-BIEGALSKI

6-SZAFRAN

2-KŁYS

0-FIEDOSEWICZ/TARTAS/BARAŃSKI/JUSZCZAK

 

 

2RUNDA

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 89-66

29-GLISZCZYŃSKI

25-SINIELNIKOW

12-TARTAS

10-KŁYS

6-KIEŁBASIŃSKI

5-SZAFRAN

2-BIEGALSKI

0-FIEDOSEWICZ/BARAŃSKI/JUSZCZAK

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 59-63

16-SINIELNIKOW/KIEŁBASIŃSKI

13-GLISZCZYŃSKI

10-KŁYS

5-JUSZCZAK

2-BARAŃSKI

1-SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ/TARTAS/LEŚNIAK

 

KOTWICA-OBRA KOŚCIAN 88-89

34-SINIELNIKOW

12-GLISZCZYŃSKI/KIEŁBASIŃSKI

9-SZAFRAN/TARTAS

5-BIEGALSKI

4-KŁYS

3-FIEDOSEWICZ

0-LEŚNIAK/JUSZCZAK

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 86-75

21-SINIELNIKOW

16-GLISZCZYŃSKI

12-KIEŁBASIŃSKI

7-KOWGIER

6-KŁYS/FIEDOSEWICZ

3-BIEGALSKI

2-TARTAS/JUSZCZAK

0-SZAFRAN

 

KOTWICA-PAKMET STARGARD GD. 66-74

35-SINIELNIKOW

11-KIEŁBASIŃSKI

8-MOLSKI

6-GLISZCZYŃSKI

4-TARTAS

2-BIEGALSKI

0-KŁYS/FIEDOSEWICZ/LEŚNIAK/KOWGIER

 

STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 93-66

23-GLISZCZYŃSKI

16-TARTAS

10-SINIELNIKOW

4-KŁYS/FIEDOSEWICZ/BIEGALSKI

3-MOLSKI

2-KOWGIER

0-FIEDOSEWICZ/JUSZCZAK

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 84-90

24-SINIELNIKOW

21-GLISZCZYŃSKI

11-KIEŁBASIŃSKI

10-TARTAS

8-MOLSKI

7-SZAFRAN

3-FIEDOSEWICZ

0-KŁYS/LEŚNIAK/KOWGIER

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 84-85

28-GLISZCZYŃSKI

17-MOLSKI

14-SINIELNIKOW

8-KIEŁBASIŃSKI/LEŚNIAK

6-FIEDOSEWICZ

2-TARTAS/JUSZCZAK

0-KŁYS/SZAFRAN

 

KOTWICA-SOKÓŁ MIEDZYCHÓD 65-60

23-GLISZCZYŃSKI

20-SINIELNIKOW

11-SZAFRAN

7-FIEDOSEWICZ

2-MOLSKI/KOWGIER

0-KŁYS/KIEŁBASIŃSKI/LEŚNIAK/JUSZCZAK

 

OKSIW PLESZEW-KOTWICA 68-74

22-SINIELNIKOW

15-KIEŁBASIŃSKI

11-GLISZCZYŃSKI

8-MOLSKI/SZAFRAN

7-LEŚNIAK

2-KOWGIER

1-FIEDOSEWICZ

0-KŁYS/BARAŃSKI

 

CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 68-58

26-SINIELNIKOW

10-FIEDOSEWICZ

8-MOLSKI

6-GLISZCZYŃSKI

4-LEŚNIAK

2-KIEŁBASIŃSKI/JUSZCZAK

0-KŁYS/SZAFRAN/KOWGIER

 

 

PLAY-OUT

 

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 92-81[D]/94-104[D]/64-71/86-78[D]/87-49

 

SINIELNIKOW-38/21/17/13/30

KOWGIER-0/4/5/2/5

BARAŃSKI-X/X/0/5/0

LEŚNIAK-0/0/0/0/0

KIEŁBASIŃSKI-4/4/0/9/4

TARTAS-10/22/2/4/8

SZAFRAN-0/0/X/X/X

FIEDOSEWICZ-7/11/0/2/0

KŁYS-0/2/3/0/0

MOLSKI-20/17/20/16/17

GLISZCZYŃSKI-13/13/17/35/23

 

BARAŻ Z ŁKS ŁÓDŹ SIĘ NIE ODBYŁ[KOTWICA SIE UTRZYMAŁA]

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 SINIELNIKOW 583 27 21,5
02 GLISZCZYŃSKI 508 27 18,8
03 MOLSKI 276 22 12,5
04 KIEŁBASIŃSKI 142 24 6,8
05 TARTAS 125 20 6,4
06 SZAFRAN 82 21 3,9
07 BIEGALSKI 77 16 4,8
08 FIEDOSEWICZ 73 24 3,0
09 KŁYS 69 27 2,5
10 JUSZCZAK 34 18 1,8
11 BARAŃSKI 31 16 1,9
12 KOWGIER 29 12 2,4
13 LEŚNIAK 22 16 1,3

 

Trener;JERZY OLEJNICZAK-12 ZW-15 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-STAL OSTRÓW WLKP-AWANS

02-ZASTAL ZIELONA GÓRA-AWANS

03-CZARNI SŁUPSK

04-POLONIA WARSZAWA

05-PAKMET STAROGARD GDAŃSKI

06-OBRA KOŚCIAN

07-ASTORIA BYDGOSZCZ

08-AZS ZAGAZ KOSZALIN

09-KOTWICA KOŁOBRZEG-12-15

10-OKSIW PLESZEW

11-SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD-SPADEK

12-TURÓW ZGORZELEC

 

——————————————————-

 

7 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1998/1999             [7 SEZON]

 

KOTWICA-OBRA KOŚCIAN 76-74

25-SINIELNIKOW

13-KŁYS

8-KIEŁBASIŃSKI

6-BRUŻDZIŃSKI

5-SZAFRAN/JUSZCZAK

4-PROTASIUK/KLIMCZAK

3-GLISZCZYŃSKI/DĄBROWSKI

 

OSIR PLESZEW-KOTWICA 79-69

31-GLISZCZYŃSKI

7-KIEŁBASIŃSKI

6-SINIELNIKOW/KOWGIER/KŁYS

4-BRUŻDZIŃSKI/KLIMCZAK/SZAFRAN

1-DĄBROWSKI

0-JUSZCZAK

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 82-71

23-KIEŁBASIŃSKI

19-SINIELNIKOW

12-DĄBROWSKI

11-GLISZCZYŃSKI/BRUŻDZIŃSKI

4-KŁYS

2-JUSZCZAK

0-KOWGIER/KLIMCZAK/CZERNIAKIEWICZ

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 66-70

21-GLISZCZYŃSKI

17-SINIELNIKOW

8-KIEŁBASIŃSKI

7-DĄBROWSKI

6-BRUŻDZIŃSKI/SZAFRAN

3-CZERNIAKIEWICZ

2-KŁYS

0-PROTASIUK/KOWGIER

 

KOTWICA-MEDUZA SOPOT 105-66

20-GLISZCZYŃSKI

14-SINIELNIKOW

13-BRUŻDZIŃSKI/DĄBROWSKI/CZERNIAKIEWICZ

12-KŁYS

11-KIEŁBASIŃSKI

3-PROTASIUK/KOWGIER/JUSZCZAK

 

ŁKS ŁÓDŻ-KOTWICA 78-82

28-GLISZCZYŃSKI

19-KIEŁBASIŃSKI

16-BRUŻDZIŃSKI

12-DĄBROWSKI

5-SINIELNIKOW

2-KŁYS

0-PROTASIUK/KOWGIER/JUSZCZAK/CZERNIAKIEWICZ

 

KOTWICA-LEGIA WARSZAWA 68-80

18-SINIELNIKOW

15-GLISZCZYŃSKI

12-BRUŻDZIŃSKI

8-DĄBROWSKI

7-CZERNIAKIEWICZ

6-KIEŁBASIŃSKI

2-KŁYS

0-FIEDOSEWICZ/KOWGIER

 

BLACK/JACK POZNAŃ-KOTWICA 91-67

31-GLISZCZYŃSKI

14-BRUŻDZIŃSKI

9-SINIELNIKOW

8-KIEŁBASIŃSKI

3-CZERNIAKIEWICZ

2-DĄBROWSKI

0-PROTASIUK/KOWGIER/KŁYS/JUSZCZAK

 

KOTWICA-MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW 85-63

36-SINIELNIKOW

16-KŁYS

15-DĄBROWSKI

7-GLISZCZYŃSKI

6-BRUŻDZIŃSKI

5-KIEŁBASIŃSKI

0-KOWGIER/JUSZCZAK/CZERNIAKIEWICZ/BARAŃSKI

 

AZS SZCZECIN-KOTWICA 98-73

25-SINIELNIKOW

18-GLISZCZYŃSKI

6-BRUŻDZIŃSKI/KOWGIER/DĄBROWSKI

5-CZERNIAKIEWICZ/KIEŁBASIŃSKI

2-JUSZCZAK

0-FIEDOSEWICZ/KŁYS

 

KOTWICA-INSTAL BIAŁYSTOK 98-109[D]

31-SINIELNIKOW

15-BRUŻDZIŃSKI

14-DĄBROWSKI

12-FIEDOSEWICZ

11-KOWGIER

8-KIEŁBASIŃSKI

4-PROTASIUK

2-GLISZCZYŃSKI

1-CZERNIAKIEWICZ

0-KŁYS

 

KOTWICA-PAKMET STAR.GDAŃSKI 89-68

24-SINIELNIKOW

20-GLISZCZYŃSKI

16-FIEDOSEWICZ/BRUŻDZIŃSKI

8-KOWGIER

2-KIEŁBASIŃSKI/DĄBROWSKI

0-KŁYS/JUSZCZAK/CZERNIAKIEWICZ

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 71-64

17-SINIELNIKOW

13-GLISZCZYŃSKI/BRUŻDZIŃSKI

6-FIEDOSEWICZ/DĄBROWSKI

5-KOWGIER

4-KIEŁBASIŃSKI

0-KŁYS/JUSZCZAK/CZERNIAKIEWICZ

 

KOTWICA-ALKPOL/CZARNI SŁUPSK 63-87

18-SINIELNIKOW

15-GLISZCZYŃSKI

13-BRUŻDZIŃSKI

6-KOWGIER

5-FIEDOSEWICZ

4-KIEŁBASIŃSKI

2-DĄBROWSKI

0-PROTASIUK/KŁYS/JUSZCZAK

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 84-64

24-KIEŁBASIŃSKI

10-BRUŻDZIŃSKI

9-GLISZCZYŃSKI

5-FIEDOSEWICZ/JUSZCZAK/BARAŃSKI

2-KOWGIER/KŁYS/MRUCZKOWSKI

0-DĄBROWSKI

 

 

2 RUNDA

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA 75-52

11-GLISZCZYŃSKI

10-BRUŻDZIŃSKI

8-KIEŁBASIŃSKI/FIEDOSEWICZ

6-KŁYS

4-SINIELNIKOW

2-MRUCZKOWSKI/KOWGIER

1-DĄBROWSKI

0-BARAŃSKI

 

KOTWICA-OSIR PLESZEW 100-82

39-ALLEN

15-GLISZCZYŃSKI/BRUŻDZIŃSKI

13-KIEŁBASIŃSKI

12-SINIELNIKOW

6-KOWGIER

0-FIEDOSEWICZ/DĄBROWSKI/BARAŃSKI/MRUCZKOWSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 104-74

21-ALLEN

17-SINIELNIKOW

9-SZAFRAN

8-KOWGIER

6-BRUŻDZIŃSKI

2-GLISZCZYŃSKI/BARAŃSKI/MRUCZKOWSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-AZS/ZAGAZ KOSZALIN 74-60

21-ALLEN

16-KIEŁBASIŃSKI

10-SINIELNIKOW

7-KOWGIER

6-BRUŻDZIŃSKI/DĄBROWSKI

4-GLISZCZYŃSKI/SZAFRAN

0-KŁYS/BARAŃSKI

 

MEDUZA SOPOT-KOTWICA 92-75

22-ALLEN

18-SINIELNIKOW

13-BRUŻDZIŃSKI

8-GLISZCZYŃSKI

7-DĄBROWSKI

3-KŁYS

2-BARAŃSKI

1-SZAFRAN

0-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-ŁKS ŁÓDŻ 81-86

24-ALLEN

14-SINIELNIKOW

11-GLISZCZYŃSKI/KOWGIER

9-KIEŁBASIŃSKI

7-FIEDOSEWICZ

5-SZAFRAN

0-BRUŻDZIŃSKI/DĄBROWSKI/JUSZCZAK

 

LEGIA WARSZAWA-KOTWICA 77-47

12-ALLEN

11-GLISZCZYŃSKI

6-DĄBROWSKI

5-SINIELNIKOW/FIEDOSEWICZ

4-KOWGIER

3-SZAFRAN

1-JUSZCZAK

0-KLIMCZAK/KŁYS

 

KOTWICA-BLACK/JACK POZNAŃ 58-71

18-GLISZCZYŃSKI

14-BRUŻDZIŃSKI

8-SINIELNIKOW

6-ALLEN

4-KOWGIER/DĄBROWSKI

2-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ/KŁYS

 

MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW-KOTWICA 66-85

28-ALLEN

23-GLISZCZYŃSKI

14-SZAFRAN

10-SINIELNIKOW

6-KOWGIER

4-KIEŁBASIŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/BRUŻDZIŃSKI/DĄBROWSKI/KŁYS

 

KOTWICA-AZS SZCZECIN 89-72

26-ALLEN

25-SINIELNIKOW

13-GLISZCZYŃSKI

8-KLIMCZAK

6-BRUŻDZIŃSKI

5-KOWGIER/SZAFRAN

1-DĄBROWSKI

0-KIEŁBASIŃSKI/FIEDOSEWICZ

 

INSTAL BIAŁYSTOK-KOTWICA 106-53

13-SINIELNIKOW

11-ALLEN

9-SZAFRAN

8-GLISZCZYŃSKI/BARAŃSKI

3-FIEDOSEWICZ

1-KOWGIER

0-KIEŁBASIŃSKI/KŁYS/JUSZCZAK

 

PAKMET ST.GDAŃSKI -KOTWICA 84-74

32-GLISZCZYŃSKI

15-ALLEN

7-FIEDOSEWICZ

6-BRUŻDZIŃSKI/KOWGIER

4-KLIMCZAK

2-KIEŁBASIŃSKI

0-KŁYS/SZAFRAN/BARAŃSKI

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 73-79

19-ALLEN

15-GLISZCZYŃSKI

14-SINIELNIKOW

7-BRUŻDZIŃSKI/KLIMCZAK

6-KŁYS

3-FIEDOSEWICZ

2-KOWGIER

0-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

 

ALKPOL/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 103-64

27-ALLEN

17-SINIELNIKOW

6-KIEŁBASIŃSKI

4-BRUŻDZIŃSKI

3-JUSZCZAK

2-GLISZCZYŃSKI/KOWGIER

0-FIEDOSEWICZ/KLIMCZAK/KŁYS

 

KOTWICA-POLONIA WARSZAWA 79-72

27-GLISZCZYŃSKI

17-ALLEN

14-KIEŁBASIŃSKI

8-BRUŻDZIŃSKI

6-SZAFRAN

5-SINIELNIKOW

2-KŁYS

0-FIEDOSEWICZ/KOWGIER/DĄBROWSKI

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE;

 

01 GLISZCZYŃSKI 445 30 14,5
02 SINIELNIKOW 435 28 15,6
03 ALLEN 288 14 20,8
04 BRUŻDZIŃSKI 256 28 9,2
05 KIEŁBASIŃSKI 223 29 7,8
06 DĄBROWSKI 128 25 5,2
07 KOWGIER 114 29 3,7
08 FIEDOSEWICZ 77 20 3,1
09 KŁYS 75 26 2,9
10 SZAFRAN 73 15 4,8
11 CZERNIAKIEWICZ 32 11 2,9
12 KLIMCZAK 27 8 3,3
13 JUSZCZAK 21 17 1,7
14 BARAŃSKI 17 9 1,9
15 PROTASIUK 11 7 1,4
16 MRUCZKOWSKI 6 4 1,2

 

 

TRENER;JERZY OLEJNICZAK-12 ZW-18 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-BROK ALKPOL CZARNI SŁUPSK-AWANS

02-KUJAWIAK ASTORIA BYDGOSZCZ

03-RODEX INSTAL BIAŁYSTOK

04-LEGIA KRÓLEWSKIE WARSZAWA

05-BLACK JACK POZNAŃ

06-TURÓW ZGORZELEC

07-OBRA KOŚCIAN

08-PAKMET STAROGARD GDAŃSKI

09-WARBUD POLONIA WARSZAWA

10-KOTWICA KOŁOBRZEG-[12-18]

11-AZS ZAGAZ KOSZALIN

12-AZS SZCZECIN

13-PEKAES MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW

14-MEDUZA SOPOT

15-ŁKS DOMAR ŁÓDŻ

16-OSIR PLESZEW-SPADEK

 

——————————————————————————————————-

8 SZCZEBEL CENTRALNY

 

II LIGA SEZON 1999/2000          [8 SEZON]

 

 

KOTWICA-AZS SZCZECIN 95-57

15-GLISZCZYŃSKI/KIREJCZYK

13-LAKARAUSKAS

12-TARTAS

11-KIEŁBASIŃSKI

8-SZAFRAN

6-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

5-SMOLIŃSKI

4-SINIELNIKOW

 

KOTWICA-KUJAWIAK/ASTORIA BYDGOSZCZ 58-85

11-LAKARAUSKAS

10-KIREJCZYK

9-SINIELNIKOW/FIEDOSEWICZ

6-SMOLIŃSKI

4-TARTAS

3-GLISZCZYŃSKI

2-SZAFRAN

0-KIEŁBASIŃSKI/JUSZCZAK

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 70-73

24-LAKARAUSKAS

18-KIREJCZYK

12-ZIENIEWICZ

9-SINIELNIKOW

6-GLISZCZYŃSKI

2-TARTAS/FIEDOSEWICZ

0-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN/JUSZCZAK/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-MKS ZGIERZ 84-78

24-LAKARAUSKAS

15-GLISZCZYŃSKI

13-KIREJCZYK

9-SINIELNIKOW

8-ZIENIEWICZ

7-KIEŁBASIŃSKI

6-SZAFRAN

2-JUSZCZAK

0-FIEDOSEWICZ/CENTKOWSKI

 

MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW-KOTWICA 78-86

27-KIREJCZYK

23-LAKARAUSKAS

18-SINIELNIKOW

10-GLISZCZYŃSKI

4-TARTAS

3-ZIENIEWICZ

1-KIEŁBASIŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-AZS/AWF WROCŁAW 91-51

18-SKOWROŃSKI

14-ZIENIEWICZ

10-KIREJCZYK/LAKARAUSKAS

9-GLISZCZYŃSKI

8-KIEŁBASIŃSKI/SMOLIŃSKI

6-SZAFRAN

5-FIEDOSEWICZ

3-TARTAS

 

MEDUZA SOPOT-KOTWICA 66-64

14-SMOLIŃSKI

12-GLISZCZYŃSKI

10-SKOWROŃSKI

8-ZIENIEWICZ

6-KIREJCZYK/LAKARAUSKAS/FIEDOSEWICZ

2-CYWIŃSKI

0-JUSZCZAK

 

KOTWICA-LEGION LEGIONOWO 94-76

25-GLISZCZYŃSKI

19-KIREJCZYK

18-SKOWROŃSKI

9-SMOLIŃSKI

6-CYWIŃSKI

5-TARTAS

4-KIEŁBASIŃSKI

3-LAKARAUSKAS/FIEDOSEWICZ

2-ZIENIEWICZ

 

AZS/BWSH/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 80-61

17-LAKARAUSKAS

15-GLISZCZYŃSKI

6-KIREJCZYK/FIEDOSEWICZ/SMOLIŃSKI

4-SKOWROŃSKI

3-ZIENIEWICZ

2-TARTAS/KIEŁBASIŃSKI

0-CYWIŃSKI

 

KOTWICA-NOTEĆ INOWROCŁAW 73-84

22-GLISZCZYŃSKI

18-LAKARAUSKAS

9-KIREJCZYK

7-FIEDOSEWICZ/ZIENIEWICZ

5-SMOLIŃSKI/SKOWROŃSKI

0-TARTAS/KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

 

ŁKS ŁÓDŻ-KOTWICA 50-55

15-GLISZCZYŃSKI

10-CYWIŃSKI

7-LAKARAUSKAS

6-KIREJCZYK/SMOLIŃSKI

4-ZIENIEWICZ

3-FIEDOSEWICZ/SKOWROŃSKI

1-SZAFRAN

0-TARTAS

 

KOTWICA-RODEX-INSTAL BIAŁYSTOK 65-80

29-LAKARAUSKAS

15-GLISZCZYŃSKI

11-KIREJCZYK

6-FIEDOSEWICZ

4-CYWIŃSKI

0-TARTAS/SMOLIŃSKI/SINIELNIKOW/ZIENIEWICZ/SKOWROŃSKI

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 97-64

21-LAKARAUSKAS

12-KIREJCZYK

7-TARTAS/SZAFRAN

6-ZIENIEWICZ

5-JUSZCZAK

2-KIEŁBASIŃSKI/SINIELNIKOW/CYWIŃSKI

0-SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-ALPEN-GOLD POZNAN 72-62

32-GLISZCZYŃSKI

16-CYWIŃSKI

8-LAKARAUSKAS

6-ZIENIEWICZ

5-FIEDOSEWICZ

4-KIEŁBASIŃSKI

1-KIREJCZYK

0-TARTAS/SMOLIŃSKI

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 86-66

13-GLISZCZYŃSKI

10-LAKARAUSKAS/SZAFRAN

7-KIEŁBASIŃSKI

6-KIREJCZYK/SMOLIŃSKI/PALSIS

3-FIEDOSEWICZ/CYWIŃSKI

2-JUSZCZAK

 

 

2 RUNDA

 

AZS SZCZECIN-KOTWICA 67-80

18-LAKARAUSKAS/KIEŁBASIŃSKI

16-PALSIS

13-GLISZCZYŃSKI

9-KIREJCZYK

4-SZAFRAN

2-FIEDOSEWICZ

0-SMOLIŃSKI

 

KUJAWIAK/ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 89-80

18-PALSIS

17-GLISZCZYŃSKI

14-KIREJCZYK

10-KIEŁBASIŃSKI

8-LAKARAUSKAS/SZAFRAN

5-JUSZCZAK

0-TARTAS/FIEDOSEWICZ/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 94-62

25-PALSIS

21-GLISZCZYŃSKI

20-LAKARAUSKAS

12-KIREJCZYK/KIEŁBASIŃSKI

2-TARTAS/SZAFRAN

0-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

 

MKS ZGIERZ-KOTWICA 53-64

14-LAKARAUSKAS

13-KIEŁBASIŃSKI

12-PALSIS

9-GLISZCZYŃSKI

8-KIREJCZYK

4-SMOLIŃSKI

2-SZAFRAN/FIEDOSEWICZ

0-TARTAS/JUSZCZAK

 

KOTWICA-MAZOWSZANKA II PRUSZKÓW 106-77

18-LAKARAUSKAS/KIEŁBASIŃSKI

15-FIEDOSEWICZ

13-PALSIS

12-SZAFRAN/JUSZCZAK

7-GLISZCZYŃSKI/KIREJCZYK

4-SMOLIŃSKI

0-TARTAS

 

AZS/AWF WROCŁAW-KOTWICA 66-74

14-LAKARAUSKAS/KIEŁBASIŃSKI/PALSIS

13-SZAFRAN

6-JUSZCZAK

5-GLISZCZYŃSKI

2-SMOLIŃSKI

0-CENTKOWSKI

 

KOTWICA-MEDUZA SOPOT 70-52

17-KIEŁBASIŃSKI

15-GLISZCZYŃSKI

14-LAKARAUSKAS

12-KIREJCZYK

6-PALSIS

4-SMOLIŃSKI

2-SZAFRAN

0-JUSZCZAK

 

LEGION LEGIONOWO-KOTWICA 72-77

27-GLISZCZYŃSKI

21-KIREJCZYK

13-LAKARAUSKAS

9-SZAFRAN

4-PALSIS

3-SMOLIŃSKI

0-TARTAS/JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-AZS/BWSH/ZAGAZ KOSZALIN 69-76

20-PALSIS

15-LAKARAUSKAS

14-KIREJCZYK

7-SMOLIŃSKI

6-FIEDOSEWICZ

5-GLISZCZYŃSKI

2-KIEŁBASIŃSKI

0-SZAFRAN/JUSZCZAK

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA 91-66

18-PALSIS

13-KIREJCZYK

11-GLISZCZYŃSKI

6-SMOLIŃSKI

5-LAKARAUSKAS/TARTAS

2-KIEŁBASIŃSKI

0-SZAFRAN/JUSZCZAK

 

KOTWICA-ŁKS ŁÓDŻ 80-79

21-PALSIS

16-KIEŁBASIŃSKI/KIREJCZYK

11-LAKARAUSKAS

5-JUSZCZAK

4-GLISZCZYŃSKI/SMOLIŃSKI

3-TARTAS

 

RODEX-INSTAL BIAŁYSTOK-KOTWICA 82-70

20-PALSIS

14-GLISZCZYŃSKI

10-KIEŁBASIŃSKI

8-LAKARAUSKAS

6-KIREJCZYK/SZAFRAN

2-TARTAS/JUSZCZAK/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-POLONIA WARSZAWA 82-86

24-GLISZCZYŃSKI

14-PALSIS

12-KIREJCZYK/LAKARAUSKAS

8-FIEDOSEWICZ

6-KIEŁBASIŃSKI

5-SZAFRAN

1-SMOLIŃSKI

0-TARTAS/JUSZCZAK

 

ALPEN-GOLD POZNAŃ-KOTWICA 86-72

17-GLISZCZYŃSKI

13-LAKARAUSKAS

12-PALSIS

10-KIEŁBASIŃSKI

9-SZAFRAN

6-KIREJCZYK

3-FIEDOSEWICZ

2-TARTAS

0-JUSZCZAK/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 90-78

24-PALSIS

19-GLISZCZYŃSKI

18-SZAFRAN

14-KIREJCZYK

13-LAKARAUSKAS

2-JUSZCZAK

0-KIEŁBASIŃSKI/FIEDOSEWICZ

 

 

PLAY-OFF

 

KOTWICA-POLONIA WARBUD WARSZAWA 90-93[D]

29-GLISZCZYŃSKI

21-SMOLIŃSKI

12-SZAFRAN

11-PALSIS

8-KIREJCZYK

6-LAKARAUSKAS

3-FIEDOSEWICZ

0-TARTAS/JUSZCZAK

 

POLONIA WARBUD WARSZAWA-KOTWICA 99-82

35-GLISZCZYŃSKI

11-PALSIS

10-SMOLIŃSKI/KIREJCZYK

8-JUSZCZAK

3-LAKARAUSKAS/CENTKOWSKI

2-TARTAS

0-SZAFRAN/FIEDOSEWICZ

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 GLISZCZYŃSKI 479 31 15,4
02 LAKARAUSKAS 429 32 13,4
03 KIREJCZYK 357 31 11,5
04 PALSIS 265 18 14,7
05 KIEŁBASIŃSKI 194 26 7,4
06 SZAFRAN 142 25 5,6
07 SMOLIŃSKI 133 29 4,5
08 FIEDOSEWICZ 99 26 3,8
09 ZIENIEWICZ 73 12 6,0
10 SKOWROŃSKI 58 7 8,2
11 JUSZCZAK 55 23 2,3
12 TARTAS 55 24 2,2
13 SINIELNIKOW 52 7 7,4
14 CYWIŃSKI 43 8 5,3
15 CENTKOWSKI 3 3 1,0

 

 

TRENER; JERZY OLEJNICZAK-17 ZW-15 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-POLONIA WARBUD WARSZAWA-AWANS DO EKSTRAKLASY

02-INSTAL BIAŁYSTOK-AWANS DO 1 LIGI

03-POLPHARMA ST.GDAŃSKI-AWANS DO 1 LIGI

04-ASTORIA BYDGOSZCZ-AWANS DO 1 LIGI

05-NOTEĆ INOWROCŁAW-AWANS DO 1 LIGI

06-ALPEN GOLD POZNAŃ-AWANS DO 1 LIGI

07-AZS ZAGAZ KOSZALIN-AWANS DO 1 LIGI

08-KOTWICA KOŁOBRZEG-AWANS DO 1 LIGI-[17-15]

09-TURÓW ZGORZELEC

10-MEDUZA SOPOT

11-AZS AWF WROCŁAW

12-AZS SZCZECIN

13-ŁKS ŁÓDŻ

14-MKS ZGIERZ

15-HOOP II MAZOWSZANKA PRUSZKÓW

16-LEGION LEGIONOWO

 

——————————————————-

 

9 SZCZEBEL CENTRALNY

 

 

I LIGA SEZON 2000/2001       [1 SEZON]

 

 

1 RUNDA

 

POLPHARMA/PAKMET ST.GDAŃSKI-KOTWICA 100-82

21-GLISZCZYŃSKI

20-WALCZUK

10-VANAGAS

7-KOCZAN/LEWANDOWSKI

6-JUSZCZAK

5-SZAFRAN

2-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI/KARAŚ

 

ALPEN GOLD POZNAŃ-KOTWICA 82-76

25-LEWANDOWSKI

15-VANAGAS

14-GLISZCZYŃSKI

11-KARAŚ

5-WALCZUK

4-KOCZAN

2-KIEŁBASIŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/SZAFRAN

 

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-KOTWICA 71-72

21-VANAGAS

13-KARAŚ

11-GLISZCZYŃSKI

10-WALCZUK

8-KOCZAN

7-KAVOLIUNAS

2-LEWANDOWSKI

0-SZAFRAN

 

WISŁA KRAKÓW-KOTWICA 85-75

31-KAVOLIUNAS

14-WALCZUK/VANAGAS

9-KARAŚ

3-GLISZCZYŃSKI

2-KOCZAN/SZAFRAN

0-JUSZCZAK/LEWANDOWSKI/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-POLONIA PRZEMYŚL 78-65

27-VANAGAS

14-KAVOLIUNAS

11-WALCZUK

9-LEWANDOWSKI/KOCZAN

7-KARAŚ

1-SZAFRAN

0-GLISZCZYŃSKI/JUSZCZAK

 

STAL STALOWA WOLA-KOTWICA 84-70

20-VANAGAS

11-LEWANDOWSKI

10-KAVOLIUNAS

8-GLISZCZYŃSKI

7-KARAŚ/WALCZUK

5-KOCZAN

2-FIEDOSEWICZ

0-JUSZCZAK

 

KOTWICA-NOTEĆ INOWROCŁAW 68-77

19-GLISZCZYŃSKI

14-WALCZUK/VANAGAS

12-KARAŚ

4-SZAFRAN

3-LEWANDOWSKI

2-KAVOLIUNAS

0-FIEDOSEWICZ/KOCZAN

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 76-84

27-KAVOLIUNAS

17-WALCZUK

15-GLISZCZYŃSKI

12-VANAGAS

7-LEWANDOWSKI

2-KOCZAN/SZAFRAN/KARAŚ

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-INSTAL/RODEX BIAŁYSTOK 82-93

27-KAVOLIUNAS

16-VANAGAS

14-WALCZUK

7-KARAŚ

6-GLISZCZYŃSKI/LEWANDOWSKI/SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ/KOCZAN

 

KOTWICA-ALBA/ALSTOM CHORZÓW 91-79

27-KAVOLIUNAS

18-VANAGAS

20-KARAŚ

18-VANAGAS

14-WALCZUK

7-SZAFRAN

3-FIEDOSEWICZ

2-LEWANDOWSKI

0-GLISZCZYŃSKI/KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-AZS/BWSH-ZAGAZ KOSZALIN 61-77

18-KAVOLIUNAS

12-GLISZCZYŃSKI

9-SZAFRAN

8-VANAGAS

7-WALCZUK

6-KARAŚ

1-LEWANDOWSKI

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI

 

RESOVIA RZESZÓW-KOTWICA 86-71

22-VANAGAS

21-GLISZCZYŃSKI

14-KAVOLIUNAS

10-KARAŚ

2-SZAFRAN

1-LEWANDOWSKI/WALCZUK

0-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-START LUBLIN 81-84

20-KARAŚ

19-KAVOLIUNAS

17-GLISZCZYŃSKI

10-WALCZUK

9-VANAGAS

4-LEWANDOWSKI

2-SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ/SMOLIŃSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 89-87

19-LEWANDOWSKI

17-KAVOLIUNAS

12-GLISZCZYŃSKI

9-KARAŚ/SZAFRAN

8-WALCZUK

6-KIEŁBASIŃSKI

4-VANAGAS

3-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-ROTO/GÓRNIK WAŁBRZYCH 108-103[D]

35-KAVOLIUNAS

26-KARAŚ

20-VANAGAS

15-WALCZUK

10-LEWANDOWSKI

2-GLISZCZYŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

 

2 RUNDA

 

 

KOTWICA-POLPHARMA/PAKMET ST.GDAŃSKI 89-84

34-KARAŚ

21-LEWANDOWSKI

12-BONDARENKO

8-VANAGAS

7-SZAFRAN

6-WALCZUK

1-GLISZCZYŃSKI

 

KOTWICA-ALPEN GOLD POZNAN 89-87

23-WALCZUK

22-KARAŚ

18-KAVOLIUNAS

12-BONDARENKO

8-LEWANDOWSKI

4-KIEŁBASIŃSKI

2-SZAFRAN

0-GLISZCZYŃSKI

 

KOTWICA-ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 79-59

18-LEWANDOWSKI

16-KAVOLIUNAS

12-GLISZCZYŃSKI

10-KARAŚ

9-BONDARENKO

8-WALCZUK

4-KIEŁBASIŃSKI

2-SZAFRAN

0-JUSZCZAK/SMOLIŃSKI

 

KOTWICA-WISŁA KRAKÓW 92-85

24-WALCZUK

21-GLISZCZYŃSKI

17-BONDARENKO

15-KARAŚ

11-LEWANDOWSKI

4-VANAGAS

0-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

 

POLONIA PRZEMYŚL-KOTWICA 91-88

24-KAVOLIUNAS

19-LEWANDOWSKI

13-KARAŚ/WALCZUK

7-BONDARENKO

6-GLISZCZYŃSKI

4-SZAFRAN

2-FIEDOSEWICZ

0-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-STAL.ST.WOLA 74-67

23-WALCZUK

16-KARAŚ

12-BONDARENKO

9-LEWANDOWSKI

6-VANAGAS

4-GLISZCZYŃSKI

2-FIEDOSEWICZ/KIEŁBASIŃSKI

0-SZAFRAN

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA 93-67

24-KARAŚ

13-VANAGAS

10-BONDARENKO

9-LEWANDOWSKI/WALCZUK

2-GLISZCZYŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/JUSZCZAK/KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

 

KOTWICA-ZASTAL ZIEL.GÓRA 84-73

28-WALCZUK

16-LEWANDOWSKI/KARAŚ

11-KAVOLIUNAS

10-BONDARENKO

3-GLISZCZYŃSKI

0-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

 

INSTAL/RODEX BIAŁYSTOK-KOTWICA 102-77

21-LEWANDOWSKI

17-KAVOLIUNAS

10-WALCZUK

9-GLISZCZYŃSKI/KARAŚ/BONDARENKO

2-KIEŁBASIŃSKI

0-SZAFRAN

 

ALBA/ALSTOM CHORZÓW-KOTWICA 113-104[D]

40-KARAŚ

25-KAVOLIUNAS

13-BONDARENKO

11-LEWANDOWSKI

6-WALCZUK

3-FIEDOSEWICZ

2-KIEŁBASIŃSKI/MALINOWSKI/SZAFRAN

0-JUSZCZAK

 

AZS/BWSH-ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 86-68

16-KARAŚ

14-LEWANDOWSKI

11-BONDARENKO

8-GLISZCZYŃSKI/VANAGAS

6-WALCZUK

5-SZAFRAN

0-FIEDOSEWICZ/JUSZCZAK/KIELBASIŃSKI

 

KOTWICA-RESOVIA RZESZÓW 78-85

24-KARAŚ

22-KAVOLIUNAS

8-LEWANDOWSKI/WALCZUK/BONDARENKO

3-FIEDOSEWICZ/MALINOWSKI

2-GLISZCZYŃSKI

0-SZAFRAN

 

AICE/START LUBLIN-KOTWICA 75-68

20-LEWANDOWSKI

17-KARAŚ

11-GLISZCZYŃSKI

9-WALCZUK

7-KAVOLIUNAS

3-SZAFRAN

1-BONDARENKO

0-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 92-81

22-LEWANDOWSKI/WALCZUK

16-KAVOLIUNAS

10-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

8-VANAGAS

3-KARAŚ

1-GLISZCZYŃSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

ROTO/GÓRNIK WAŁBRZYCH-KOTWICA 74-87

28-KARAŚ

20-LEWANDOWSKI

13-SZAFRAN

11-WALCZUK

7-GLISZCZYŃSKI

6-BONDARENKO

2-KIEŁBASIŃSKI

0-FIEDOSEWICZ/VANAGAS

 

PLAY-OUT

 

1 RUNDA

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 78-97

19-LEWANDOWSKI/WALCZUK/BONDARENKO

15-KAVOLIUNAS

10-SZAFRAN

7-GLISZCZYŃSKI

4-KIEŁBASIŃSKI

2-KARAŚ/MALINOWSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 92-81

23-KARAŚ

17-KAVOLIUNAS

15-WALCZUK

11-SZAFRAN

9-LEWANDOWSKI

8-BONDARENKO

5-GLISZCZYŃSKI

4-JUSZCZAK

0-KIEŁBASIŃSKI

 

KOTWICA-RESOVIA RZESZÓW 75-78

18-WALCZUK

16-LEWANDOWSKI

13-BONDARENKO

10-GLISZCZYŃSKI

7-KARAŚ

6-KAVOLIUNAS

4-KIEŁBASIŃSKI

1-SZAFRAN

0-JUSZCZAK

 

AICE/START LUBLIN-KOTWICA 96-86

20-KAVOLIUNAS

15-WALCZUK

14-KARAŚ

13-BONDARENKO

11-LEWANDOWSKI

5-GLISZCZYŃSKI

4-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

0-JUSZCZAK/MALINOWSKI

 

STAL ST.WOLA-KOTWICA 92-101

32-KAVOLIUNAS

21-LEWANDOWSKI

15-KARAŚ

12-BONDARENKO

10-SZAFRAN

7-WALCZUK

3-KIEŁBASIŃSKI

1-GLISZCZYŃSKI

0-JUSZCZAK

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 93-87

22-KARAŚ

21-WALCZUK

17-LEWANDOWSKI

14-KAVOLIUNAS

9-BONDARENKO

6-GLISZCZYŃSKI

2-KIEŁBASIŃSKI

1-SZAFRAN/JUSZCZAK

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-ROTO/GÓRNIK WAŁBRZYCH 75-85

25-KAVOLIUNAS

20-WALCZUK

14-KARAŚ

12-LEWANDOWSKI

2-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN/BONDARENKO

0-GLISZCZYŃSKI/JUSZCZAK

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 85-59

24-LEWANDOWSKI

21-WALCZUK

12-KARAŚ

6-KAVOLIUNAS/KIEŁBASIŃSKI

4-SZAFRAN/BONDARENKO

3-FIEDOSEWICZ/GLISZCZYŃSKI

2-JUSZCZAK

 

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-KOTWICA 74-79

17-BONDARENKO

16-WALCZUK

15-KAVOLIUNAS

13-KARAŚ

12-LEWANDOWSKI

4-SZAFRAN

2-GLISZCZYŃSKI

0-KIEŁBASIŃSKI

 

RESOVIA RZESZÓW-KOTWICA 73-80

28-LEWANDOWSKI

26-KARAŚ

17-WALCZUK

9-BONDARENKO

6-SZAFRAN

3-GLISZCZYŃSKI/KAVOLIUNAS

2-KIEŁBASIŃSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-AICE/START LUBLIN 90-74

24-LEWANDOWSKI

19-WALCZUK

13-KAVOLIUNAS

12-BONDARENKO

10-KARAŚ

4-KIEŁBASIŃSKI

2-GLISZCZYŃSKI/SZAFRAN

 

KOTWICA-STAL ST.WOLA 84-81

25-LEWANDOWSKI

24-KARAŚ

10-WALCZUK

8-BONDARENKO/KAVOLIUNAS

6-SZAFRAN

2-GLISZCZYŃSKI

1-KIEŁBASIŃSKI

0-JUSZCZAK

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 88-86

27-WALCZUK

14-LEWANDOWSKI

12-GLISZCZYŃSKI

11-KARAŚ

10-KAVOLIUNAS

8-SZAFRAN

4-KIEŁBASIŃSKI

0-JUSZCZAK/MALINOWSKI

 

ROTO/GÓRNIK WAŁBRZYCH-KOTWICA 123-103

33-KAVOLIUNAS

25-WALCZUK

18-KARAŚ

13-LEWANDOWSKI

9-GLISZCZYŃSKI

2-KIEŁBASIŃSKI/SZAFRAN

0-JUSZCZAK/MALINOWSKI

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 KARAŚ 659 44 14,9
02 WALCZUK 623 44 14,1
03 KAVOLIUNAS 621 36 17,2
04 LEWANDOWSKI 579 44 13,1
05 GLISZCZYŃSKI 315 43 7,3
06 VANAGAS 278 22 12,6
07 BONDARENKO 263 26 10,1
08 SZAFRAN 168 43 3,9
09 KIEŁBASIŃSKI 74 36 2,0
10 KOCZAN 37 9 4,1
11 FIEDOSEWICZ 23 24 0,9
12 JUSZCZAK 13 18 0,7
13 MALINOWSKI 8 6 1,3
14 SMOLIŃSKI 0 1 0,0

 

TRENERZY;CZESŁAW DAŚ-4 ZW-9 POR

                    MAREK BOHDZIEWICZ-18 ZW-13 POR

 

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-NOTEĆ INOWROCŁAW-AWANS

02-INSTAL RODEX BIAŁYSTOK

03-ALPEN GOLD POZNAŃ

04-WISŁA KRAKÓW

05-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

06-AZS BWSH/ZAGAZ KOSZALIN

07-ALBA ALSTOM CHORZÓW

08-POLONIA PRZEMYŚL

09-AICE START LUBLIN

10-KOTWICA KOŁOBRZEG-[22-22]

11-RESOVIA RZESZÓW

12-ROTO GÓRNIK WAŁBRZYCH-SPADEK

13-ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-SPADEK

14-STAL STALOWA WOLA-SPADEK

15-ZASTAL ZIELONA GÓRA-SPADEK

16-ASTORIA BYDGOSZCZ-SPADEK

 

 

——————————————————————————————————-

 

 

10 SZCEBEL CENTRALNY

 

I LIGA SEZON 2001/2002         [2 SEZON]

 

 

 

1 RUNDA

 

SKK SZCZECIN-KOTWICA 87-67

15-WESELAK

14-SURÓWKA

12-LEWANDOWSKI

9-EXNER

7-WALCZUK

4-KARAŚ

3-GLISZCZYNSKI/MOLSKI

0-ADAMSKI/FIEDOSEWICZ

 

MICKIEWICZ KATOWICE-KOTWICA 90-72

15-SURÓWKA

12-LEWANDOWSKI

10-ADAMSKI

9-WESELAK

7-KARAŚ

6-EXNER

5-MOLSKI

4-WALCZUK/KENIG

0-GLISZCZYŃSKI

 

WISLA-EURONIT KRAKÓW-KOTWICA 72-76

23-LEWANDOWSKI

20-SUROWKA

14-MOLSKI

8-EXNER

4-KARAŚ/WESELAK

2-WALCZUK

1-ADAMSKI

0-KENIG

 

KOTWICA-KKS POZNAŃ 82-71

16-MOLSKI

12-EXNER

11-KARAŚ

10-KENIG

8-ADAMSKI/LEWANDOWSKI

5-WALCZUK/WESELAK

4-SURÓWKA

3-JUSZCZAK

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 75-86

16-LEWANDOWSKI

13-KARAŚ

12-KENIG

11-MOLSKI

9-EXNER

8-SURÓWKA

3-JUSZCZAK/WALCZUK

0-ADAMSKI/WESELAK

 

AZS LECREQ LUBLIN-KOTWICA 81-72

33-MOLSKI

12-SURÓWKA

10-KENIG

8-WALCZUK

3-EXNER/LEWANDOWSKI/WESELAK

0-JUSZCZAK/KARAŚ/ADAMSKI

 

RESOVIA RZESZÓW-KOTWICA 102-89

25-LEWANDOWSKI

23-MOLSKI

11-EXNER

10-WESELAK

8-WALCZUK

7-KARAŚ

3-SURÓWKA

2-KENIG

0-JUSZCZAK/ADAMSKI

 

52-MIRPOL BIAŁYSTOK-KOTWICA 81-63

15-MOLSKI/LEWANDOWSKI

12-KARAŚ

10-WALCZUK

6-EXNER

3-GLISZCZYŃSKI

2-KENIG

0-JUSZCZAK/SURÓWKA/OLSZANECKI

 

KOTWICA-MOSIR BOBRY ZABRZE 91-75

23-RADOVIC

22-KARAŚ

17-OLSZANECKI

7-MOLSKI

6-EXNER

5-WALCZUK

4-LEWANDOWSKI/SUROWKA

3-GLISZCZYŃSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-ALBA/ALSTOM CHORZÓW 91-81

23-LEWANDOWSKI

21-KARAŚ

13-MOLSKI

10-WALCZUK

8-RADOVIC

7-EXNER

5-FIEDOSEWICZ

4-SURÓWKA

0-GLISZCZYŃSKI/OLSZANECKI

 

POLONIA PRZEMYŚL-KOTWICA 81-94

23-KARAŚ

21-LEWANDOWSKI

20-OLSZANECKI

13-SURÓWKA

7-MOLSKI

5-EXNER

3-WALCZUK

2-FIEDOSEWICZ

0-GLISZCZYŃSKI

 

AICE/START LUBLIN-KOTWICA 84-83

22-KARAŚ

15-SURÓWKA

14-EXNER

13-WALCZUK

8-MOLSKI

6-LEWANDOWSKI

5-OLSZANECKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-AZS/ZAGAZ KOSZALIN 91-63

22-SURÓWKA

16-EXNER

15-OLSZANECKI

14-KARAŚ

10-RADOVIC/LEWANDOWSKI

4-WALCZUK

2-FIEDOSEWICZ

0-GLISZCZYŃSKI/WESELAK

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDANSKI 81-67

33-KARAŚ

15-LEWANDOWSKI

11-MOLSKI

10-WALCZUK

6-OLSZANECKI

4-EXNER

2-SÓWKA

0-FIEDOSEWICZ/RADOVIC

 

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-SKK SZCZECIN 90-82[D]

25-EXNER

23-KARAŚ

18-RADOVIC

10-WALCZUK

8-MOLSKI

4-SURÓWKA

2-LEWANDOWSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-MICKIEWICZ KATOWICE 58-60

21-MOLSKI

15-LEWANDOWSKI

9-RADOVIC

8-EXNER

2-WALCZUK/SURÓWKA

1-KARAŚ

0-FIEDOSEWICZ/KENIG

 

KOTWICA-WISŁA-EURONIT KRAKOW 106-79

26-KARAŚ

21-SURÓWKA

17-LEWANDOWSKI

11-MOLSKI

10-WALCZUK

9-RADOVIC

6-FIEDOSEWICZ/KENIG

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 88-83

22-LEWANDOWSKI

17-EXNER

15-SURÓWKA

14-KARAŚ

8-WALCZUK

6-RADOVIC

1-MOLSKI

0-JUSZCZAK

 

KKS POZNAŃ-KOTWICA 82-84

30-KARAŚ

15-EXNER

14-WALCZUK

12-SURÓWKA

8-MOLSKI

7-LEWANDOWSKI

0-RADOVIC

 

KOTWICA-RESOVIA RZESZÓW 97-75

32-KARAŚ

18-RADOVIC

12-SURÓWKA

9-WALCZUK

7-LEWANDOWSKI

6-OLSZANECKI

5-SÓWKA

3-JUSZCZAK/MOLSKI

2-EXNER

 

KOTWICA-AZS LECREQ LUBLIN 94-86

30-KARAŚ

19-RADOVIC

17-SURÓWKA

8-EXNER

7-WALCZUK

5-LEWANDOWSKI

3-JUSZCZAK

2-MOLSKI/OLSZANECKI

1-SÓWKA

 

KOTWICA-MIRPOL BIAŁYSTOK 69-63

14-RADOVIC

12-EXNER

11-SURÓWKA

10-OLSZANECKI/WALCZUK

6-KARAŚ/SÓWKA

0-LEWANDOWSKI/MOLSKI

 

ALBA/ALSTOM CHORZÓW-KOTWICA 88-77

20-KARAŚ

12-WALCZUK/OLSZANECKI

9-SURÓWKA/LEWANDOWSKI

8-EXNER

5-RADOVIC

2-SÓWKA

0-MOLSKI

 

MOSIR BOBRY ZABRZE-KOTWICA 84-96

22-LEWANDOWSKI

17-SURÓWKA

15-KARAŚ

12-OLSZANECKI

11-RADOVIC

10-EXNER

8-MOLSKI

1-SÓWKA

0-WALCZUK

 

KOTWICA-AICE/START LUBLIN 98-72

29-KARAŚ

16-OLSZANECKI

13-LEWANDOWSKI

12-WALCZUK

9-SURÓWKA

8-RADOVIC

4-SÓWKA

3-JUSZCZAK/EXNER

0-MOLSKI

 

KOTWICA-POLONIA PRZEMYŚL 102-89

29-SURÓWKA

19-LEWANDOWSKI

16-WALCZUK

12-EXNER

11-KARAŚ/RADOVIC

4-OLSZANECKI

0-SÓWKA

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 69-59

15-SURÓWKA/LEWANDOWSKI

7-KARAŚ/EXNER

6-OLSZANECKI

4-SÓWKA

3-FIEDOSEWICZ

2-WALCZUK

0-RADOVIC

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 80-79

27-LEWANDOWSKI

11-WALCZUK

10-SÓWKA

9-OLSZANECKI/SURÓWKA

4-KARAŚ

2-MOLSKI

0-FIEDOSEWICZ/EXNER

 

 

PLAY-OFF

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 72-74[D]

29-WALCZUK

16-OLSZANECKI/LEWANDOWSKI

5-RADOVIC/EXNER

3-KARAŚ

0-SURÓWKA/MOLSKI

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 82-94

24-LEWANDOWSKI

13-OLSZANECKI

11-KARAŚ

9-RADOVIC

7-WALCZUK

5-MOLSKI

4-SÓWKA/EXNER

2-SURÓWKA

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 78-79

18-LEWANDOWSKI/WALCZUK

16-OLSZANECKI

13-RADOVIC

10-KARAŚ

4-SURÓWKA

0-MOLSKI/SÓWKA

 

AICE/START LUBLIN-KOTWICA 88-85

22-OLSZANECKI/LEWANDOWSKI

14-KARAŚ

12-RADOVIC

9-WALCZUK

2-SURÓWKA

0-EXNER/MOLSKI

 

AICE/START LUBLIN-KOTWICA 99-86

20-KARAŚ

19-SURÓWKA

17-LEWANDOWSKI

11-RADOVIC

8-SÓWKA

6-EXNER

4-WALCZUK

1-MOLSKI

 

KOTWICA-AICE/START LUBLIN 89-90

24-LEWANDOWSKI

14-RADOVIC

13-SURÓWKA

9-KARAŚ

7-EXNER

5-SÓWKA

2-WALCZUK

1-MOLSKI

0-OLSZANECKI

 

O III MIEJSCE

 

KOTWICA-AZS/ZAGAZ KOSZALIN 88-72

24-LEWANDOWSKI

13-SURÓWKA

11-KARAŚ/RADOVIC

8-OLSZANECKI

6-EXNER/SÓWKA

5-WALCZUK

4-MOLSKI

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-KOTWICA 89-66

13-KARAŚ

12-LEWANDOWSKI

11-EXNER

9-RADOVIC

8-SURÓWKA

7-OLSZANECKI

6-WALCZUK

0-MOLSKI/SÓWKA

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 KARAŚ 532 36 14,7
02 LEWANDOWSKI 530 36 14,6
03 SURÓWKA 377 35 10,7
04 WALCZUK 295 36 8,1
05 EXNER 282 34 8,2
06 RADOVIC 263 25 10,5
07 MOLSKI 241 34 7,0
08 OLSZANECKI 222 23 9,6
09 SÓWKA 62 17 3,6
10 WESELAK 46 8 5,5
11 KENIG 46 9 5,1
12 FIEDOSEWICZ 21 13 1,6
13 ADAMSKI 19 7 2,7
14 JUSZCZAK 15 9 1,6
15 GLISZCZYŃSKI 9 7 1,2

 

TRENERZY;WITOLD BAK-2 ZW-6 POR

         JÓZEF JANIEL-17 ZW-11 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-AICE/START LUBLIN-AWANS

02-ALBA ALSTOM CHORZÓW

03-AZS ZAGAZ KOSZALIN

04-KOTWICA KOŁOBRZEG[20-16]

05-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

06-TURÓW ZGORZELEC

07-MIRPOL BIAŁYSTOK

08-WISŁA KRAKÓW

09-RESOVIA RZESZÓW

10-AZS EQLERC LUBLIN

11-MICKIEWICZ KATOWICE-SPADEK

12-SKK SZCZECIN

13-POLONIA PRZEMYŚL-SPADEK

14-KKS POZNAŃ-SPADEK

15-MOSIR BOBRY ZABRZE-SPADEK

 

—————————————————-

 

11 SZCZEBEL CENTRALNY

 

I LIGA SEZON 2002/2003      [3 SEZON]

 

 

 

1 RUNDA

 

DAIKIN KOTWICA-AZS LECREQ LUBLIN 84-66

27-WALCZUK

10-LEWANDOWSKI

9-RYBCZYŃSKI

8-OLSZANECKI/HAJNSZ

7-EXNER

6-SURÓWKA/MAREK

3-JUSZCZAK

0-SÓWKA

 

AZS/ZAGAZ KOSZALIN-DAIKIN KOTWICA 85-76

19-SURÓWKA

17-OLSZANECKI

11-EXNER

8-RYBCZYŃSKI/WALCZUK

6-GIBALSKI

5-LEWANDOWSKI

2-HAJNSZ

 

SKK SZCZECIN-DAIKIN KOTWICA 60-50

15-OLSZANECKI

11-WALCZUK

9-EXNER

6-GIBALSKI

5-LEWANDOWSKI

4-RYBCZYŃSKI

 

ALBA CHORZÓW-DAIKIN KOTWICA 68-60

22-OLSZANECKI

14-EXNER

8-RYBCZYŃSKI

7-LEWANDOWSKI

5-GIBALSKI

2-WALCZUK/SURÓWKA

0-JUSZCZAK/HAJNSZ

 

DAIKIN KOTWICA-WISŁA KRAKÓW 89-67

25-LEWANDOWSKI

16-WALCZUK

12-SURÓWKA

10-OLSZANECKI

7-EXNER

6-GIBALSKI/HAJNSZ

5-RYBCZYŃSKI

2-MAREK

 

SMS PZKOSZ WARKA-DAIKIN KOTWICA 79-92

20-LEWANDOWSKI

17-WALCZUK/OLSZANECKI

13-SURÓWKA

12-RYBCZYŃSKI

11-EXNER

3-HAJNSZ

0-GIBALSKI

 

DAIKIN KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 51-78

14-WALCZUK

12-EXNER

8-LEWANDOWSKI

7-OLSZANECKI

3-RYBCZYŃSKI/GIBALSKI/KIEŁBASIŃSKI

1-SURÓWKA

0-JUSZCZAK

 

DAIKIN KOTWICA-STAL ST.WOLA 75-76

24-LEWANDOWSKI

14-WALCZUK

13-EXNER

9-RYBCZYŃSKI

7-SURÓWKA

6-OLSZANECKI

2-HAJNSZ

0-GIBALSKI/JUSZCZAK/KIEŁBASIŃSKI

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-DAIKIN KOTWICA 76-59

15-RYBCZYŃSKI

14-WALCZUK

10-SURÓWKA

7-OLSZANECKI

4-EXNER/HAJNSZ

3-GIBALSKI

2-LEWANDOWSKI

0-JUSZCZAK/SÓWKA

 

DAIKIN KOTWICA-POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 94-68

27-WALCZUK

19-LEWANDOWSKI

17-OLSZANECKI

14-SURÓWKA

9-RYBCZYŃSKI

4-EXNER/GIBALSKI

0-JUSZCZAK/MAREK

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-DAIKIN KOTWICA 92-85

24-EXNER

17-WALCZUK

12-RYBCZYŃSKI/SURÓWKA

10-LEWANDOWSKI

4-OLSZANECKI/GIBALSKI

2-JUSZCZAK

 

 

2 RUNDA

 

 

AZS LECREQ LUBLIN-DAIKIN KOTWICA 72-75

21-LEWANDOWSKI

16-EXNER

15-RYBCZYŃSKI

11-WALCZUK

5-OLSZANECKI

4-SÓWKA

3-JUSZCZAK

0-SURÓWKA/GIBALSKI

 

DAIKIN KOTWICA-AZS/ZAGAZ KOSZALIN 82-84

24-WALCZUK

22-LEWANDOWSKI

13-RYBCZYŃSKI

10-OLSZANECKI

6-EXNER

5-JUSZCZAK

2-GIBALSKI

0-SÓWKA

 

DAIKIN KOTWICA-SKK SZCZECIN 68-87

19-WALCZUK

13-EXNER

10-SÓWKA

8-RYBCZYŃSKI/OLSZANECKI

7-SURÓWKA

3-JUSZCZAK

0-LEWANDOWSKI/GIBALSKI

 

DAIKIN KOTWICA-ALBA CHORZÓW 88-71

22-LEWANDOWSKI

20-WALCZUK

19-OLSZANECKI

12-EXNER

9-SURÓWKA

3-RYBCZYŃSKI/GIBALSKI

0-JUSZCZAK/KIEŁBASIŃSKI/MAREK/SÓWKA

 

WISŁA/ŚNIEŻKA KRAKÓW-DAIKIN KOTWICA 77-71

29-WALCZUK

13-SURÓWKA

11-EXNER

5-LEWANDOWSKI/GIBALSKI

4-RYBCZYŃSKI/OLSZANECKI

0-JUSZCZAK/SÓWKA/MALINOWSKI

 

DAIKIN KOTWICA-SMS PZKOSZ WARKA 100-75

28-LEWANDOWSKI

23-WALCZUK/OLSZANECKI

8-EXNER

5-RYBCZYŃSKI

4-SURÓWKA/KIEŁBASIŃSKI/SÓWKA

1-JUSZCZAK

0-GIBALSKI

 

TURÓW ZGORZELEC-DAIKIN KOTWICA 71-82

21-WALCZUK/OLSZANECKI

13-EXNER

10-RYBCZYŃSKI/GIBALSKI

6-SURÓWKA

1-SÓWKA

0-LEWANDOWSKI

 

STAL ST.WOLA-DAIKIN KOTWICA 75-96

22-WALCZUK/LEWANDOWSKI

18-OLSZANECKI

16-SURÓWKA

14-EXNER

3-RYBCZYŃSKI

1-JUSZCZAK

0-SÓWKA

 

DAIKIN KOTWICA-ZASTAL ZIELONA.GÓRA 81-57

36-WALCZUK

13-LEWANDOWSKI

11-SURÓWKA

10-EXNER

5-RYBCZYŃSKI

4-OLSZANECKI

2-SÓWKA

0-JUSZCZAK

 

POGOŃ RUDA ŚLĄSKA-DAIKIN KOTWICA 85-77

24-WALCZUK

13-SURÓWKA

12-LEWANDOWSKI/OLSZANECKI

10-EXNER

4-RYBCZYŃSKI

2-SÓWKA

0-GIBALSKI

 

DAIKIN KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 78-66

31-WALCZUK

22-OLSZANECKI

9-LEWANDOWSKI

8-GIBALSKI

6-RYBCZYŃSKI

2-EXNER

0-SURÓWKA/SÓWKA

 

 

PLAY-OFF

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-DAIKIN KOTWICA 79-75

28-WALCZUK

12-OLSZANECKI

11-LEWANDOWSKI

7-EXNER

6-GIBALSKI

5-RYBCZYŃSKI

4-SURÓWKA

2-SÓWKA

0-JUSZCZAK

 

DAIKIN KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 104-94

29-LEWANDOWSKI

22-OLSZANECKI

21-WALCZUK

18-EXNER

9-SURÓWKA

5-RYBCZYŃSKI

0-GIBALSKI/JUSZCZAK/SÓWKA

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-DAIKIN KOTWICA 113-98

27-SURÓWKA

21-OLSZANECKI

18-WALCZUK

10-RYBCZYŃSKI

7-JUSZCZAK

5-SÓWKA

4-LEWANDOWSKI

3-EXNER

2-GIBALSKI

0-KIEŁBASIŃSKI

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 WALCZUK 494 25 19,7
02 LEWANDOWSKI 333 25 13,3
03 OLSZANECKI 331 25 13,2
04 EXNER 259 25 10,3
05 SURÓWKA 215 24 9,2
06 RYBCZYŃSKI 190 25 7,6
07 GIBALSKI 73 22 3,3
08 SÓWKA 30 16 2,1
09 HAJNSZ 25 7 3,5
10 JUSZCZAK 23 18 1,3
11 MAREK 8 4 2,0
12 KIEŁBASIŃSKI 7 6 1,1
13 MALINOWSKI 0 1 0,0

 

TRENERZY;JÓZEF JANIEL-4 ZW-6 POR

         ARTUR GLISZCZYŃSKI-0 ZW-1 POR

         WOJCIECH KRAJEWSKI-8 ZW-6 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-AZS ZAGAZ KOSZALIN-AWANS

02-TURÓW ZGORZELEC

03-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

04-WISŁA ŚNIEŻKA KRAKÓW

05-STAL STALOWA WOLA

06-ALBA ALSTOM CHORZÓW

07-DAIKIN KOTWICA KOŁOBRZEG[12-13]

08-ZASTAL ZIELONA GÓRA

09-POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

10-AZS LEQREC LUBLIN

11-SKK SZCZECIN-SPADEK

12-SMS PZKOSZ WARKA-SPADEK

 

 

—————————————————-

 

12 SZCZEBEL CENTRALNY

 

I LIGA SEZON 2003/2004        [4 SEZON]

 

1RUNDA

 

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 90-85

30-WALCZUK

13-OLSZANECKI/SURÓWKA

11-GIBALSKI

10-KUKUCZKA

9-BAJER

4-WICHNIARZ

0-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 83-71

22-KUKUCZKA

14-SURÓWKA

12-BAJER

6-OLSZANECKI

5-WALCZUK/GIBALSKI

4-JUSZCZAK

3-WICHNIARZ

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-LEGIA WARSZAWA 109-96

24-WICHNIARZ

23-WALCZUK

18-BAJER

15-KUKUCZKA

14-MALINOWSKI

7-SURÓWKA

6-GIBALSKI

3-JUSZCZAK

0-OLSZANECKI/FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI

 

STAL STALOWA WOLA-KOTWICA 81-86

20-KUKUCZKA

18-WALCZUK

16-SURÓWKA

15-WICHNIARZ

11-BAJER

6-OLSZANECKI

0-GIBALSKI/MALINOWSKI/JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

 

SMS PZKOSZ KOZIENICE-KOTWICA 88-94

27-OLSZANECKI

19-WICHNIARZ

14-BAJER

12-WALCZUK

9-KUKUCZKA

6-SURÓWKA

5-GIBALSKI

2-MALINOWSKI

0-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

 

ALBA CHORZÓW-KOTWICA 93-92

26-KUKUCZKA

19-SURÓWKA

16-WALCZUK

15-OLSZANECKI

5-BAJER/GIBALSKI

4-JUSZCZAK

2-WICHNIARZ

0-MALINOWSKI/FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-BASKET KWIDZYN 86-85

21-WICHNIARZ

19-WALCZUK

14-KUKUCZKA

10-OLSZANECKI

7-SURÓWKA

5-BAJER

3-GIBALSKI

2-MALINOWSKI/JUSZCZAK

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 88-76

20-SURÓWKA

18-KUKUCZKA

16-WALCZUK

8-OLSZANECKI/BAJER

3-WICHNIARZ/GIBALSKI

0-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-VIKING RUMIA 94-62

27-WALCZUK

14-GIBALSKI

12-KUKUCZKA

10-SURÓWKA/OLSZANECKI

5-WICHNIARZ

2-BAJER/MALINOWSKI/JUSZCZAK

0-FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI/BOHDZIEWICZ

 

TYTAN CZĘSTOCHOWA-KOTWICA 94-97

24-WALCZUK

22-SURÓWKA

17-WICHNIARZ

9-KUKUCZKA/OLSZANECKI

8-GIBALSKI

6-BAJER

4-JUSZCZAK

0-MALINOWSKI

 

KOTWICA-SIARKA TARNOBRZEG 87-69

19-OLSZANECKI

16-WALCZUK

15-WICHNIARZ

9-BAJER/GIBALSKI

8-KUKUCZKA/SURÓWKA/JUSZCZAK

3-KIKOWSKI

 

POLPAK ŚWIECIE-KOTWICA 87-91

26-WALCZUK

23-KUKUCZKA

13-WICHNIARZ

10-SURÓWKA

7-GIBALSKI

6-OLSZANECKI

4-BAJER

2-MALINOWSKI

0-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI

 

KOTWICA-POGOŃ RUDA SLĄSKA 88-86

34-WALCZUK

12-BAJER

11-SURÓWKA

10-KUKUCZKA

8-OLSZANECKI/JUSZCZAK

3-GIBALSKI

2-WICHNIARZ

0-MALINOWSKI/FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI/BOHDZIEWICZ

 

2 RUNDA

 

BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 96-84

25-SURÓWKA

24-WALCZUK

11-KUKUCZKA

8-BAJER

7-WICHNIARZ

5-OLSZANECKI

2-MALINOWSKI/JUSZCZAK

0-GIBALSKI/FIEDOSEWICZ

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 96-78

20-WALCZUK

14-WICHNIARZ

13-OLSZANECKI

9-KUKUCZKA/BAJER

8-SURÓWKA

3-GIBALSKI

2-JUSZCZAK

0-MALINOWSKI

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 89-81

31-WALCZUK

22-BAJER

10-KUKUCZKA

8-WICHNIARZ/GIBALSKI

7-SURÓWKA

2-JUSZCZAK

0-FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI/BOHDZIEWICZ

 

LEGIA WARSZAWA-KOTWICA 86-80

24-WALCZUK

17-KUKUCZKA

14-FRANKOWSKI

9-BAJER

6-SURÓWKA/GIBALSKI

3-JUSZCZAK

1-FIEDOSEWICZ

0-OLSZANECKI/BOHDZIEWICZ/KĘDZIA

 

KOTWICA-STAL STALOWA WOLA 86-76

27-WALCZUK

15-KUKUCZKA

14-FRANKOWSKI

13-BAJER

6-SURÓWKA/OLSZANECKI

3-GIBALSKI

0-JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ/KIKOWSKI/BOHDZIEWICZ/KĘDZIA

 

KOTWICA-SMS PZKOSZ KOZIENICE 82-60

18-WALCZUK

16-KUKUCZKA

11-OLSZANECKI/FRANKOWSKI

10-JUSZCZAK

7-SURÓWKA

4-BAJER

3-GIBALSKI

2-KIKOWSKI

0-FIEDOSEWICZ

 

KOTWICA-ALBA CHORZÓW 82-84

25-WALCZUK

12-OLSZANECKI

11-KUKUCZKA/SURÓWKA

9-GIBALSKI/FRANKOWSKI

4-BAJER

1-WICHNIARZ

0-JUSZCZAK

 

POGON RUDA ŚLĄSKA-KOTWICA 92-99

35-WALCZUK

18-KUKUCZKA/WICHNIARZ

13-SURÓWKA

10-OLSZANECKI

3-FRANKOWSKI

2-BAJER

0-GIBALSKI/JUSZCZAK

 

KOTWICA-POLPAK ŚWIECIE 85-73

23-SURÓWKA

21-KUKUCZKA

20-WALCZUK

7-WICHNIARZ

4-OLSZANECKI/BAJER

2-GIBALSKI/FRANKOWSKI/KIKOWSKI

0-MALINOWSKI/JUSZCZAK/FIEDOSEWICZ

 

 

SIARKA TARNOBRZEG-KOTWICA 94-88

26-WALCZUK

20-KUKUCZKA

11-GIBALSKI

10-FRANKOWSKI

9-OLSZANECKI

8-WICHNIARZ

4-BAJER

0-JUSZCZAK

 

KOTWICA-TYTAN CZĘSTOCHOWA 76-87

26-WALCZUK

16-FRANKOWSKI

15-OLSZANECKI

9-WICHNIARZ

5-KUKUCZKA

4-BAJER

1-JUSZCZAK

0-GIBALSKI/MALINOWSKI

 

VIKING RUMIA-KOTWICA 78-87

20-WALCZUK/OLSZANECKI

13-WICHNIARZ

12-SURÓWKA

9-KUKUCZKA

6-BAJER

5-FRANKOWSKI

2-MALINOWSKI

0-GIBALSKI/JUSZCZAK

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 93-91

23-SURÓWKA

21-WALCZUK

15-FRANKOWSKI

9-WICHNIARZ

8-BAJER/GIBALSKI

6-KUKUCZKA

3-OLSZANECKI

0-MALINOWSKI/JUSZCZAK

 

PLAY-OFF

 

KOTWICA-BASKET KWIDZYŃ 71-83

22-KUKUCZKA

18-WALCZUK

9-SURÓWKA/GIBALSKI

4-BAJER/FRANKOWSKI

3-WICHNIARZ

2-OLSZANECKI

0-JUSZCZAK

 

KOTWICA-BASKET KWIDZYŃ 76-73

23-KUKUCZKA

15-WICHNIARZ

12-SURÓWKA

8-WALCZUK

7-GIBALSKI

4-BAJER/FRANKOWSKI

3-OLSZANECKI

0-MALINOWSKI/JUSZCZAK

 

BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 81-76

24-WALCZUK

18-BAJER

14-WICHNIARZ

12-KUKUCZKA

6-GIBALSKI

2-SURÓWKA

0-OLSZANECKI/FRANKOWSKI/JUSZCZAK

 

BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 79-66

14-WALCZUK/OLSZANECKI

10-WICHNIARZ

7-KUKUCZKA/SURÓWKA

5-GIBALSKI

4-FRANKOWSKI

3-BAJER

2-KIKOWSKI

0-JUSZCZAK

 

STATYSYTKI SUMARYCZNE

 

01 WALCZUK 647 30 21,5
02 KUKUCZKA 428 30 14,2
03 SURÓWKA 334 28 11,9
04 WICHNIARZ 279 27 10,3
05 OLSZANECKI 264 29 9,1
06 BAJER 242 30 8,0
07 GIBALSKI 159 30 5,3
08 FRANKOWSKI 111 14 7,9
09 JUSZCZAK 55 30 1,8
10 MALINOWSKI 26 16 1,6
11 KIKOWSKI 9 12 0,7
12 FIEDOSEWICZ 1 16 0,01
13 P.BOHDZIEWICZ 0 5 0,0
14 KĘDZIA 0 2 0,0

 

TRENERZY;WOJCIECH KRAJEWSKI-8 ZW-3 POR

         ARTUR GLISZCZYŃSKI-10 ZW-9 POR

 

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-TURÓW ZGORZELEC-AWANS

02-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI-AWANS

03-STAL STALOWA WOLA

04-BASKET KWIDZYŃ

05-KOTWICA KOŁOBRZEG[18-12]

06-ALBA ALSTOM CHORZÓW

07-VIKING RUMIA

08-LEGIA WARSZAWA

09-TYTAN CZĘSTOCHOWA

10-POLPAK ŚWIECIE

11-ZASTAL ZIELONA GÓRA

12-SIARKA TARNOBRZEG

13-POGOŃ RUDA ŚLĄSKA-SPADEK

14-SMS PZKOSZ KOZIENICE-SPADEK

 

—————————————————-

 

13 SZCZEBEL CENTRALNY

 

I LIGA SEZON 2004/2005              [5 SEZON]

 

1 RUNDA

 

KOTWICA-ŁKS ŁÓDŻ 80-51

24-WICHNIARZ

13-KUKUCZKA

9-KIKOWSKI

7-WITOS/RADWAN

5-JUSZCZAK/KONARE

3-OLSZANECKI

1-GIBALSKI

 

ZNICZ JAROSŁAW-KOTWICA 71-54

16-KUKUCZKA

9-WITOS

8-RADWAN/JUSZCZAK

6-OLSZANECKI

4-FLIGER

2-GIBALSKI

1-KONARE

0-WICHNIARZ/KIKOWSKI

 

KOTWICA-POLPAK ŚWIECIE 74-68

19-WITOS

13-KUKUCZKA

11-GIBALSKI

10-FLIGER

6-JUSZCZAK

5-OLSZANECKI

4-RADWAN/KONARE

2-WICHNIARZ

0-KIKOWSKI

 

SIARKA-STOBUD TARNOBRZEG-KOTWICA 65-77

20-FLIGER

12-RADWAN

8-WITOS/KUKUCZKA

7-OLSZANECKI

5-GIBALSKI/WICHNIARZ/KONARE

4-KIKOWSKI

3-JUSZCZAK

 

KOTWICA-BASKET KWIDZYŃ 65-70

16-KONARE

12-WICHNIARZ/WITOS

11-GIBALSKI

6-RADWAN

5-JUSZCZAK

3-FLIGER

0-KUKUCZKA/OLSZANECKI

 

SPÓJNIA STAROGARD SZCZECIŃSKI-KOTWICA 79-67

11-RADWAN

9-FLIGER

8-KONARE

6-KIKOWSKI

5-JUSZCZAK

4-WICHNIARZ/OLSZANECKI

3-GIBALSKI

2-BAJER

0-KUKUCZKA

 

KOTWICA-ALBA CHORZÓW 75-89

12-WITOS/FLIGER

9-RADWAN/BAJER/JUSZCZAK

7-KUKUCZKA

6-KONARE

5-GIBALSKI

4-WICHNIARZ

2-OLSZANECKI

0-KIKOWSKI

 

KOTWICA-SOKÓŁ ŁAŃCUT 80-62

30-WITOS

18-FLIGER

14-KONARE

10-GIBALSKI

4-WICHNIARZ

2-RADWAN/KUKUCZKA

0-BAJER/JUSZCZAK

 

KOTWICA-AZS RADOM 69-68

17-WITOS

12-STOKŁOSA

11-RADWAN

9-FLIGER

7-KUKUCZKA

5-NOWAK

3-KONARE

2-GIBALSKI/JUSZCZAK

1-BAJER

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH-KOTWICA 57-63

12-WITOS/JUSZCZAK

10-FLIGER

8-RADWAN/KUKUCZKA

6-BAJER

5-STOKŁOSA

2-KONARE

0-GIBALSKI/WICHNIARZ

 

KOTWICA-STAL STALOWA WOLA 85-74

21-KONARE

13-RADWAN

12-STOKŁOSA

10-WICHNIARZ/NOWAK

6-WITOS

5-JUSZCZAK/FLIGER

2-KUKUCZKA

0-BAJER/GIBALSKI

 

KAGER GDYNIA-KOTWICA 89-78

21-RADWAN

20-WITOS

11-KUKUCZKA/STOKŁOSA

8-KONARE

4-BAJER

3-NOWAK

0-GIBALSKI/JUSZCZAK/FLIGER

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 89-74

18-KONARE

13-STOKŁOSA

12-KUKUCZKA/RADWAN

10-GIBALSKI

8-WITOS

7-NOWAK

4-JUSZCZAK

3-BAJER

2-FLIGER

 

KOTWICA-PYRA POZNAŃ 79-70

19-RADWAN

17-WITOS

8-GIBALSKI

7-NOWAK/FLIGER/KONARE

6-KUKUCZKA

5-JUSZCZAK

3-STOKŁOSA

0-WICHNIARZ/BAJER

 

TYTAN CZĘSTOCHOWA-KOTWICA 83-81

16-KUKUCZKA

15-RADWAN

13-STOKŁOSA

12-WICHNIARZ

10-FLIGER

8-BAJER

7-NOWAK

0-WITOS/GIBALSKI/JUSZCZAK

 

2 RUNDA

 

 

ŁKS ŁÓDŻ-KOTWICA 75-105

25-RADWAN

16-WITOS

15-NOWAK

12-BAJER

11-FLIGER

8-KUKUCZKA

7-JUSZCZAK

5-WICHNIARZ

3-GIBALSKI

2-MAREK

1-STOKŁOSA

 

KOTWICA-ZNICZ JAROSŁAW 75-67

18-WITOS

16-KUKUCZKA

15-NOWAK

12-RADWAN

8-STOKŁOSA

6-BAJER

0-WICHNIARZ/JUSZCZAK/FLIGER

 

POLPAK ŚWIECIE-KOTWICA 90-72

18-KUKUCZKA/FLIGER

11-NOWAK

10-WITOS

7-RADWAN

5-BAJER

2-WICHNIARZ

1-STOKŁOSA

0-GIBALSKI/MAREK/JUSZCZAK

 

KOTWICA-SIARKA-STOBUD TARNOBRZEG 92-83

20-WITOS

18-RADWAN

14-NOWAK

12-FLIGER

9-KUKUCZKA

8-JUSZCZAK

5-STOKŁOSA

4-BAJER

2-GIBALSKI

0-MAREK

 

BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 99-89

29-RADWAN

20-WITOS/STOKŁOSA

9-NOWAK

6-KUKUCZKA

4-BAJER

1-FLIGER

0-GIBALSKI/JUSZCZAK/WICHNIARZ

 

KOTWICA-SPÓJNIA STAROGARD SZCZECIŃSKI 73-76

23-WITOS

15-NOWAK

12-RADWAN

9-FLIGER

8-KUKUCZKA

5-MAŁECKI

1-BAJER

0-STOKŁOSA

 

ALBA CHORZÓW-KOTWICA 79-97

31-WITOS

17-MAŁECKI

13-NOWAK

11-JUSZCZAK

9-GIBALSKI

7-RADWAN

6-KUKUCZKA

3-WICHNIARZ

0-BAJER

 

SOKÓŁ ŁAŃCUT-KOTWICA 92-77

16-WITOS

12-WICHNIARZ

11-MAŁECKI

10-JUSZCZAK

8-KUKUCZKA/FLIGER

7-RADWAN

3-GIBALSKI

2-BAJER

 

AZS RADOM-KOTWICA 62-85

25-WITOS

14-JUSZCZAK

10-KUKUCZKA

8-WICHNIARZ/MAŁECKI

7-GIBALSKI

5-RADWAN

4-KIKOWSKI

2-BAJER/MAREK

0-NOWAK

 

KOTWICA-GÓRNIK WAŁBRZYCH 92-70

19-WITOS

18-RADWAN

10-WICHNIARZ/JUSZCZAK

8-KIKOWSKI

7-KUKUCZKA

4-GIBALSKI/BAJER/MAŁECKI

0-NOWAK/MAREK

 

STAL STALOWA WOLA-KOTWICA 99-93

20-GIBALSKI

16-RADWAN/WITOS

9-KUKUCZKA/JUSZCZAK

8-MAŁECKI

7-WICHNIARZ

4-BAJER/NOWAK

0-KIKOWSKI

 

KOTWICA-KAGER GDYNIA 75-72

15-GIBALSKI

13-KUKUCZKA

12-RADWAN/WICHNIARZ

11-MAŁECKI

8-WITOS

2-BAJER/KIKOWSKI

0-NOWAK/JUSZCZAK

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 82-74

24-WITOS

14-GIBALSKI

13-KUKUCZKA

9-WICHNIARZ

6-RADWAN/JUSZCZAK

2-NOWAK

0-BAJER/MAŁECKI/KIKOWSKI

 

PYRA POZNAŃ-KOTWICA 82-94

32-WITOS

15-GIBALSKI

13-NOWAK

12-RADWAN/JUSZCZAK

8-WICHNIARZ

2-KUKUCZKA

0-MAŁECKI

 

KOTWICA-TYTAN CZĘSTOCHOWA 91-82

34-WITOS

17-WICHNIARZ

15-NOWAK

12-MAŁECKI

9-RADWAN

2-GIBALSKI

0-BAJER/KUKUCZKA/KIKOWSKI

 

 

PLAY-OFF

 

KOTWICA-TYTAN CZĘSTOCHOWA 75-70

18-RADWAN

15-JUSZCZAK

10-MAŁECKI

9-WITOS

7-WICHNIARZ

6-NOWAK

4-GIBALSKI/KIKOWSKI

2-BAJER

0-MAREK

 

KOTWICA-TYTAN CZĘSTOCHOWA 75-79

17-WITOS

14-RADWAN

12-WICHNIARZ

11-NOWAK

7-GIBALSKI/BAJER

5-MAŁECKI

2-KIKOWSKI

0-JUSZCZAK

 

TYTAN CZĘSTOCHOWA-KOTWICA 79-88

25-WITOS

15-JUSZCZAK

12-RADWAN/BAJER/NOWAK

8-GIBALSKI

4-WICHNIARZ

0-MAŁECKI/KIKOWSKI

 

TYTAN CZĘSTOCHOWA-KOTWICA 95-87[D]

23-RADWAN

20-WITOS

15-BAJER

9-JUSZCZAK

7-WICHNIARZ

6-GIBALSKI

5-NOWAK

2-MAŁECKI

0-KIKOWSKI

 

KOTWICA-TYTAN CZĘSTOCHOWA 87-78

22-WITOS/JUSZCZAK

15-MAŁECKI

13-RADWAN

8-WICHNIARZ/BAJER

4-NOWAK

0-GIBALSKI/KIKOWSKI

 

BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 81-90

31-WITOS

13-RADWAN/NOWAK/MAŁECKI

9-GIBALSKI

5-JUSZCZAK

4-BAJER

2-WICHNIARZ

0-KIKOWSKI

 

BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 64-62

14-WITOS

12-RADWAN/MAŁECKI

11-NOWAK

7-WICHNIARZ

4-BAJER

2-GIBALSKI

0-JUSZCZAK/KIKOWSKI

 

KOTWICA-BASKET KWIDZYŃ 80-68

29-WITOS

15-NOWAK

11-WICHNIARZ

10-RADWAN

8-GBALSKI

6-BAJER

1-MAŁECKI

0-JUSZCZAK/KIKOWSKI/MAREK

 

KOTWICA-BASKET KWIDZYŃ 20-0 VO

 

FINAŁ

 

KOTWICA-POLPAK ŚWIECIE 84-86

26-WITOS

17-WICHNIARZ

15-JUSZCZAK

12-MAŁECKI

4-NOWAK/KIKOWSKI

2-GIBALSKI/BAJER/MAREK

 

POLPAK ŚWIECIE-KOTWICA 80-80

21-WICHNIARZ

20-NOWAK

19-WITOS

6-GIBALSKI/JUSZCZAK/MAŁECKI

2-BAJER

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 WITOS 701 38 18,0
02 RADWAN 468 38 12,3
03 WICHNIARZ 274 35 7,8
04 KUKUCZKA 272 30 9,0
05 NOWAK 261 29 9,0
06 JUSZCZAK 247 40 6,1
07 GIBALSKI 214 37 5,7
08 FLIGER 178 21 8,4
09 MAŁECKI 152 20 7,6
10 BAJER 144 34 4,2
11 KONARE 118 14 8,4
12 STOKŁOSA 102 14 7,2
13 KIKOWSKI 44 19 2,3
14 OLSZANECKI 27 8 3,3
15 MAREK 6 9 0,6

 

 

TRENERZY;JACEK GEMBAL-9 ZW-5 POR

         ARTUR GLISZCZYŃSKI-0 ZW-1 POR

         NIKOŁAJ TANASEJCZUK-15 ZW-1 REMIS-10 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-POLPAK ŚWIECIE-AWANS

02-KOTWICA KOŁOBRZEG-AWANS

03-BASKET KWIDZYŃ

04-SOKÓŁ ŁAŃCUT

05-TYTAN CZĘSTOCHOWA

06-ZASTAL ZIELONA GÓRA

07-STAL STALOWA WOLA

08-ALBA CHORZÓW

09-ZNICZ JAROSŁAW

10-KAGER GDYNIA

11-SPÓJNIA STAROGARD SZCZECIŃSKI

12-GÓRNIK WAŁBRZYCH

13-POLITECHNIKA POZNAŃ

14-AZS RADOM

15-SIARKA TARNOBRZEG-SPADEK

16-ŁKS ŁÓDŻ-SPADEK

 

—————————————————-

 

14 SZCZEBEL CENTRALNY

 

 

EKSTRAKLASA SEZON 2005/2006    [1 SEZON]

 

1 RUNDA

 

POLPAK ŚWIECIE-KOTWICA 90-86

24-JOHNSON

20-B.HAMILTON

16-DJURIC

15-ARABAS

7-MROŻEK

2-PACOCHA/SIDOR

0-RADOVIC/WICHNIARZ

 

KOTWICA-ASTORIA BYDGOSZCZ 59-92

17-B.HAMILTON

12-WICHNIARZ

8-JUSZCZAK/MROŻEK

6-KIKOWSKI

5-JOHNSON

3-DJURIC

0-RADOVIC/TROJANOWSKI/ARABAS/PACOCHA/SIDOR

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 69-54

11-B.HAMILTON

10-RADOVIC

8-ARABAS

6-PACOCHA/SIDOR/MROŻEK

3-WICHNIARZ

2-DJURIC/SIMIC

0-PIETRZAK/JOHNSON

 

TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 112-71

15-B.HAMILTON

11-ARABAS

10-RADOVIC

8-KIKOWSKI

7-WICHNIARZ

6-MROŻEK

5-SIMIC

4-TROJANOWSKI

3-PACOCHA

2-RADOVIC

0-SIDOR/JUSZCZAK

 

KOTWICA-GIPSAR/STAL OSTRÓW.WLKP 84-89

18-B.HAMILTON

17-ARABAS

16-DJURIC

11-IGNATAVICIUS

9-WICHNIARZ

8-SIDOR

3-JUSZCZAK

2-TROJANOWSKI

0-RADOVIC/PACOCHA/KIKOWSKI/MROŻEK

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA 58-90

19-ARABAS

16-B.HAMILTON

14-IGNATAVICIUS

11-PIRSKO

6-WICHNIARZ/MIMS

5-DJURIC/MROŻEK

3-SIDOR/KIKOWSKI

2-JUSZCZAK

0-PIETRZAK

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 70-67

14-B.HAMILTON

13-MIMS

12-WICHNIARZ

9-ARABAS

7-DJURIC/IGNATAVICIUS

6-PIRSKO

2-MROŻEK

0-SIDOR/PIETRZAK

 

ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 83-75

17-B.HAMILTON

15-IGNATAVICIUS

12-WICHNIARZ

10-MROŻEK

9-DJURIC

5-MIMS

3-KIKOWSKI

2-ARABAS/PIETRZAK

0-SIDOR/JUSZCZAK/PIRSKO

 

KOTWICA-AZS-GAZ ZIEMNY KOSZALIN 71-82

20-WICHNIARZ

19-B.HAMILTON

9-DJURIC

8-SIDOR/MROŻEK

5-ARABAS

2-IGNATAVICIUS

0-JUSZCZAK/KIKOWSKI/PIETRZAK/PIRSKO

 

AZOTY-UNIA TARNÓW-KOTWICA 58-62

12-ARABAS

11-LITLLE/SIDOR/IGNATAVICIUS

6-WICHNIARZ/B.HAMILTON

3-DJURIC

2-PIETRZAK

0-MROŻEK/PIRSKO

 

PROKOM TREFL SOPOT-KOTWICA 95-57

15-DJURIC

13-B.HAMILTON

8-WICHNIARZ

6-ARABAS/JUSZCZAK/KIKOWSKI

3-PIRSKO

0-LITLLE/SIDOR/MROŻEK/IGNATAVICIUS

 

ENERGA-CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 58-66

20-ARABAS

12-SIDOR/B.HAMILTON

8-MROŻEK

6-DJURIC

4-LITLLE

2-WICHNIARZ/IGNATAVICIUS

0-PIETRZAK

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 73-83

19-DJURIC

16-RICHARDSON

12-B.HAMILTON

11-ARABAS

10-MROŻEK

3-SIDOR

2-IGNATAVICIUS

0-WICHNIARZ

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-POLPAK ŚWIECIE 55-77

17-RICHARDSON

12-ARABAS

6-WICHNIARZ/LALIC

5-SIDOR/DJURIC

4-B.HAMILTON

0-MROŻEK/JUSZCZAK/KIKOWSKI/PIETRZAK/IGNATAVICIUS

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 88-77

23-RICHARDSON

20-B.HAMILTON

13-DJURIC

5-MROŻEK

4-ARABAS/PIETRZAK

2-SIDOR/WICHNIARZ/JUSZCZAK/KIKOWSKI

 

KOTWICA-POLONIA/SPEC WARSZAWA 85-80

29-B.HAMILTON

19-RICHARDSON

12-MROŻEK

8-ARABAS/DJURIC

7-SIDOR

2-PIETRZAK

0-WICHNIARZ

 

KOTWICA-TURÓW ZGORZELEC 74-82

16-SIDOR

12-MROŻEK/RICHARDSON

11-ARABAS/B.HAMILTON

6-MYSŁOWIECKI

4-KIKOWSKI

2-DJURIC

0-WICHNIARZ/PIETRZAK

 

GIPSAR/STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 80-69

16-RICHARDSON

15-SIDOR

14-DJURIC

7-ARABAS/MROŻEK

5-WILLIAMS

3-B.HAMILTON

2-PIETRZAK

0-WICHNIARZ

 

KOTWICA-NOTEC INOWROCLAW 94-56

27-B.HAMILTON

20-RICHARDSON

10-ARABAS

9-SIDOR

8-DJURIC

6-MROŻEK

5-KIKOWSKI

4-PIETRZAK

3-WICHNIARZ

2-JUSZCZAK

0-WILLIAMS/NIESZWIEC

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 80-61

14-RICHARDSON

12-SIDOR

10-B.HAMILTON

7-MROŻEK

5-DJURIC/KIKOWSKI

3-ARABAS/PIETRZAK

2-MYSŁOWIECKI

0-WICHNIARZ

 

KOTWICA-ŚLĄSK WROCŁAW 79-80

22-ARABAS

15-B.HAMILTON

14-SIDOR/MROŻEK

7-WICHNIARZ

5-DJURIC

2-JUSZCZAK

0-KIKOWSKI/MYSŁOWIECKI

 

AZS/GAZ ZIEMNY KOSZALIN-KOTWICA 121-118 [D]

26-ARABAS

25-B.HAMILTON

15-WICHNIARZ/JUSZCZAK

14-SIDOR

9-MROŻEK

7-DJURIC/KIKOWSKI

0-MYSŁOWIECKI

 

KOTWICA-AZOTY/UNIA TARNÓW 87-79

22-B.HAMILTON

18-ARABAS

15-KIKOWSKI

14-WICHNIARZ

10-MROŻEK

8-SIDOR

0-DJURIC/JUSZCZAK

 

KOTWICA-PROKOM-TREFL SOPOT 66-92

14-RICHARDSON

13-ARABAS

12-WICHNIARZ

11-DJURIC

7-B.HAMILTON

6-SIDOR

2-KIKOWSKI

1-MYSŁOWIECKI

0-MROŻEK

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SLUPSK 61-66

20-ARABAS

14-MROŻEK

12-B.HAMILTON

7-RICHARDSON

3-WICHNIARZ

2-SIDOR/DJURIC

1-KIKOWSKI

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 77-79

24-B.HAMILTON

23-RICHARDSON

13-MROŻEK

9-ARABAS

8-WICHNIARZ

2-KIKOWSKI

0-DJURIC

 

 

PLAY-OUT

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA 102-89

23-WICHNIARZ

22-RICHARDSON

16-ARABAS

10-MROŻEK

9-B.HAMILTON

7-DJURIC

2-MYSŁOWIECKI

0-KIKOWSKI

 

KOTWICA-POLONIA/SPEC WARSZAWA 71-74

28-B.HAMILTON

9-ARABAS/MROŻEK

8-DJURIC/RICHARDSON

7-WICHNIARZ

2-KIKOWSKI

0-MYSŁOWIECKI

 

AZOTY-UNIA TARNÓW-KOTWICA 76-86

19-KIKOWSKI

18-DJURIC

16-ARABAS

13-MROŻEK

7-SIDOR/MYSŁOWIECKI

6-WICHNIARZ

0-PIETRZAK/STRZESZEWSKI

 

PO 3 KOLEJKACH I SPADKU NOTEĆI INOWROCŁAW ZAKOŃCZONO SEZON.

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE[pkt,mecze,śr,pkt,zbiórki,asysty]

 

01 B.HAMILTON 441 28 15,8 180 25
02 ARABAS 339 29 11,6 61 29
03 DJURIC 233 29 8,6 151 26
04 RICHARDSON 211 13 16,2 49 52
05 MROŻEK 211 29 7,2 81 52
06 WICHNIARZ 201 29 7,0 75 30
07 SIDOR 170 26 6,5 81 71
08 KIKOWSKI 90 21 4,2 22 9
09 IGNATAVICIUS 64 10 6,3 22 17
10 JUSZCZAK 40 14 2,8 11 5
11 K.JOHNSON 29 3 9,6 12 13
12 MIMS 24 3 8,0 13 3
13 PIRSKO 20 6 3,3 7 12
14 PIETRZAK 19 15 1,2 39 5
15 MYSŁOWIECKI 18 8 2,2 15 1
16 LITLLE 15 3 5,0 8 6
17 RADOVIC 12 5 2,4 11 16
18 PACOCHA 11 5 2,3 4 4
19 SIMIC 7 2 3,5 7 1
20 LALIC 6 1 6,0 6 1
21 TROJANOWSKI 6 3 2,0 0 1
22 WILLIAMS 5 2 2,5 5 0
23 NIESZWIEC 0 1 0,0 1 0
24 STRZESZEWSKI 0 1 0,0 0 0

 

TRENERZY;WOJCIECH KRAJEWSKI-4 ZW-11 POR

         MARIUSZ KAROL-5 ZW-9 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-PROKOM TREFL SOPOT

02-ANWIL WŁOCŁAWEK

03-ENERGA CZARNI SŁUPSK

04-POLPAK ŚWIECIE

05-ŚLĄSK WROCŁAW

06-GIPSAR STAL OSTRÓW WLKP.

07-TURÓW ZGORZELEC

08-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

09-ASTORIA BYDGOSZCZ-SPADEK

10-POLONIA SPEC WARSZAWA

11-AZS GAZ ZIEMNY KOSZALIN

12-AZOTY UNIA TARNÓW

13-KOTWICA KOŁOBRZEG[9-20]

14-NOTEĆ INOWROCŁAW-SPADEK

 

—————————————————-

 

15 SZCZEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA  SEZON 2006/2007      [2 SEZON]

 

 

1 RUNDA

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 72-86

21-ARABAS

20-HOWELL

13-DANIELS

12-MACHOWSKI

6-BIGUS/HUGHES

5-KIKOWSKI

3-MROŻEK

0-AVLIJAS/DJURIC

 

KOTWICA-POLPAK ŚWIECIE 73-79

15-ARABAS/HOWELL

12-KIKOWSKI

7-MACHOWSKI

6-DANIELS

5-MROŹEK/RACZYŃSKI

4-BIGUS/HUGHES

0-AVLIJAS/DJURIC

 

POLONIA/SPEC WARSZAWA-KOTWICA 90-66

22-BIGUS

10-ARABAS/DANIELS

8-HUGHES

5-MACHOWSKI

4-RACZYŃSKI

3-MROŻEK

2-HOWELL/KIKOWSKI

0-AVLIJAS

 

KOTWICA-GIPSAR/STAL OSTROW WLKP. 73-80

31-HUGHES

16-BIGUS

12-ARABAS

7-AVLIJAS

3-DANIELS

2-RACZYŃSKI/VITAS

0-HOWELL/MACHOWSKI/KIKOWSKI/MROŻEK/DJURIC

 

UNIA TARNÓW-KOTWICA 91-86[2D]

20-HUGHES

17-BIGUS

14-HOWELL

12-DANIELS

11-ARABAS

8-AVLIJAS

2-RACZYŃSKI/VITAS

0-MACHOWSKI/KIKOWSKI/MROŻEK

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 97-94[D]

29-HUGHES

17-MACHOWSKI

14-MROŻEK

11-AVLIJAS

10-BIGUS

6-ARABAS

5-DANIELS

2-HOWELL

0-RACZYŃSKI/VITAS

 

KOTWICA-PROKOM/TREFL SOPOT 79-78

23-HUGHES

15-MROŻEK

13-DANIELS/BIGUS

7-ARABAS

4-AVLIJAS

2-HOWELL/MACHOWSKI

0-KIKOWSKI/RACZYŃSKI/VITAS

 

SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW-KOTWICA 72-76

20-HUGHES

16-DANIELS

12-BIGUS

11-MACHOWSKI

7-MROŻEK

6-ARABAS

4-HOWELL

0-KIKOWSKI/RACZYŃSKI/VITAS

 

KOTWICA-BOT/TURÓW ZGORZELEC 74-77

22-HUGHES

17-MACHOWSKI

15-ARABAS

12-DANIELS

7-BIGUS

1-MROŻEK

0-HOWELL/KIKOWSKI/VITAS

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 61-72

15-HUGHES

14-DANIELS

12-BIGUS

6-ARABAS/MACHOWSKI

5-KIKOWSKI

3-MROŻEK

0-RACZYŃSKI

 

KOTWICA-BERGSSON/ŚLĄSK WROCŁAW 67-84

18-MROŻEK

13-BIGUS

10-HUGHES

9-ARABAS

7-MACHOWSKI

5-RACZYŃSKI/JOVANOVIC

0-DANIELS/KIKOWSKI/AVLIJAS/P.RDUCH

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 74-87

18-BIGUS

14-DANIELS

12-ARABAS

10-MACHOWSKI/HUGHES

7-JOVANOVIC

6-MROŻEK/RACZYŃSKI

4-AVLIJAS

 

KOTWICA-KAGER GDYNIA 75-79

15-BIGUS

10-DANIELS/MROŻEK

9-HUGHES/JOVANOVIC

6-MACHOWSKI/AVLIJAS

4-ARABAS

3-KIKOWSKI/RACZYŃSKI

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 91-95[D]

21-HUGHES

14-DANIELS

12-BIGUS

11-ARABAS

10-MACHOWSKI

9-MROŻEK

8-JOVANOVIC

6-KIKOWSKI

0-RACZYŃSKI

 

PROKOM/TREFL SOPOT-KOTWICA 105-69

18-MACHOWSKI

17-BIGUS

10-HUGHES

6-DANIELS/MROŻEK/KIKOWSKI

4-RACZYŃSKI

2-ARABAS

0-JOVANOVIC

 

POLPAK ŚWIECIE-KOTWICA 77-57

17-BIGUS

11-JOVANOVIC

9-DANIELS

8-MACHOWSKI

7-GARDNER

2-HUGHES/KIKOWSKI

1-MROŻEK

0-ARABAS/RACZYŃSKI

 

KOTWICA-POLNIA/SPEC WARSZAWA 88-77

22-BIGUS

18-HUGHES

12-DANIELS

11-MROŻEK/RACZYŃSKI

7-MACHOWSKI

3-JOVANOVIC

2-KIKOWSKI/GARDNER

0-ARABAS

 

GIPSAR/STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 99-82

20-BIGUS

16-DANIELS/HUGHES

10-ARABAS

8-MROŻEK/JOVANOVIC

2-MACHOWSKI/KIKOWSKI

0-RACZYŃSKI/GARDNER

 

KOTWICA-UNIA TARNÓW 92-67

20-MACHOWSKI

18-MCLEISH

13-ARABAS/DANIELS

9-BIGUS/MROŻEK

5-RADKE

2-KIKOWSKI/JOVANOVIC

1-RACZYŃSKI

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 80-76

22-BIGUS

19-DANIELS

15-MCLEISH

10-JOVANOVIC

8-ARABAS

3-KIKOWSKI

2-MACHOWSKI

1-RADKE

0-MROŻEK/RACZYŃSKI

 

KOTWICA-SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW 94-67

19-MCLEISH

16-DANIELS

14-BIGUS

13-MACHOWSKI

9-ARABAS

6-MROŻEK/RADKE

5-JOVANOVIC

3-KIKOWSKI/RACZYŃSKI

0-P.RDUCH

 

BOT/TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 88-66

13-KIKOWSKI

12-MCLEISH

10-ARABAS

9-RADKE

7-JOVANOVIC

6-MROŻEK

5-MACHOWSKI

4-RACZYŃSKI

0-DANIELS

 

ENERGA/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 91-76

24-MCLEISH

13-ARABAS

11-MROŻEK

10-BIGUS

7-DANIELS

4-JOVANOVIC

3-KIKOWSKI

2-MACHOWSKI/RADKE

0-RACZYŃSKI

 

ASCO/ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 84-68

21-BIGUS

15-MACHOWSKI

13-DANIELS

7-JOVANOVIC/MCLEISH

3-MROŻEK

2-RADKE

0-ARABAS/KIKOWSKI/RACZYŃSKI

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 64-75

17-DANIELS

13-MROŻEK

10-MCLEISH

8-BIGUS

6-JOVANOVIC

4-ARABAS/RADKE

2-KIKOWSKI

0-MACHOWSKI/RACZYŃSKI

 

KAGER GDYNIA-KOTWICA 91-86

22-MCLEISH

15-KIKOWSKI/BIGUS

13-ARABAS

11-DANIELS

4-MROŻEK

3-MACHOWSKI

2-JOVANOVIC

1-RADKE

0-RACZYŃSKI

 

PLAY-OUT

 

SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW-KOTWICA 77-83

22-BIGUS

18-MCLEISH

12-DANIELS

10-ARABAS

8-MROŻEK

5-MACHOWSKI

3-RACZYŃSKI/RADKE

2-JOVANOVIC

0-KIKOWSKI

 

UNIA TARNÓW-KOTWICA 60-119

19-ARABAS

16-JOVANOVIC

15-MACHOWSKI/RADKE

13-BIGUS/RACZYŃSKI

9-KIKOWSKI

8-DANIELS

7-MROŻEK

4-P.RDUCH

 

KOTWICA-POLONIA/SPEC WARSZAWA 69-64

18-DANIELS

11-BIGUS

10-ARABAS/MCLEISH

7-RADKE

5-MACHOWSKI

3-MROŻEK/JOVANOVIC

2-RACZYŃSKI

0-KIKOWSKI

 

KAGER GDYNIA-KOTWICA 77-91

19-MCLEISH

15-DANIELS

14-JOVANOVIC

12-MACHOWSKI

10-KIKOWSKI

5-BIGUS/MROŻEK

4-RACZYŃSKI/RADKE

3-ARABAS

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 83-72

22-ARABAS

16-BIGUS

13-MCLEISH

9-DANIELS/MROŻEK

7-MACHOWSKI

3-JOVANOVIC

2-KIKOWSKI/RADKE

0-RACZYŃSKI

 

KOTWICA-SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW 92-71

22-MCLEISH

18-DANIELS

13-MACHOWSKI

10-ARABAS

9-MROŻEK

7-RADKE

6-JOVANOVIC

3-BIGUS

2-KIKOWSKI/P.RDUCH

0-RACZYŃSKI

 

KOTWICA-UNIA TARNÓW 103-54

23-MROŻEK/KIKOWSKI

14-DANIELS

13-MCLEISH

10-RACZYŃSKI

8-RADKE

6-ARABAS

4-BIGUS

2-JOVANOVIC

0-MACHOWSKI/P.RDUCH

 

POLONIA/SPEC WARSZAWA-KOTWICA 87-76

23-MCLEISH

16-BIGUS

12-DANIELS

8-JOVANOVIC

7-MROŻEK

6-ARABAS

2-MACHOWSKI/RACZYŃSKI

0-KIKOWSKI/RADKE

 

KOTWICA-KAGER GDYNIA 68-77

17-DANIELS

15-MROŻEK

11-KIKOWSKI/MCLEISH

8-JOVANOVIC

4-BIGUS

2-RACZYŃSKI

0-ARABAS/MACHOWSKI/RADKE

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 99-101

20-MCLEISH

16-ARABAS/BIGUS

15-MACHOWSKI/KIKOWSKI

10-DANIELS

5-JOVANOVIC

2-MROŻEK/RADKE

0-RACZYŃSKI

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 BIGUS 460 35 13,2 286 78
02 DANIELS 415 36 11,5 316 57
03 ARABAS 329 36 9,1 61 38
04 MACHOWSKI 279 36 7,7 53 23
05 MCLEISH 276 17 16,2 23 28
06 HUGHES 274 18 15,2 35 60
07 MROŻEK 260 36 7,2 98 55
08 JOVANOVIC 159 26 6,4 45 92
09 KIKOWSKI 158 34 4,6 38 21
10 M.RACZYŃSKI 86 34 2,5 25 22
11 RADKE 78 18 4,3 44 16
12 HOWELL 59 9 6,6 12 15
13 AVLIJAS 40 10 4,0 19 11
14 GARDNER 9 3 3,0 7 2
15 P.RDUCH 6 5 1,4 2 0
16 VITAS 4 6 0,6 8 1
17 DJURIC 0 3 0,0 3 1

 

TRENERZY;MARIUSZ KAROL-4 ZW-9 POR

         JERZY CHUDEUSZ-12 ZW-11 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-PROKOM TREFL SOPOT

02-BOT TURÓW ZGORZELEC

03-ASCO ŚLĄSK WROCŁAW

04-ANWIL WŁOCŁAWEK

05-ENERGA CZARNI SŁUPSK

06-POLPAK ŚWIECIE

07-GIPSAR STAL OSTRÓW WLKP.

08-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

09-KAGER GDYNIA-SPADEK

10-KOTWICA KOŁOBRZEG[16-20]

11-AZS KOSZALIN

12-POLONIA SPEC WARSZAWA

13-SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW-SPADEK

14-UNIA TARNÓW-SPADEK

 

—————————————————-

 

16 SZCZEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA SEZON 2007/2008    [3 SEZON]

 

 

 

1 RUNDA

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 68-80

19-DANIELS

9-BIGUS/ARMSTRONG

8-BARRET

7-MROŻEK/SNOW

5-BREE

2-MERRIT/FABIAŃCZYK

0-MACHOWSKI

 

ATLAS/STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 104-94

24-DANIELS

13-BIGUS

12-MROŻEK

11-BARRET

9-ARMSTRONG/SNOW/MERRIT

7-MACHOWSKI

0-BREE/FABIAŃCZYK

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 87-82

21-DANIELS

17-BARRET

14-BIGUS

11-ARMSTRONG

10-SNOW

7-MROŻEK

6-MACHOWSKI

1-CIELEBĄK

0-BREE/MERRIT

 

KOTWICA-GÓRNIK WAŁBRZYCH 72-69

16-SNOW

12-DANIELS

10-ARMSTRONG

8-MROŻEK/BARRET

6-MACHOWSKI

5-CIELEBĄK

4-BIGUS

3-BREE

 

POLONIA/SPEC WARSZAWA-KOTWICA 88-83

20-SNOW

15-BIGUS

12-DANIELS

8-MROŻEK/ARMSTRONG/BREE

7-BARRET

5-CIELEBĄK

0-MACHOWSKI

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 83-55

18-SNOW

13-BIGUS

11-DANIELS

10-BARRET

9-BREE

7-ARMSTRONG

5-SZALAY

3-MROŻEK/MACHOWSKI/CIELEBĄK

1-BRĘK

0-FABIAŃCZYK

 

KOTWICA-ASCO ŚLĄSK WROCŁAW 70-61

16-ARMSTRONG

14-DANIELS

11-BARRET

10-BIGUS/MACHOWSKI

5-SNOW

2-BREE/SZALAY

0-MROŻEK/CIELEBĄK

 

POLPAK ŚWIECIE-KOTWICA 93-83

38-SNOW

11-BARRET

10-DANIELS

8-BIGUS

6-CIELEBĄK/SZALAY

4-BREE

0-MROŻEK/MACHOWSKI/BRĘK/SZ.RDUCH

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 80-60

14-BIGUS/CIELEBĄK

9-MROŻEK

6-SNOW/BARRET

5-SZALAY

3-MACHOWSKI/BREE

0-SZ.RDUCH

 

KOTWICA-BANK BPS BASKET KWIDZYŃ 76-64

19-DANIELS/ARMSTRONG

16-SNOW

8-BIGUS

6-CIELEBĄK

3-BARRET

2-MROŻEK/BREE

1-MACHOWSKI

0-SZALAY

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 82-70

23-SNOW

15-ARMSTRONG

12-DANIELS

10-MROŻEK

5-BIGUS

3-CIELEBĄK

2-SZALAY

0-MACHOWSKI/BREE/BARRET/BRĘK/SZ.RDUCH

 

KOTWICA-PROKOM TREFL SOPOT 67-89

16-BIGUS

10-DANIELS/SZALAY

9-SNOW

8-MACHOWSKI

4-CIELEBĄK

3-BREE

2-BAERRET/SZ.RDUCH

1-MROŻEK

0-FABIAŃCZYK/BRĘK

 

2 RUNDA

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 97-79

18-DANIELS

12-BIGUS/SNOW/SZALAY

6-ARMSTRONG

2-CIELEBĄK/SZ.RDUCH/DAVIS

1-BREE

0-MROŻEK/MACHOWSKI

 

KOTWICA-ATLAS/STAL OSTRÓW WLKP. 82-76

20-SNOW

14-ARMSTRONG

13-DANIELS

9-CIELEBĄK

7-BIGUS

6-BREE

4-MROŻEK/BARRET

3-DAVIS

2-SZALAY

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 93-89

20-BIGUS

19-DANIELS

12-CIELEBĄK

11-DAVIS

9-MROŻEK

8-SNOW

6-ARMSTRONG

2-BREE/SZALAY

0-BARRET

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH-KOTWICA 66-86

16-ARMSTRONG

15-DANIELS/MROŻEK

11-SNOW

7-CIELEBĄK

5-BIGUS/DAVIS

4-BREE/BARRET/SZALAY

 

KOTWICA-POLONIA/SPEC WARSZAWA 91-61

18-SNOW

16-BIGUS

15-ARMSTRONG

10-MROŻEK/CIELEBĄK

7-DANIELS

6-BARRET

5-DAVIS

2-BREE/SZALAY

0-BRĘK/SZ.RDUCH

 

ENERGA CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 80-67

11-BIGUS/MROŻEK

10-SNOW

9-DANIELS

8-CIELEBĄK

5-ARMSTRONG/DAVIS

4-BREE/BARRET

0-SZALAY

 

ASCO/ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 78-74

19-CIELEBĄK

13-SNOW

12-ARMSTRONG

8-MROŻEK

7-DANIELS/BIGUS

6-DAVIS

2-SZALAY

0-BREE/BARRET

 

KOTWICA-POLPAK ŚWIECIE 94-85

17-DANIELS/ARMSTRONG/SNOW

15-BIGUS

11-MROŻEK

4-BREE/SZALAY

3-BARRET/CIELEBĄK/DAVIS

 

BANK BPS BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 96-87

19-SNOW

18-DANIELS

15-BIGUS

9-MROŻEK

8-ARMSTRONG

5-BREE/DAVIS

4-BARRET

2-CIELEBĄK/SZALAY

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 64-76

16-DANIELS/ARMSTRONG

8-SNOW/BREE

7-BARRET

4-BIGUS

3-CIELEBĄK

1-MROŻEK/DAVIS

 

PROKOM TREFL SOPOT-KOTWICA 89-72

24-DANIELS

16-BIGUS

13-ARMSTRONG/SNOW

3-CIELEBĄK

2-BREE

1-MROŻEK

0-BARRET/SZALAY/SZ.RDUCH/DAVIS

 

KOTWICA-PGE TUROW ZGORZELEC 81-75

13-BIGUS/SNOW

12-MROŻEK

11-ARMSTRONG

9-DAVIS

8-CIELEBĄK

7-DANIELS

6-SZALAY

2-BARRET

0-BREE

 

 

PRE-PLAY-OFF

 

BANK BPS BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 80-83[D]

18-BARRET

12-DANIELS

11-DAVIS

10-BIGUS

9-ARMSTRONG

8-BREE

6-MROŻEK/CIELEBĄK

3-SNOW

0-SZALAY

 

 

KOTWICA-BANK BPS BASKET KWIDZYŃ 78-67

20-SNOW

14-DANIELS

13-ARMSTRONG

9-DAVIS

8-BARRET

6-BIGUS

5-BREE

3-CIELEBĄK

0-MROŻEK/SZALAY

 

 

PLAY-OFF

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 79-73

20-DANIELS

15-SNOW

12-BIGUS

10-CIELEBĄK

8-ARMSTRONG

6-DAVIS

2-BARRET

0-SZALAY

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 69-62

18-BARRET

13-BIGUS

9-DANIELS/ARMSTRONG

7-DAVIS

4-CIELEBĄK

2-SNOW

0-BRĘK

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 62-71

21-SNOW

12-DANIELS

10-DAVIS

8-ARMSTRONG

7-BIGUS

4-SZALAY

0-BARRET/CIELEBĄK/BRĘK/SZ.RDUCH

 

STATYSTYKI SUMARYCZNIE

 

01 DANIELS 403 28 14,3 262 63
02 SNOW 398 29 13,7 71 91
03 BIGUS 320 29 11,0 257 48
04 ARMSTRONG 290 26 11,2 43 29
05 BARRET 186 29 6,7 49 25
06 MROŻEK 164 26 6,3 49 35
07 CIELEBĄK 158 27 5,8 74 25
08 DAVIS 98 17 5,7 33 47
09 BREE 90 26 3,4 61 88
10 SZALAY 70 22 3,4 32 6
11 MACHOWSKI 44 13 3,4 14 10
12 MERRITT 11 3 3,6 3 2
13 SZ.RDUCH 4 8 0,5 3 3
14 FABIAŃCZYK 2 4 0,5 1 2
15 BRĘK 1 8 0,1 3 1

 

TRENERZY;ARKADIUSZ KONIECKI-5 ZW-8 POR

         SEBASTIAN MACHOWSKI-7 ZW-9 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-PROKOM TREFL SOPOT

02-PGE TURÓW ZGORZELEC

03-ASCO ŚLĄSK WROCŁAW-SPADEK

04-POLPAK ŚWIECIE-SPADEK

05-ANWIL WŁOCŁAWEK

06-ATLAS STAL OSTRÓW WLKP.

07-AZS KOSZALIN

08-KOTWICA KOŁOBRZEG[12-17]

09-BANK BPS BASKET KWIDZYŃ

10-POLONIA SPEC WARSZAWA

11-ENERGA CZARNI SŁUPSK

12-GÓRNIK WAŁBRZYCH

13-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

 

—————————————————-

 

17 SZCZEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA SEZON 2008/2009     [4 SEZON]

 

1 RUNDA

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 96-94

17-CIELEBĄK/CRONE

15-K.HAMILTON

14-KIKOWSKI

11-NAYMICK

9-BARRET

6-PRZYBYSZEWSKI

5-MILLS

2-STELMACH

 

VICTORIA/GÓRNIK WAŁBRZYCH-KOTWICA 73-83

29-MILLS

11-K.HAMILTON

10-CIELEBĄK

9-BARRET

7-KIKOWSKI

6-NAYMICK

5-CRONE

4-STELMACH

2-PRZYBYSZEWSKI

0-BRĘK

 

KOTWICA-SPEC/POLONIA WARSZAWA 69-57

14-K.HAMILTON

11-MILLS

10-CIELEBĄK

9-NAYMICK/BARRET

6-KIKOWSKI/CRONE

2-STELMACH/BRĘK

0-PRZYBYSZEWSKI/SZ.RDUCH

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 61-73

15-MILLS

10-CRONE

9-K.HAMILTON

7-CIELEBĄK/STELMACH

6-BARRET

4-NAYMICK

3-KIKOWSKI

0-PRZYBYSZEWSKI

 

KOTWICA-PBG BASKET POZNAŃ 85-82

21-BARRET

19-MILLS

10-KIKOWSKI

9-K.HAMILTON

8-PRZYBYSZEWSKI

7-CIELEBĄK/STELMACH

3-CRONE

1-NAYMICK

 

KOTWICA-BANK BPS BASKET KWIDZYŃ 75-69

18-MILLS

17-NAYMICK

15-K.HAMILTON

10-KIKOWSKI

6-CIELEBĄK

5-BARRET

3-CRONE

1-STELMACH

0-PRZYBYSZEWSKI

 

KOTWICA-ASSECO/PROKOM SOPOT 84-89[D]

27-MILLS

14-NAYMICK/CIELEBĄK

9-K.HAMILTON

7-BARRET

6-CRONE

4-PRZYBYSZEWSKI

3-STELMACH

0-KIKOWSKI

 

ENERGA/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 66-62

13-MILLS

12-NAYMICK

10-K.HAMILTON

8-PRZYBYSZEWSKI

6-BARRET/KIKOWSKI

4-CRONE

2-STELMACH

1-CIELEBĄK

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 71-73[D]

16-MILLS

10-NAYMICK

8-BARRET/PRZYBYSZEWSKI

7-K.HAMILTON/KIKOWSKI/CIELEBĄK

5-STELMACH

3-CRONE

 

ATLAS/STAL OSTRÓW WLKP.-KOTWICA 86-94

24-MILLS

16-K.HAMILTON

14-NAYMICK

9-KIKOWSKI/CIELEBĄK

8-BARRET

7-CRONE/STELMACH

0-PRZYBYSZEWSKI

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 91-68

14-CIELEBĄK

13-K.HAMILTON

11-BARRET

9-NAYMICK

8-MILLS/KIKOWSKI

2-PRZYBYSZEWSKI/STELMACH

0-BRĘK/SZ.RDUCH

 

ZNICZ JAROSŁAW-KOTWICA 72-94

27-CRONE

17-NAYMICK/KIKOWSKI

14-STELMACH

8-K.HAMILTON

5-PRZYBYSZEWSKI

4-CIELEBĄK

2-SZ.RDUCH

0-BRĘK

 

KOTWICA-ISS SPORTINO INOWROCŁAW 73-53

14-CRONE

13-KIKOWSKI

11-BARRET/STELMACH

9-CIELEBĄK

8-PRZYBYSZEWSKI

4-NAYMICK

3-K.HAMILTON

0-BRĘK/SZ.RDUCH

 

2 RUNDA

 

SPEC/POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 82-84[D]

15-CIELEBĄK

14-KIKOWSKI

12-NAYMICK

11-BARRET/CRONE

9-STELMACH

7-K.HAMILTON

5-PRZYBYSZEWSKI

0-BRĘK

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 80-93

25-K.HAMILTON

23-KIKOWSKI

13-STELMACH

10-CIELEBĄK

8-BARRET

6-CRONE/PRZYBYSZEWSKI

2-NAYMICK

0-SZ.RDUCH

 

KOTWICA-VICTORIA/GÓRNIK WAŁBRZYCH 91-77

18-KIKOWSKI

17-CRONE

16-STELMACH

14-NAYMICK

10-K.HAMILTON

6-BARRET

5-CIELEBĄK/SZ.RDUCH

0-BRĘK

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 80-86

17-CIELEBĄK

15-KIKOWSKI

13-BARRET

10-MILLS/K.HAMILTON/STELMACH

6-NAYMICK

5-CRONE

0-PRZYBYSZEWSKI

 

PBG BASKET POZNAŃ-KOTWICA 77-81

13-CRONE

12-KIKOWSKI

11-PRZYBYSZEWSKI

10-MILLS/K.HAMILTON

8-NAYMICK

7-BARRET

6-STELMACH

4-CIELEBĄK

 

BANK BPS BASKET KWIDZYŃ-KOTWICA 91-73

13-K.HAMILTON

12-MILLS

10-KIKOWSKI/STELMACH

9-CIELEBĄK

7-BARRET

6-NAYMICK

4-PRZYBYSZEWSKI

2-CRONE

 

ASSECO/PROKOM SOPOT-KOTWICA 102-101[2D]

19-K.HAMILTON/NAYMICK

15-KIKOWSKI

14-BARRET

12-CIELEBĄK

8-MILLS

6-PRZYBYSZEWSKI

5-CRONE

3-STELMACH

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 62-64

17-KIKOWSKI

11-CIELEBĄK

10-NAYMICK

9-K.HAMILTON

4-MILLS

3-BARRET/CRONE/STELMACH

2-PRZYBYSZEWSKI

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 83-72

16-CIELEBĄK

12-NAYMICK

11-CRONE

10-K.HAMILTON

8-STELMACH

6-KIKOWSKI

5-MILLS

4-BARRET

 

KOTWICA-ATLAS/STAL OSTRÓW WLKP. 84-70

23-MILLS

16-BARRET

12-NAYMICK/KIKOWSKI

10-K.HAMILTON

9-CIELEBĄK

2-CRONE

0-PRZYBYSZEWSKI/STELMACH

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 87-75

24-KIKOWSKI

19-MILLS

10-NAYMICK

9-CIELEBĄK

8-BARRET

7-CRONE

6-PRZYBYSZEWSKI

4-K.HAMILTON

 

KOTWICA-SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW 106-72

22-NAYMICK

20-CIELEBĄK

18-BARRET

14-KIKOWSKI

9-MILLS

8-PRZYBYSZEWSKI

5-K.HAMILTON/STELMACH

3-BRĘK

2-SZ.RDUCH

 

SPORTINO INOWROCŁAW-KOTWICA 51-75

17-KIKOWSKI

15-MILLS

13-NAYMICK

10-CIELEBĄK

8-K.HAMILTON

6-PRZYBYSZEWSKI

4-BARRET

2-CRONE

0-STELMACH

 

 

PLAY-OFF

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 70-58

19-BARRET

18-PRZYBYSZEWSKI

12-CIELEBĄK

10-K.HAMILTON

7-STELMACH

4-KIKOWSKI

0-BRĘK/SZ.RDUCH/ZŁOTY/MATYS

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 82-87

23-K.HAMILTON

17-KIKOWSKI

14-CIELEBĄK

11-PRZYBYSZEWSKI/STELMACH

6-BARRET

0-BRĘK/SZ.RDUCH

 

ENERGA/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 83-72

18-BARRET/KIKOWSKI

13-PRZYBYSZEWSKI

6-CIELEBĄK/STELMACH

4-BRĘK

3-SZ.RDUCH

2-ZŁOTY/MATYS

 

ENERGA/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 107-96[D]

31-KIKOWSKI

21-BARRET

12-BRĘK

11-CIELEBĄK/STELMACH

10-PRZYBYSZEWSKI

0-SZ.RDUCH/MATYS

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 KIKOWSKI 377 30 12,5 62 74
02 K.HAMILTON 312 28 11,1 151 178
03 CIELEBĄK 305 30 10,1 156 47
04 MILLS 300 21 14,2 124 58
05 BARRET 293 29 10,1 140 34
06 NAYMICK 274 26 9,8 197 24
07 CRONE 190 25 7,0 66 29
08 STELMACH 185 29 6,3 95 12
09 PRZYBYSZEWSKI 157 28 5,6 92 24
10 BRĘK 21 13 1,6 8 12
11 SZ.RDUCH 12 11 0,9 6 3
12 MATYS 2 3 0,9 0 0
13 ZŁOTY 2 2 1,0 0 0

 

 

TRENER;SEBASTIAN MACHOWSKI-18 ZW-12 POR

 

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-ASSECO PROKOM SOPOT

02-PGE TURÓW ZGORZELEC

03-ANWIL WŁOCŁAWEK

04-ENERGA CZARNI SŁUPSK

05-KOTWICA KOŁOBRZEG[18-12]

06-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

07-AZS KOSZALIN

08-ATLAS STAL OSTRÓW WLKP.-SPADEK

09-SPEC POLONIA WARSZAWA

10-BANK BPS BASKET KWIDZYŃ-SPADEK

11-SPORTINO INOWROCŁAW

12-PBG BASKET POZNAŃ

13-ZNICZ JAROSŁAW

14-VICTORIA/GÓRNIK WAŁBRZYCH-SPADEK

 

KOTWICA ZDOBYŁA PUCHAR POLSKI

 

—————————————————-

 

18 SZCZEBEL CENTRALNY

 

 

EKSTRAKLASA SEZON 2009/2010     [5 SEZON]

 

 

1 RUNDA

 

PBG BASKET POZNAŃ-KOTWICA 74-66

16-WICHNIARZ

15-B.DIDUSZKO/HARRIS

8-STELMACH

6-SMITH

3-SZ.RDUCH/BRĘK

0-DANESI/FREEMAN

 

KOTWICA-SPORTINO INOWROCŁAW 85-76

23-SMITH

19-HARRIS

12-STELMACH

8-B.DIDUSZKO/WICHNIARZ

7-BRĘK

6-FREEMAN

2-DANESI

0-SZ.RDUCH

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 75-71

20-HARRIS

18-STELMACH

14-B.DIDUSZKO

6-SZ.RDUCH/SMITH

4-DANESI

3-WICHNIARZ

0-FREEMAN/BRĘK

 

KOTWICA-POLONIA/AZBUD WARSZAWA 89-91[D]

34-B.DIDUSZKO

25-HARRIS

12-STELMACH

8-SMITH/WICHNIARZ

2-BRĘK

0-DANESI/FREEMAN

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 79-58

15-SMITH

13-B.DIDUSZKO/WICHNIARZ

9-STELMACH

6-HARRIS

2-FREEMAN

0-SZ.RDUCH/BRĘK/DANESI/MATYS/ZŁOTY

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 73-63

22-STELMACH

15-SMITH

9-SZ.RDUCH/WICHNIARZ

7-B.DIDUSZKO/HARRIS

4-BRĘK

0-DANESI/FREEMAN/MCFARLIN

 

ZNICZ JAROSŁAW-KOTWICA 91-84

26-HARRIS

15-WICHNIARZ

12-STELMACH

10-SMITH

9-B.DIDUSZKO

8-BRĘK

4-MCFARLIN

0-SZ.RDUCH/DANESI/FREEMAN

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 91-77

31-SMITH

9-HARRIS

8-BRĘK/STELMACH/MCFARLIN

5-SZ.RDUCH

4-FREEMAN/WICHNIARZ

0-DANESI

 

ENERGA/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 85-77

20-HARRIS

16-B.DIDUSZKO

15-SMITH

11-WICHNIARZ

10-SZ.RDUCH

3-STELMACH

2-MCFARLIN

0-BRĘK/FREEMAN

 

ASSECO/PROKOM GDYNIA-KOTWICA 85-58

12-BRĘK

11-STELMACH

8-HARRIS

7-SMITH

6-MCFARLIN

5-SZ.RDUCH

3-WICHNIARZ

2-FREEMAN

0-MATYS/ZŁOTY

 

KOTWICA-STAL STALOWA WOLA 77-84

22-WICHNIARZ

16-HARRIS

14-SMITH

11-STELMACH

8-BRĘK

4-MCFARLIN

2-FREEMAN

0-SZ.RDUCH/DANESI

 

POLONIA 2011 WARSZAWA-KOTWICA 79-83

25-HARRIS

21-SMITH

16-WICHNIARZ

10-STELMACH

7-BRĘK

4-B.DIDUSZKO

0-SZ.RDUCH/DANESI/FREEMAN/MCFARLIN

 

KOTWICA-TREFL SOPOT 72-79

22-STELMACH

19-SMITH

10-BRĘK

9-WICHNIARZ

7-HARRIS

5-SZ.RDUCH

0-FREEMAN/MCFARLIN

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-PBG BASKET POZNAŃ 67-70

16-STELMACH/WICHNIARZ

13-HARRIS

12-BRĘK

8-SMITH

2-FREEMAN

0-SZ.RDUCH

 

SPORTINO INOWROCŁAW-KOTWICA 77-79

17-WICHNIARZ/HARRIS

15-SMITH

14-BRĘK

12-STELMACH

4-FREEMAN

0-SZ.RDUCH/DANESI

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 75-82

29-HARRIS

19-STELMACH

14-WICHNIARZ

7-SMITH

2-BRĘK/FREEMAN/DANESI

0-SZ.RDUCH/MATYS

 

POLONIA/AZBUD WARSZAWA-KOTWICA 88-79

22-WICHNIARZ

20-SMITH

13-HARRIS

11-B.DIDUSZKO

7-HARRINGHTON

6-STELMACH

0-BRĘK/FREEMAN/DANESI

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 65-82

19-HARRIS

15-SMITH

12-B.DIDUSZKO

10-STELMACH

7-WICHNIARZ

2-BRĘK

0-SZ.RDUCH/FREEMAN/MATYS/HARRINGHTON/ZŁOTY

 

KOTWICA-ZNICZ JAROSŁAW 84-78

23-SMITH

19-HARRINGHTON

14-HARRIS

11-STELMACH

9-B.DIDUSZKO

8-WICHNIARZ

0-SZ.RDUCH/BRĘK/B.BROWN

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 68-65

18-WICHNIARZ

15-SMITH

12-STELMACH

7-HARRIS

6-HARRINGHTON

4-B.DIDUSZKO

2-BRĘK/FREEMAN/B.BROWN

0-SZ.RDUCH

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 74-88

13-HARRIS

12-SMITH/B.DIDUSZKO/HARRINGHTON

7-STELMACH

6-SZ.RDUCH/B.BROWN

4-FREEMAN

2-WICHNIARZ

0-BRĘK/MATYS/ZŁOTY

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 94-70

14-STELMACH

13-HARRIS

9-B.DIDUSZKO

7-SMITH

5-BRĘK/WICHNIARZ/FREEMAN/HARRINGHTON

4-B.BROWN

3-SZ.RDUCH

 

STAL STALOWA WOLA-KOTWICA 71-79

23-HARRINGHTON

16-SMITH/WICHNIARZ

14-HARRIS

10-B.DIDUSZKO

0-BRĘK/STELMACH/FREEMAN

 

KOTWICA-ASSECO/PROKOM GDYNIA 57-103

16-B.BROWN

15-SMITH

8-FREEMAN

6-STELMACH/WICHNIARZ

4-BRĘK

2-SZ.RDUCH

0-B.DIDUSZKO/MATYS/ZŁOTY/CHMIELEWSKI

 

KOTWICA-POLONIA 2011 WARSZAWA 81-82[D]

22-SMITH

15-HARRIS

11-HARRINGHTON

10-STELMACH

9-WICHNIARZ

8-B.BROWN

6-B.DIDUSZKO

0-BRĘK/FREEMAN

 

TREFL SOPOT-KOTWICA 71-69

26-SMITH

12-HARRIS

8-WICHNIARZ

6-HARRINGHTON

5-STELMACH/B.BROWN

4-SZ.RDUCH

3-BRĘK

0-FREEMAN

 

 

PRE-PLAY-OFF

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 83-80

21-SMITH/STELMACH

14-HARRINGHTON

13-WICHNIARZ

9-HARRIS

2-B.BROWN

0-SZ.RDUCH/BRĘK/FREEMAN

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 78-80

22-HARRIS

18-WICHNIARZ

17-SMITH

16-STELMACH

5-B.BROWN

0-SZ.RDUCH/BRĘK/HARRINGHTON

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 SMITH 430 28 15,3 139 147
02 HARRIS 413 27 15,2 306 43
03 STELMACH 323 28 11,5 112 23
04 WICHNIARZ 316 28 11,2 81 42
05 B.DIDUSZKO 193 18 10,7 56 20
06 BRĘK 113 28 4,0 43 67
07 HARRINGHTON 103 11 9,3 20 16
08 SZ.RDUCH 58 24 2,4 24 11
09 B.BROWN 48 9 5,3 41 4
10 FREEMAN 43 26 1,6 70 7
11 MCFARLIN 24 8 3,0 17 3
12 DANESI 12 14 0,8 9 3
13 MATYS 0 6 0,0 0 1
14 ZŁOTY 0 5 0,0 0 0
15 CHMIELEWSKI 0 1 0,0 0 0

 

TRENER;PAWEŁ BLECHACZ-7 ZW-21 POR

 

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-ASSECO PROKOM GDYNIA

02-ANWIL WŁOCŁAWEK

03-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

04-TREFL SOPOT

05-PGE TURÓW ZGORZELEC

06-AZS KOSZALIN

07-ENERGA CZARNI SŁUPSK

08-POLONIA AZBUD WARSZAWA

09-ZNICZ JAROSŁAW-SPADEK

10-PBG BASKET POZNAŃ

11-STAL STALOWA WOLA

12-KOTWICA KOŁOBRZEG[7-21]

13-POLONIA 2011 WARSZAWA-SPADEK

14-SPORTINO INOWROCŁAW-SPADEK

 

——————————————————

 

19 SZCEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA SEZON 2010/2011      [6 SEZON]

 

 

1 RUNDA

 

PBG BASKET POZNAŃ-KOTWICA 80-78

30-SCOTT

13-FISHER

9-HARRIS

6-ZABŁOCKI/DJURIC/Ł.DIDUSZKO

3-BRĘK/SIKORA

2-SARZAŁO

 

KOTWICA-TREFL SOPOT 74-68

28-SCOTT

16-HARRIS

10-FISHER

6-DJURIC

5-ZABŁOCKI/SARZAŁO

4-BRĘK

0-Ł.DIDUSZKO/SIKORA

 

ENERGA/CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 82-73

25-SCOTT

13-FISHER

12-HARRIS

8-ZABŁOCKI

6-BRĘK

4-Ł.DIDUSZKO

3-SARZAŁO

2-SIKORA

0-DJURIC

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 74-84

27-HARRIS

17-FISHER

14-ZABŁOCKI

8-SCOTT

6-SARZAŁO

2-DJURIC

0-Ł.DIDUSZKO/BRĘK/SARZAŁO

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 84-79

17-HARRIS

15-SIKORA

14-FISHER

10-DJURIC

9-SCOTT

6-ZABŁOCKI

3-SZ.RDUCH

2-SARZAŁO/Ł.DIDUSZKO

0-MORALEWICZ

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 90-87[D]

37-SCOTT

17-FISHER

15-HARRIS

6-SIKORA

5-ZABŁOCKI

4-DJURIC

3-SARZAŁO

2-HENDERSON

1-Ł.DIDUSZKO

0-BRĘK

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 79-88

33-SCOTT

16-FISHER

12-SARZAŁO

9-ZABŁOCKI

6-BRĘK

5-HARRIS

3-Ł.DIDUSZKO

2-DJURIC/HENDERSON

0-SIKORA

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 67-81

28-SCOTT

15-ZABŁOCKI

9-HARRIS

8-SIKORA

5-FISHER

2-HENDERSON

0-SARZAŁO/DJURIC/Ł.DIDUSZKO/MORALEWICZ/WOŁOSZYN

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 74-73

27-SCOTT

17-HARRIS

14-FISHER

6-ZABŁOCKI

3-SIKORA

2-DJURIC/Ł.DIDUSZKO/HENDERSON

0-SARZAŁO/BRĘK

 

KOTWICA-SIARKA TARNOBRZEG 87-97[D]

41-SCOTT

14-HARRIS

13-FISHER

5-WOŁOSZYN

3-ZABŁOCKI/SIKORA

2-SARZAŁO/DJURIC/Ł.DIDUSZKO/HENDERSON

0-BRĘK

 

ASSECO/PROKOM GDYNIA-KOTWICA 88-95

24-SCOTT/FISHER

17-HARRIS

15-SAPP

6-ZABŁOCKI

5-WOŁOSZYN

2-Ł.DIDUSZKO/SIKORA

0-HENDERSON

 

 

 

 

2 RUNDA

 

KOTWICA-PBG BASKET POZNAŃ 82-84

24-WOŁOSZYN

20-SCOTT

16-FISHER

7-DJURIC

6-BRĘK

5-ZABŁOCKI

2-Ł.DIDUSZKO/SIKORA

0-HENDERSON

 

TREFL SOPOT-KOTWICA 87-78

25-SCOTT

17-FISHER

11-WOŁOSZYN

9-HARRIS

5-SIKORA

4-Ł.DIDUSZKO

3-ZABŁOCKI

2-DJURIC/HENDERSON

0-BRĘK/SARZAŁO

 

KOTWICA-ENERGA/CZARNI SŁUPSK 78-68

29-SCOTT

12-HARRIS

10-HENDERSON

8-WOŁOSZYN

6-FISHER

4-ZABŁOCKI

3-SARZAŁO/DJURIC/SIKORA

0-Ł.DIDUSZKO

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 87-85[D]

32-SCOTT

19-FISHER

15-HARRIS

7-ZABŁOCKI

6-SARZAŁO

3-DJURIC

2-HENDERSON

1-SIKORA

0-WOŁOSZYN

 

KOTWICA-POLONIA WARSZAWA 82-76

29-SCOTT

12-SAPP

11-HARRIS/WOŁOSZYN

6-FISHER/ZABŁOCKI

4-SARZAŁO

2-Ł.DIDUSZKO

1-DJURIC

0-SIKORA

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 89-80

26-SCOTT

17-HARRIS

9-SAPP/WOŁOSZYN

6-HENDERSON

5-Ł.DIDUSZKO

4-ZABŁOCKI

2-FISHER/SARZAŁO

 

KOTWICA-ASSECO/PROKOM GDYNIA 76-92

18-SCOTT/FISHER

15-WOŁOSZYN

7-Ł.DIDUSZKO

6-HARRIS

5-SAPP

3-DJURIC

2-ZABŁOCKI/SIKORA

0-HENDERSON

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 78-79

24-SCOTT

14-HARRIS

13-FISHER

10-SAPP

9-SIKORA

4-Ł.DIDUSZKO

3-WOŁOSZYN

2-SARZAŁO

0-HENDERSON

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 74-93

16-HARRIS

15-SCOTT

11-SAPP

8-Ł.DIDUSZKO

7-WOŁOSZYN

6-SIKORA/FISHER

5-SARZAŁO

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 76-66

21-FISHER

15-HARRIS/SAPP

10-Ł.DIDUSZKO

7-SIKORA

5-WOŁOSZYN

3-SARZAŁO

0-HENDERSON

 

SIARKA TARNOBRZEG-KOTWICA 82-81

23-SAPP

21-HARRIS

10-FISHER

8-HENDERSON

6-SARZAŁO/DIDUSZKO

5-WOŁOSZYN

2-SIKORA

 

 

FAZA PLAY-OUT

 

POLONIA WARSZAWA-KOTWICA 61-70

18-SAPP

17-FISHER

12-HARRIS

6-SIKORA/HENDERSON

5-Ł.DIDUSZKO

3-SARZAŁO/DJURIC

 

SIARKA TARNOBRZEG-KOTWICA 61-48

14-HENDERSON

10-Ł.DIDUSZKO

8-HARRIS

7-MORALEWICZ

4-SIKORA

3-ZŁOTY

2-DJURIC

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 90-97 [D]

23-SAPP

21-HARRIS

18-FISHER

11-Ł.DIDUSZKO

7-SARZAŁO

5-SIKORA

4-DJURIC

1-ZŁOTY

0-HENDERSON/MORALEWICZ

 

PO 3 KOLEJKACH ZAKOŃCZONO SEZON.

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 SCOTT 508 20 25,4 87 42
02 HARRIS 335 24 14,0 285 51
03 FISHER 325 24 13,5 48 59
04 SAPP 141 10 14,1 43 32
05 ZABŁOCKI 114 18 6,3 38 14
06 WOŁOSZYN 108 14 7,7 24 5
07 Ł.DIDUSZKO 96 24 4,0 96 14
08 SIKORA 94 24 3,9 76 26
09 SARZAŁO 76 21 3,6 41 14
10 DJURIC 62 19 3,3 59 7
11 HENDERSON 58 18 3,2 37 12
12 BRĘK 26 12 2,2 21 17
13 MORALEWICZ 7 4 1,8 4 4
14 ZŁOTY 4 2 2,0 3 0
15 SZ.RDUCH 3 1 3,0 0 0

 

 

TRENER;DARIUSZ SZCZUBIAŁ-9 ZW-16 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-ASSECO PROKOM GDYNIA

02-PGE TURÓW ZGORZELEC

03-ENERGA CZARNI SŁUPSK

04-TREFL SOPOT

05-POLPHARMS STAROGARD GDAŃSKI

06-ANWIL WŁOCŁAWEK

07-PBG BASKET POZNAŃ

08-AZS KOSZALIN

09-ZASTAL ZIELONA GÓRA

10-POLONIA WARSZAWA-SPADEK

11-KOTWICA KOLOBRZEG[9-16]

12-SIARKA TARNOBRZEG

 

—————————————————-

 

20 SZCZEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA SEZON 2011/2012      [7 SEZON]

 

 

1 RUNDA[1ETAP]

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 76-74

17-WICHNIARZ

15-BRANDWEIN

13-HOLMES

11-Ł.DIDUSZKO

10-SAPP

6-DJURIC

2-HARRIS

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 65-64

12-BRANDWEIN

9-DJURIC

Ł.DIDUSZKO

HARRIS

7-SAPP

HOLMES

WICHNIARZ

5-SZ.RDUCH

0-KWIATKOWSKI

ZŁOTY

 

SIARKA JEZIORO TARNOBRZEG-KOTWICA 81-84

23-HARRIS

14-SAPP

HOLMES

10-DJURIC

WICHNIARZ

7-BRANDWEIN

6-KWIATKOWSKI

0-Ł.DIDUSZKO

ZŁOTY

 

KOTWICA-AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 87-97[D]

17-BRANDWEIN

HOLMES

12-KWIATKOWSKI

11-WICHNIARZ

9-SAPP

HARRIS

8-Ł.DIDUSZKO

2-DJURIC

 

ŁKS ŁÓDŻ-KOTWICA 87-94

24-WICHNIARZ

23-SAPP

21-HOLMES

12-HARRIS

6-DJURIC

5-Ł.DIDUSZKO

3-BRANDWEIN

0-SZ.RDUCH

BAJTUS

KWIATKOWSKI

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 70-76

25-SAPP

15-KĘSICKI

13-HOLMES

7-BRANDWEIN

6-HARRIS

2-WICHNIARZ

KWIATKOWSKI

0-DJURIC

Ł.DIDUSZKO

 

TREFL SOPOT-KOTWICA 95-76

20-SAPP

17-HARRIS

12-DJURIC

11-HOLMES

9-BRANDWEIN

3-Ł.DIDUSZKO

2-WICHNIARZ

KĘSICKI

0-KWIATKOWSKI

BAJTUS

 

KOTWICA-ENERGA CZARNI SŁUPSK 59-70

16-WICHNIARZ

14-HARRIS

10-BRANDWIN

9-SAPP

3-DJURIC

KWIATKOWSKI

2-SZ.RDUCH

KĘSICKI

0-HOLMES

Ł.DIDUSZKO

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 78-82

28-SAPP

17-HARRIS

11-DJURIC

9-Ł.DIDUSZKO

7-KĘSICKI

5-BRANDWEIN

3-WICHNIARZ

2-KWIATKOWSKI

 

KOTWICA-PBG BASKET POZNAŃ 82-51

18-BRANDWEIN

15-HOLMES

13-HARRIS

6-SAPP

Ł.DIDUSZKO

KWIATKOWSKI

5-DJURIC

WICHNIARZ

4-SZ.RDUCH

KĘSICKI

 

KOTWICA-ŚLĄSK WROCŁAW 68-73[D]

17-SAPP

BRANDWEIN

14-WICHNIARZ

9-HARRIS

6-DJURIC

3-Ł.DIDUSZKO

2-KĘSICKI

0-HOLMES

SZ.RDUCH

KWIATKOWSKI

 

KOTWICA-ZASTAL ZIELONA GÓRA 92-83

22-SAPP

BRANDWEIN

13-HARRIS

12-HOLMES

11-KĘSICKI

8-WICHNIARZ

2-DJURIC

Ł.DIDUSZKO

0-KWIATKOWSKI

 

2 RUNDA[1 ETAP]

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 64-54

16-BRANDWEIN

13-KĘSICKI

11-HOLMES

8-SAPP

HARRIS

5-DJURIC

3-WICHNIARZ

0-Ł.DIDUSZKO

SZ.RDUCH

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 80-70

14-HARRIS

12-HOLMES

11-DJURIC

8-SAPP

BRANDWEIN

6-Ł.DIDUSZKO

KĘSICKI

5-WICHNIARZ

0-KWIATKOWSKI

 

KOTWICA-SIARKA JEZIORO TARNOBRZEG 84-60

28-SAPP

15-HOLMES

KĘSICKI

9-BRANDWEIN

7-HARRIS

4-DJURIC

3-Ł.DIDUSZKO

WICHNIARZ

0-SZ.RDUCH

KWIATKOWSKI

BAJTUS

ZŁOTY

 

AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA-KOTWICA 64-80

23-HOLMES

18-HARRIS

14-SAPP

8-KĘSICKI

4-DJURIC

Ł.DIDUSZKO

KWIATKOWSKI

3-SZ.RDUCH

2-WICHNIARZ

0-ZŁOTY

BAJTUS

 

KOTWICA-ŁKS ŁÓDŻ 85-58

24-HOLMES

18-BRANDWEIN

13-HARRIS

6-SAPP

SZ.RDUCH

5-DJURIC

4-KWIATKOWSKI

KĘSICKI

3-Ł.DIDUSZKO

2-WICHNIARZ

0-ZŁOTY

BAJTUS

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 79-62

16-BRANDWEIN

15-HOLMES

8-HARRIS

KĘSICKI

7-SAPP

3-Ł.DIDUSZKO

KWIATKOWSKI

2-DJURIC

0-WICHNIARZ

SZ.RDUCH

 

KOTWICA-TREFL SOPOT 64-59

18-BRANDWEIN

12-SAPP

KĘSICKI

6-WICHNIARZ

HARRIS

5-DJURIC

2-HOLMES

Ł.DIDUSZKO

1-KWIATKOWSKI

 

ENERGA CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 95-63

20-SAPP

17-HARRIS

11-KĘSICKI

5-BRANDWEIN

HOLMES

3-DJURIC

2-KWIATKOWSKI

0-Ł.DIDUSZKO

WICHNIARZ

SZ.RDUCH

ZŁOTY

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 81-88

16-BRANDWEIN

14-HARRIS

12-HOLMES

11-SAPP

10-WICHNIARZ

8-KWIATKOWSKI

6-KĘSICKI

4-Ł.DIDUSZKO

0-SZ.RDUCH

 

PBG BASKET POZNAŃ-KOTWICA 82-70

13-Ł.DIDUSZKO

BRANDWEIN

12-KWIATKOWSKI

10-SAPP

9-HARRIS

7-KĘSICKI

6-WICHNIARZ

0-SZ.RDUCH

DJURIC

 

ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 82-60

19-HARRIS

9-SAPP

8-Ł.DIDUSZKO

D.BROWN

6-WICHNIARZ

5-DJURIC

3-KĘSICKI

2-SZ.RDUCH

0-BRANDWEIN

KWIATKOWSKI

ZŁOTY

 

ZASTAL ZIELONA GÓRA-KOTWICA 85-55

16-D.BROWN

14-SAPP

13-HARRIS

3-KWIATKOWSKI

2-BRANDWEIN

Ł.DIDUSZKO

WICHNIARZ

KĘSICKI

1-DJURIC

0-SZ.RDUCH

ZŁOTY

 

 

1 RUNDA[2 ETAP]

 

KOTWICA-ŁKS ŁÓDŻ 87-63

16-D.BROWN

15-WICHNIARZ

14-HARRIS

10-Ł.DIDUSZKO

9-BRANDWEIN

8-SZ.RDUCH

7-KWIATKOWSKI

6-ZŁOTY

2-DJURIC

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 63-59

20-HARRIS

16-D.BROWN

11-WICHNIARZ

9-BRANDWAIN

3-Ł.DIDUSZKO

SZ.RDUCH

1-DJURIC

0-ZŁOTY

DOBRIAŃSKI

 

SIARKA JEZIORO TARNOBRZEG-KOTWICA 66-69

21-BRANDWEIN

18-HARRIS

11-D.BROWN

9-WICHNIARZ

6-Ł.DIDUSZKO

4-DJURIC

 

KOTWICA-ŚLĄSK WROCŁAW 67-84

17-WICHNIARZ

11-HARRIS

10-D.BROWN

8-DJURIC

6-BRANDWEIN

SZ.RDUCH

ZŁOTY

2-Ł.DIDUSZKO

 

AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA-KOTWICA 74-73[D]

21-BRANDWEIN

16-Ł.DIDUSZKO

12-WICHNIARZ

9-HARRIS

8-D.BROWN

3-DJURIC

2-SZ.RDUCH

ZŁOTY

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 70-67

16-D.BROWN

15-BRANDWEIN

14-HARRIS

13-WICHNIARZ

10-Ł.DIDUSZKO

2-DJURIC

0-SZ.RDUCH

KWIATKOWSKI

ZŁOTY

 

PBG BAKET POZNAŃ-KOTWICA 77-66

14-D.BROWN

11-BRANDWEIN

HARRIS

10-Ł.DIDUSZKO

WICHNIARZ

4-KWIATKOWSKI

3-DJURIC

SZ.RDUCH

 

 

2 RUNDA[2 ETAP]

 

ŁKS ŁÓDŻ-KOTWICA 85-74

21-D.BROWN

20-WICHNIARZ

12-BRANDWEIN

9-HARRIS

6-Ł.DIDUSZKO

4-ZŁOTY

2-DJURIC

0-SZ.RDUCH

KWIATKOWSKI

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 85-65

22-D.BROWN

18-WICHNIARZ

8-HARRIS

6-BRANDWEIN

4-Ł.DIDUSZKO

3-DJURIC

ZLOTY

1-KWIATKOWSKI

0-SZ.RDUCH

 

KOTWICA-SIARKA JEZIORO TARNOBRZEG 89-81

29-BRANDWEIN

21-D.BROWN

13-HARRIS

12-WICHNIARZ

10-Ł.DIDUSZKO

2-DJURIC

KWIATKOWSKI

0-ŻOŁNIERCZUK

SZ.RDUCH

ZŁOTY

 

ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 95-68

20-WICHNIARZ

14-HARRIS

12-DJURIC

7-D.BROWN

6-ZŁOTY

4-Ł.DIDUSZKO

3-BRANDWEIN

2-KWIATKOWSKI

0-SZ.RDUCH

DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA-AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 87-85

26-D.BROWN

16-WICHNIARZ

13-HARRIS

11-BRANDWEIN

10-DJURIC

6-ZŁOTY

3-Ł.DIDUSZKO

2-KWIATKOWSKI

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 85-68

20-BRANDWEIN

12-SZ.RDUCH

11-HARRIS

10-WICHNIARZ

7-Ł.DIDUSZKO

6-DJURIC

2-ZŁOTY

0-KWIATKOWSKI

DOBRIAŃSKI

ŻOŁNIERCZUK

 

KOTWICA-PBG BASKET POZNAŃ 73-60

18-HARRIS

14-BRANDWEIN

12-Ł.DIDUSZKO

10-WICHNIARZ

8-SZ.RDUCH

7-DJURIC

4-KWIATKOWSKI

0-DOBRIAŃSKI

ŻOŁNIERCZUK

J.RACZYŃSKI

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 HARRIS 473 38 12,4 440 50
02 BRANDWAIN 450 37 12,1 72 148
03 WICHNIARZ 357 38 9,4 126 36
04 SAPP 337 24 14,0 115 103
05 HOLMES 242 20 12,1 73 13
06 D.BROWN 213 14 15,2 54 21
07 Ł.DIDUSZKO 207 38 5,4 134 25
08 DJURIC 182 37 4,9 148 19
09 KĘSICKI 138 19 7,3 94 9
10 KWIATKOWSKI 90 33 2,7 30 49
11 SZ.RDUCH 66 28 2,4 21 7
12 ZŁOTY 35 20 1,8 28 6
13 J.RACZYŃSKI 0 2 0,0 0 0
14 ŻOŁNIERCZUK 0 4 0,0 2 0
15 DOBRIAŃSKI 0 4 0,0 3 2
16 BAJTUS 0 6 0,0 2 0

 

 

TRENERZY;TOMASZ MROŻEK-16 ZW-20 POR

         MARIUSZ FIEDOSEWICZ-2 ZW-0 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-ASSECO PROKOM GDYNIA

02-TREFL SOPOT

03-ZASTAL ZIELONA GÓRA

04-PGE TURÓW ZGORZELEC

05-ANWIL WŁOCŁAWEK

06-ENERGA CZARNI SŁUPSK

07-ŚLĄSK WROCŁAW-SPADEK

08-AZS KOSZALIN

09-KOTWICA KOŁOBRZEG[18-20]

10-SIARKA JEZIORO TARNOBRZEG

11-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

12-PBG BASKET POZNAŃ-SPADEK

13-AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA-SPADEK

14-ŁKS ŁÓDŻ-SPADEK

 

—————————————————-

 

21 SZCZEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA SEZON 2012/2013      [8 SEZON]

 

 

1 RUNDA[1 ETAP]

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWEK 69-81

17-MOSLEY

15-ARABAS

11-BOLDEN

9-NIEDŻWIEDZKI

8-JEFFERSON

6-ZYSKOWSKI

3-DJURIC

0-RAJEWICZ

KWIATKOWSKI

URBAN

 

JEZIORO TARNOBRZEG-KOTWICA 94-90

27-MOSLEY

13-BOLDEN

12-NIEDŻWIEDZKI

10-JEFFERSON

9-ZYSKOWSKI

7-ARABAS

6-DJURIC

4-RAJEWICZ

2-ZŁOTY

0-KWIATKOWSKI

 

KOTWICA-ASSECO PROKOM GDYNIA 54-72

12-MOSLEY

ZŁOTY

9-JEFFERSON

7-DJURIC

5-ARABAS

4-KWIATKOWSKI

3-ZYSKOWSKI

1-NIEDŻWIEDZKI

RAJEWICZ

0-BOLDEN

URBAN

 

TREFL SOPOT-KOTWICA 118-69

19-MOSLEY

10-ARABAS

9-ZŁOTY

7-JEFFERSON

6-NIEDŻWIEDZKI

KWIATKOWSKI

4-BOLDEN

3-RAJEWICZ

DJURIC

2-ZYSKOWSKI

 

KOTWICA-START GDYNIA 78-71

18-JEFFERSON

17-ARABAS

15-MOSLEY

13-ZŁOTY

5-DJURIC

4-NIEDŻWIEDZKI

D.BROWN

2-ZYSKOWSKI

0-RAJEWICZ

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 72-61

21-MOSLEY

13-DJURIC

11-ZŁOTY

10-JEFFERSON

4-NIEDŻWIEDZKI

2-RAJEWICZ

0-ARABAS

ZYSKOWSKI

D.BROWN

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 83-75

20-ZYSKOWSKI

12-D.BROWN

11-JEFFERSON

10-ARABAS

RAJEWICZ

6-ZŁOTY

5-DJURIC

4-MOSLEY

3-NIEDŻWIEDZKI

2-HAN

 

KOTWICA-STELMET ZIELONA GÓRA 85-73

22-MOSLEY

18-JEFFERSON

10-ARABAS

8-D.BROWN

6-RAJEWICZ

ZŁOTY

5-DJURIC

4-NIEDŻWIEDZKI

ZYSKOWSKI

2-HAN

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 96-80

15-D.BROWN

13-MOSLEY

11-JEFFERSON

ARABAS

9-DJURIC

8-ZYSKOWSKI

7-NIEDŻWIEDZKI

6-HAN

0-ZŁOTY

 

KOTWICA-ROSA RADOM 63-70

16-D.BROWN

13-MOSLEY

11-NIEDŻWIEDZKI

10-ARABAS

6-ZYSKOWSKI

4-JEFFERSON

2-HAN

1-RAJEWICZ

0-DJURIC

ZŁOTY

 

ENERGA CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 80-76

17-D.BROWN

15-MOSLEY

13-ARABAS

12-JEFFERSON

9-ZŁOTY

7-ZYSKOWSKI

3-HAN

0-RAJEWICZ

 

2 RUNDA[1ETAP]

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 79-65

18-MOSLEY

17-RAJEWICZ

12-ZYSKOWSKI

11-ARABAS

5-ZŁOTY

2-NIEDŻWIEDZKI

0-JEFFERSON

HAN

ŻOŁNIERCZUK

 

KOTWICA-JEZIORO TARNOBRZEG 86-77

24-ARABAS

17-D.BROWN

14-MOSLEY

10-NIEDŻWIEDZKI

7-RAJEWICZ

5-HAN

4-ZYSKOWSKI

3-JEFFERSON

2-ZŁOTY

 

ASSECO PROKOM GDYNIA-KOTWICA 85-61

21-ARABAS

13-ZYSKOWSKI

6-MOSLEY

5-JEFFERSON

4-RAJEWICZ

DJURIC

D.BROWN

3-NIEDŻWIEDZKI

1-HAN

 

KOTWICA-TREFL SOPOT 54-76

17-MOSLEY

15-D.BROWN

5-JEFFERSON

RAJEWICZ

DJURIC

ZYSKOWSKI

2-ARABAS

0-NIEDŻWIEDZKI

HAN

 

START GDYNIA-KOTWICA 66-64

23-MOSLEY

15-ARABAS

13-JEFFERSON

6-ZYSKOWSKI

5-D.BROWN

2-HAN

0-DJURIC

WALKER

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 88-76

24-JEFFERSON

22-ARABAS

20-MOSLEY

10-D.BROWN

8-ZYSKOWSKI

3-HAN

1-WALKER

0-DJURIC

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 68-58

14-ARABAS

11-MOSLEY

9-JEFFERSON

8-WALKER

6-D.BROWN

4-HAN

2-RAJEWICZ

DJURIC

ZYSKOWSKI

 

STELMET ZIELONA GÓRA-KOTWICA 81-74

18-JEFFERSON

17-ARABAS

14-RAJEWICZ

13-MOSLEY

8-WALKER

2-DJURIC

ZYSKOWSKI

0-HAN

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 75-73

15-MOSLEY

13-ARABAS

12-JEFFERSON

11-HAN

9-RAJEWICZ

WALKER

4-DJURIC

2-ZYSKOWSKI

 

KOTWICA-ENERGA CZARNI SŁUPSK 62-81

16-JEFFERSON

13-ZYSKOWSKI

8-MOSLEY

WALKER

7-ARABAS

6-D.BROWN

4-HAN

0-RAJEWICZ

DJURIC

 

ROSA RADOM-KOTWICA 95-85

22-ARABAS

16-D.BROWN

15-WALKER

9-ZYSKOWSKI

8-MOSLEY

7-HAN

5-DJURIC

2-JEFFERSON

1-RAJEWICZ

 

1 RUNDA[2 ETAP]

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 20-0 VO

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 86-69

19-MOSLEY

13-ARABAS

10-SAPP

7-D.BROWN

6-WALKER

5-WICHNIARZ

4-ZYSKOWSKI

2-JEFFERSON

RAJEWICZ

1-ŻOŁNIERCZUK

0-DJURIC

 

START GDYNIA-KOTWICA 71-67

18-MOSLEY

13-D.BROWN

10-JEFFERSON

9-ARABAS

6-WALKER

5-DJURIC

4-WICHNIARZ

2-SAPP

0-RAJEWICZ

ZYSKOWSKI

 

KOTWICA-JEZIORO TARNOBRZEG 76-87

26-MOSLEY

17-WICHNIARZ

15-ARABAS

7-SAPP

5-JEFFERSON

4-WALKER

2-RAJEWICZ

0-DJURIC

ZYSKOWSKI

 

KOTWICA-ROSA RADOM 72-81

26-MOSLEY

14-ZYSKOWSKI

11-ARABAS

8-JEFFERSON

5-SAPP

4-RAJEWICZ

DJURIC

0-WALKER

ŻOŁNIERCZUK

WICHNIARZ

 

2 RUNDA[2 ETAP]

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 53-58

12-MOSLEY

8-ZYSKOWSKI

7-SAPP

6-JEFFERSON

5-D.BROWN

4-WALKER

WICHNIARZ

0-RAJEWICZ

DJURIC

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 80-65

15-MOSLEY

ZYSKOWSKI

14-JEFFERSON

13-D.BROWN

7-WALKER

WICHNIARZ

5-SAPP

4-RAJEWICZ

0-DJURIC

ŻOŁNIERCZUK

 

KOTWICA-START GDYNIA 71-65

22-D.BROWN

14-ZYSKOWSKI

12-MOSLEY

7-SAPP

5-JEFFERSON

WICHNIARZ

4-DJURIC

2-WALKER

0-RAJEWICZ

 

ROSA RADOM-KOTWICA 81-83

16-D.BROWN

ZYSKOWSKI

11-DJURIC

10-MOSLEY

RAJEWICZ

8-JEFFERSON

6-WICHNIARZ

4-WALKER

2-SAPP

 

JEZIORO TARNOBRZEG-KOTWICA 83-76

19-MOSLEY

13-JEFFERSON

10-SAPP

8-RAJEWICZ

7-DJURIC

D.BROWN

6-ZYSKOWSKI

4-WALKER

2-WICHNIARZ

0-ŻOŁNIERCZUK

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 MOSLEY 488 31 15,7 198 79
02 ARABAS 337 27 12,1 78 25
03 JEFFERSON 296 31 9,5 88 142
04 D.BROWN 234 22 10,5 106 38
05 ZYSKOWSKI 220 31 7,0 59 25
06 RAJEWICZ 116 28 4,1 124 10
07 DJURIC 109 28 3,8 107 21
08 WALKER 86 16 5,3 108 18
09 NIEDŻWIEDZKI 76 14 5,4 46 3
10 ZŁOTY 75 12 6,3 34 7
11 SAPP 55 9 6,4 25 23
12 HAN 52 16 3,3 38 46
13 WICHNIARZ 50 9 5,6 15 5
14 BOLDEN 28 4 7,0 13 5
15 KWIATKOWSKI 10 4 2,5 2 4
16 ŻOŁNIERCZUK 1 5 0,2 2 0
17 URBAN 0 2 0,0 0 0

 

TRENERZY;TOMASZ MROŻEK-4 ZW-11 POR

          MARIUSZ KAROL-2 ZW-11 POR

          GRZEGORZ ARABAS-3 ZW-1 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-STELMET ZIELONA GÓRA

02-PGE TURÓW ZGORZELEC

03-AZS KOSZALIN

04-ANWIL WŁOCŁAWEK

05-TREFL SOPOT

06-ASSECO PROKOM GDYNIA

07-ENERGA CZARNI SŁUPSK

08-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

09-JEZIORO TARNOBRZEG

10-ROSA RADOM

11-START GDYNIA-SPADEK

12-KOTWICA KOŁOBRZEG[9-23]

 

 

——————————————————-

 

22 SZCZEBEL CENTRALNY

 

EKSTRAKLASA SEZON 2013/2014     [9 SEZON]

 

1 RUNDA[1 ETAP]

 

KOTWICA-STELMET ZIELONA GÓRA 70-73 [D]

21-PARKS

18-CALLAHAN

8-SAPP

7-WICHNIARZ

6-ZŁOTY

5-PARZYCH

3-ARABAS

2-DJURIC

0-PIECHOWICZ

 

KOTWICA-ENERGA CZARNI SŁUPSK 62-77

18-CALLAHAN

10-PARKS

ARABAS

8-DJURIC

7-SAPP

3-PARZYCH

WICHNIARZ

2-K.JOHNSON

1-ZŁOTY

0-CIECHOCIŃSKI

 

ROSA RADOM-KOTWICA 73-56

16-CALLAHAN

11-PARZYCH

8-DJURIC

7-K.JOHNSON

6-SAPP

5-PARKS

3-WICHNIARZ

0-ZŁOTY

ARABAS

CIECHOCIŃSKI

 

KOTWICA-ŚLĄSK WROCŁAW 94-81

22-PARKS

20-ARABAS

17-K.JOHNSON

14-SAPP

8-CALLAHAN

WICHNIARZ

5-DJURIC

0-ZŁOTY

CIECHOCIŃSKI

 

ASSECO GDYNIA-KOTWICA 81-87

20-K.JOHNSON

16-CALLAHAN

SAPP

10-ARABAS

9-PARKS

8-ZŁOTY

WICHNIARZ

 

KOTWICA-PGE TURÓW ZGORZELEC 69-93

19-SAPP

17-K.JOHNSON

12-ARABAS

10-CALLAHAN

9-PARKS

2-ZŁOTY

0-WICHNIARZ

DJURIC

CIECHOCIŃSKI

P.ŻOŁNIERCZUK

 

TREFL SOPOT-KOTWICA 102-80

20-SAPP

19-CALLAHAN

ARABAS

8-PARKS

7-K.JOHNSON

5-DJURIC

2-WICHNIARZ

0-ZŁOTY

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 66-87

20-CALLAHAN

16-SAPP

10-K.JOHNSON

9-PARKS

6-ZŁOTY

3-ARABAS

2-WICHNIARZ

0-DJURIC

CIECHOCIŃSKI

 

ANWIL WŁOCŁAWEK-KOTWICA 89-63

12-WICHNIARZ

K.JOHNSON

10-CALLAHAN

9-SAPP

ARABAS

6-PARKS

3-CIECHOCIŃSKI

2-PARZYCH

0-ZŁOTY

DJURIC

 

KOTWICA-STABILL JEZIORO TARNOBRZEG 82-95

23-K.JOHNSON

19-PARKS

16-ARABAS

14-CALLAHAN

11-SAPP

8-WICHNIARZ

1-DJURIC

0-PARZYCH

ZŁOTY

CIECHOCIŃSKI

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 76-94

24-CALLAHAN

21-SAPP

20-K.JOHNSON

12-ARABAS

6-CIECHOCIŃSKI

4-PIECHOWICZ

ZŁOTY

3-WICHNIARZ

0-DJURIĆ

ŻOŁNIERCZUK

 

 

2 RUNDA[1 ETAP]

 

STELMET ZIELONA GÓRA-KOTWICA 99-72

20-ARABAS

17-CALLAHAN

16-PARKS

11-BIGUS

6-K.JOHNSON

2-CIECHOCIŃSKI

0-PIECHOWICZ

ZŁOTY

WICHNIARZ

ŻOŁNIERCZUK

 

ENERGA CZARNI SŁUPSK-KOTWICA 84-68

18-SAPP

12-K.JOHNSON

11-CALLAHAN

8-PIECHOWICZ

ARABAS

6-WICHNIARZ

5-BIGUS

0-PARKS

CIECHOCIŃSKI

 

KOTWICA-ROSA RADOM 67-81

23-SAPP

11-PARKS

10-CIECHOCIŃSKI

6-CALLAHAN

5-PIECHOWICZ

WICHNIARZ

3-ARABAS

2-K.JOHNSON

BIGUS

0-PARZYCH

 

ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 79-65

20-PARKS

13-ARABAS

BIGUS

9-SAPP

7-PIECHOWICZ

3-ŻOŁNIERCZUK

0-CIECHOCIŃSKI

 

KOTWICA-ASSECO GDYNIA 63-75

22-CALAHAN

13-SAPP

9-K.JOHNSON

8-PARKS

7-PIECHOWICZ

4-BIGUS

0-WICHNIARZ

CIECHOCIŃSKI

 

PGE TURÓW ZGORZELEC-KOTWICA 84-71

16-SAPP

15-BIGUS

14-PARKS

12-K.JOHNSON

10-WICHNIARZ

2-PIECHOWICZ

CIECHOCIŃSKI

0-ŻOŁNIERCZUK

 

KOTWICA-TREFL SOPOT 59-72

23-CALLAHAN

12-PARKS

9-ARABAS

BIGUS

6-CIECHOCIŃSKI

0-LASOTA

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 95-63

17-ARABAS

15-ROSIŃSKI

13-PARKS

6-BIGUS

5-MONTGOMERY

CIECHOCIŃSKI

2-GOIŃSKI

0-PIECHOWICZ

LASOTA

 

STABILL JEZIORO TARNOBRZEG-KOTWICA 95-99[D]

25-ROSIŃSKI

21-ARABAS

MONTGOMERY

15-PARKS

13-BIGUS

4-PIECHOWICZ

0-CIECHOCIŃSKI

 

KOTWICA-ANWIL WŁOCŁAWK 68-84

23-MONTGOMERY

19-ROSIŃSKI

11-PARKS

7-CIECHOCIŃSKI

2-PIECHOWICZ

ZŁOTY

ARABAS

BIGUS

0-ŻOŁNIERCZUK

LASOTA

MAŁETKO

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 78-84

19-PARKS

18-ROSINSKI

15-ARABAS

14-MONTGOMERY

8-CIECHOCIŃSKI

2-ZŁOTY

BIGUS

 

1 RUNDA[2 ETAP]

 

KOTWICA-ŚLĄSK WROCŁAW 62-81

19-ROSIŃSKI

15-BIGUS

12-MONTGOMERY

5-ARABAS

4-PARKS

GOSPODAREK

3-CIECHOCIŃSKI

0-PIECHOWICZ

ZŁOTY

LASOTA

 

ASSECO GDYNIA-KOTWICA 62-69

14-MONTGOMERY

11-PIECHOWICZ

10-ARABAS

ROSIŃSKI

9-BIGUS

8-PARKS

5-CIECHOCIŃSKI

2-GOSPODAREK

0-ZŁOTY

 

STABILL JEZIORO TARNOBRZEG-KOTWICA 93-65

14-BIGUS

13-PARKS

9-ROSIŃSKI

8-PIECHOWICZ

6-GOSPODAREK

5-MONTGOMERY

4-CIECHOCIŃSKI

3-ŻOŁNIERCZUK

2-ARABAS

1-ZŁOTY

 

KOTWICA-POLPHARMA ST.GDAŃSKI 70-74

18-MONTGOMERY

13-BIGUS

11-CIECHOCIŃSKI

9-ARABAS

8-PIECHOWICZ

7-ZŁOTY

4-GOSPODAREK

0-LASOTA

 

AZS KOSZALIN-KOTWICA 76-62

16-MONTGOMERY

14-ARABAS

11-GOSPODAREK

10-BIGUS

6-PIECHOWICZ

5-CIECHOCIŃSKI

0-ZŁOTY

ŻOŁNIERCZUK

LASOTA

 

 

2 RUNDA[2 ETAP]

 

KOTWICA-AZS KOSZALIN 58-82

12-ARABAS

11-MONTGOMERRY

10-BIGUS

6-ZŁOTY

CIECHOCIŃSKI

5-GOSPODAREK

4-ŻOŁNIERCZUK

3-PIECHOWICZ

1-GOIŃSKI

0-LASOTA

 

ŚLĄSK WROCŁAW-KOTWICA 93-70

25-ARABAS

13-BIGUS

12-GOSPODAREK

8-PIECHOWICZ

7-ZŁOTY

3-CIECHOCIŃSKI

2-LASOTA

0-ŻOŁNIERCZUK

GOIŃSKI

 

KOTWICA-ASSECO GDYNIA 70-77 D

21-BIGUS

16-GOSPODAREK

14-ARABAS

10-PIECHOWICZ

4-ZŁOTY

3-CIECHOCIŃSKI

2-LASOTA

 

KOTWICA-STABILL JEZIORO TARNOBRZEG 78-90

24-BIGUS

16-ARABAS

10-GOSPODAREK

9-ZŁOTY

8-PIECHOWICZ

7-MONTGOMERY

3-CIECHOCIŃSKI

1-LASOTA

 

POLPHARMA ST.GDAŃSKI-KOTWICA 102-70

20-PIECHOWICZ

17-GOSPODAREK

11-ZŁOTY

10-BIGUS

6-ARABAS

4-LASOTA

2-CIECHOCIŃSKI

0-ŻOŁNIERCZUK

GOIŃSKI

MAŁETKO

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 ARABAS 335 30 11,2 82 41
02 PARKS 282 24 11,8 197 40
03 CALLAHAN 252 16 15,8 52 58
04 SAPP 226 16 14,1 74 64
05 BIGUS 221 21 10,5 170 25
06 K.JOHNSON 176 15 11,7 73 18
07 MONTGOMERY 146 11 13,3 43 12
08 PIECHOWICZ 121 21 5,8 68 37
09 ROSIŃSKI 115 7 16,4 35 28
10 CIECHOCIŃSKI 94 29 3,2 63 32
11 GOSPODAREK 87 10 8,7 26 37
12 WICHNIARZ 77 16 4,8 35 20
13 ZŁOTY 76 24 3,2 49 9
14 DJURIC 29 10 2,9 37 8
15 PARZYCH 21 6 3,5 2 2
16 ŻOŁNIERCZUK 10 11 0,9 2 2
17 LASOTA 9 11 0,8 10 1
18 GOIŃSKI 3 4 0,9 1 0
19 MAŁETKO 0 2 0,0 0 0

 

TRENERZY;DARIUSZ SZCZUBIAŁ-2 ZW-5 POR

         TOMASZ MROŻEK-2 ZW-23 POR

 

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-PGE TURÓW ZGORZELEC

02-STELMET ZIELONA GÓRA

03-TREFL SOPOT

04-ROSA RADOM

05-ENERGA CZARNI SŁUPSK

06-ANWIL WŁOCŁAWEK

07-ASSECO GDYNIA

08-AZS KOSZALIN

09-ŚLĄSK WROCŁAW

10-POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI

11-STABILL JEZIORO TARNOBRZEG

12-KOTWICA KOLOBRZEG[4-28]-SPADEK

 

—————————————————-

 

23 SZCZEBEL CENTRALNY

 

 

SEZON 2014/2015  II LIGA          [9 SEZON]

 

1 RUNDA

 

KOTWICA 50-KUKS DUBOIS KOSZALIN  80-57

26-ARABAS

17-DJURIC

12-LASOTA

6-NEUMANN

5-MAŁETKO

4-MLECZKO

K.RDUCH

WIZERT

2-ŻOŁNIERCZUK

0-GOIŃSKI

URBAN

BYTOMSKI

 

ASSECO II GDYNIA-KOTWICA50    73-63

35-ARABAS

16-NEUMANN

10-LASOTA

2-ŻOŁNIERCZUK

0-URBAN

K.RDUCH

WIZERT

DJURIC

 

KOTWICA50-POLITECHNIKA GDAŃSK   74-66

25-ARABAS

18-DJURIC

14-LASOTA

11-NEUMANN

6-K.RDUCH

0-GOIŃSKI

MAŁETKO

ŻOŁNIERCZUK

WIZERT

 

MF MEBLE TCZEW-KOTWICA50   84-92

24-ARABAS

20-DJURIC

16-ŻOŁNIERCZUK

8-LASOTA

6-URBAN

K.RDUCH

WIZERT

5-NEUMANN

1-GOIŃSKI

0-STACHOWIAK

 

KOTWICA50-AZS UMK CONSUS PBDI TORUŃ  59-68

27-ARABAS

8-NEUMANN

MAŁETKO

LASOTA

4-K.RDUCH

DJURIC

0-GOIŃSKI

URBAN

WIZERT

STACHOWIAK

 

KOTWICA50-NOTEĆ INOWROCŁAW     58-124

29-ARABAS

9-MAŁETKO

DJURIC

5-ŻOŁNIERCZUK

3-WIZERT

LASOTA

0-MLECZKO

GOIŃSKI

URBAN

K.RDUCH

STACHOWIAK

 

TREFL II SOPOT-KOTWICA50    85-66

26-ARABAS

8-NEUMANN

ŻOŁNIERCZUK

7-MAŁETKO

DJURIC

4-URBAN

LASOTA

2-STACHOWIAK

0-GOIŃSKI

WIZERT

 

KOTWICA50-SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO  61-88

30-ARABAS

15-LASOTA

5-ŻOŁNIERCZUK

DJURIC

2-GOIŃSKI

MAŁETKO

K.RDUCH

0-NEUMANN

URBAN

PRZĘZAK

 

KOTWICA50-BASKET PIŁA   102-85

41-ARABAS

18-ZAKRZEWSKI

17-DJURIC

9-LASOTA

6-ŻOŁNIERCZUK

4-MAŁETKO

K.RDUCH

2-GOIŃSKI

1-URBAN

0-BYTOMSKI

WIZERT

STACHOWIAK

 

2 RUNDA

 

KUKS DUBOIS KOSZALIN-KOTWICA50    60-69

20-ARABAS

17-LASOTA

ZAKRZEWSKI

8-DJURIC

3-URBAN

2-ŻOŁNIERCZUK

WIZERT

0-GOIŃSKI

MAŁETKO

K.RDUCH

STACHOWIAK

 

KOTWICA50-ASSECO II GDYNIA    75-69

28-ARABAS

17-DJURIC

9-ZAKRZEWSKI

8-ŻOŁNIERCZUK

LASOTA

3-MAŁETKO

2-K.RDUCH

0-URBAN

 

POLITECHNIKA GDAŃSK-KOTWICA50    98-66

21-ARABAS

13-ŻOŁNIERCZUK

7-WICHNIARZ

6-ZAKRZEWSKI

5-URBAN

STACHOWIAK

4-DJURIC

3-K.RDUCH

2-LASOTA

0-MAŁETKO

WIZERT

 

KOTWICA50-MF MEBLE TCZEW   79-56

26-ARABAS

17-WICHNIARZ

16-LASOTA

8-ZAKRZEWSKI

6-MAŁETKO

2-NEUMANN

ŻOŁNIERCZUK

STACHOWIAK

0-WIZERT

DJURIC

 

AZS UMK CONSUS PBDI TORUŃ-KOTWICA50   92-62

17-NEUMANN

14-ARABAS

8-MAŁETKO

DJURIC

7-LASOTA

5-ŻOŁNIERCZUK

3-GOIŃSKI

0-K.RDUCH

WIZERT

STACHOWIAK

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA50    108-53

15-NEUMANN

12-DJURIC

9-ŻOŁNIERCZUK

6-MAŁETKO

4-BYTOMSKI

2-GOIŃSKI

WIZERT

STACHOWIAK

1-LASOTA

0-K.RDUCH

 

KOTWICA50-TREFL II SOPOT   67-79

28-ARABAS

13-LASOTA

6-NEUMANN

BYTOMSKI

4-ŻOŁNIERCZUK

LASOTA

WIZERT

2-STACHOWIAK

0-GOIŃSKI

MAŁETKO

 

SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO-KOTWICA50    75-61

21-ARABAS

16-WICHNIARZ

8-LASOTA

7-BYTOMSKI

5-DJURIC

2-K.RDUCH

WIZERT

0-NEUMANN

GOIŃSKI

STACHOWIAK

 

BASKET PIŁA-KOTWICA50    81-65

12-LASOTA

11-BYTOMSKI

8-NEUMANN

7-K.RDUCH

6-WIZERT

STACHOWIAK

5-DJURIC

4-GOIŃSKI

MAŁETKO

2-WICHNIARZ

 

PLAY-OUT

 

SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO-KOTWICA50    59-75

30-WICHNIARZ

14-DJURIC

13-LASOTA

5-ZAKRZEWSKI

ARABAS

4-K.RDUCH

2-MAŁETKO

BYTOMSKI

0-STACHOWIAK

WIZERT

GOIŃSKI

 

KOTWICA50-KUKS DUBOIS KOSZALIN    79-67

22-WICHNIARZ

18-ARABAS

DJURIC

9-LASOTA

4-ŻOŁNIERCZUK

3-ZAKRZEWSKI

2-K.RDUCH

0-GOIŃSKI

BYTOMSKI

 

MF MEBLE TCZEW-KOTWICA50     79-73

26-ARABAS

11-DJURIC

10-LASOTA

8-BYTOMSKI

WICHNIARZ

6-ŻOŁNIERCZUK

4-ZAKRZEWSKI

0-MAŁETKO

K.RDUCH

WIZERT

 

PO SPADKU KUKS KOSZALIN ZAKOŃCZONO SEZON.

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 ARABAS 470 19 24,7 136 60
02 DJURIC 199 20 11,1 222 44
03 LASOTA 199 21 9,5 121 16
04 WICHNIARZ 102 7 14,6 32 7
05 NEUMANN 102 13 7,8 39 60
06 ŻOŁNIERCZUK 97 17 5,7 33 16
07 ZAKRZEWSKI 70 8 8,8 47 20
08 MAŁETKO 64 17 3,8 27 5
09 K.RDUCH 50 19 2,6 28 10
10 BYTOMSKI 38 9 4,2 33 8
11 WIZERT 29 18 1,6 32 0
12 URBAN 19 11 1,7 24 4
13 STACHOWIAK 19 14 1,4 9 6
14 GOIŃSKI 14 16 0,9 14 13
15 MLECZKO 4 2 2,0 1 2
16 PRZĘZAK 0 1 0,0 0 1

 

 

 

TRENER;MARIUSZ FIEDOSEWICZ-9 ZW-12 POR

 

 

TABELA KOŃCOWA

 

06-SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO

07-KOTWICA KOŁOBRZEG[9-12]

08-KS BASKET PIŁA

09-MF MEBLE TCZEW-SPADEK

10-KUKS DUBOIS KOSZALIN-SPADEK

 

—————————————————-

 

24 SZCZEBEL CENTRALNY

 

 

SEZON 2015/2016  II LIGA       [10 SEZON]

 

 

1 RUNDA

 

POLITECHNIKA GDAŃSKA-KOTWICA50     93-82

21-ARABAS

20-WICHNIARZ

10-PAWŁOWSKI

9-DJURIC

MIECZKOWSKI

7-CHUDY

6-KOWALCZUK

0-LASOTA

URBAN

MAŁETKO

DOBRIAŃSKI

SZEWCZYK

 

TREFL II SOPOT-KOTWICA50        63-77

22-ARABAS

20-PAWŁOWSKI

12-WICHNIARZ

8-DOBRIAŃSKI

6-MIECZKOWSKI

4-CHUDY

3-DJURIC

2-KOWALCZUK

0-LASOTA

SZEWCZYK

 

KOTWICA50-ASSECO GDYNIA       83-74

19-ARABAS

18-PAWŁOWSKI

16-WICHNIARZ

9-CHUDY

8-LASOTA

MIECZKOWSKI

4-DJURIC

1-DOBRIAŃSKI

0-SZEWCZYK

BYTOMSKI

 

BASKET PIŁA-KOTWICA50        57-112

22-PAWŁOWSKI

19-ARABAS

11-URBAN

10-WICHNIARZ

DJURIC

8-CHUDY

MAŁETKO

7-KOWALCZUK

LASOTA

6-MIECZKOWSKI

2-DOBRIAŃSKI

BŁASZKIEWICZ

 

KOTWICA50-AZS UMK CONSUS PBDI TORUŃ    69-52

21-ARABAS

11-MIECZKOWSKI

10-WICHNIARZ

9-DJURIC

7-CHUDY

5-KOWALCZUK

3-PAWLOWSKI

DOBRIAŃSKI

0-LASOTA

MAŁETKO

SZEWCZYK

K.RDUCH

 

DOMINO INOWROCŁAW-KOTWICA50     63-98

24-ARABAS

17-WICHNIARZ

13-DOBRIAŃSKI

12-KOWALCZUK

10-PAWŁOWSKI

7-MIECZKOWSKI

6-CHUDY

4-URBAN

3-DJURIC

2-SZEWCZYK

0-BŁAZSKIEWICZ

K.RDUCH

 

KOTWICA50-ITAGO GDYNIA        93-54

27-ARABAS

12-MIECZKOWSKI

11-DJURIC

PAWŁOWSKI

10-WICHNIARZ

KOWALCZUK

8-DOBRIAŃSKI

4-SZEWCZYK

0-URBAN

MAŁETKO

BŁASZKIEWICZ

K.RDUCH

 

TKM WŁOCŁAWEK-KOTWICA50       54-75

17-WICHNIARZ

13-ARABAS

12-PAWŁOWSKI

MIECZKOWSKI

10-KOWALCZUK

4-LASOTA

SZEWCZYK

3-SZEWCZYK

0-DOBRIAŃSKI

GOIŃSKI

BŁASZKIEWICZ

 

DECKA PELPLIN-KOTWICA50      71-112

25-ARABAS

16-KOWALCZUK

MIECZKOWSKI

PAWŁOWSKI

13-LASOTA

9-DJURIC

8-CHUDY

5-DOBRIAŃSKI

2-SZEWCZYK

URBAN

0-BŁASZKIEWICZ

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA50        72-107

26-ARABAS

15-CHUDY

13-DJURIC

11-PAWŁOWSKI

DOBRIAŃSKI

10-LASOTA

MIECZKOWSKI

9-KOWALCZUK

2-SZEWCZYK

0-URBAN

BLASZKIEWICZ

 

KOTWICA50-SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO      105-61

21-ARABAS

16-CHUDY

14-PAWLOWSKI

11-KOWALCZUK

MIECZKOWSKI

9-DOBRIAŃSKI

6-LASOTA

5-URBAN

SZEWCZYK

4-DJURIC

3-MAŁETKO

0-NEUMANN

 

2 RUNDA

 

KOTWICA50-POLITECHNIKA GDAŃSKA      73-69

23-ARABAS

13-MIECZKOWSKI

12-PAWŁOWSKI

8-CHUDY

7-KOWALCZUK

6-DJURIC

4-DOBRIAŃSKI

0-LASOTA

URBAN

 

KOTWICA50-TREFL II SOPOT      81-59

22-PAWŁOWSKI

12-ARABAS

WICHNIARZ

9-MIECZKOWSKI

8-KOWALCZUK

7-DJURIC

6-LASOTA

3-NEUMANN

1-CHUDY

MAŁETKO

0-URBAN

DOBRIAŃSKI

 

ASSECO II GDYNIA-KOTWICA50      71-82

18-PAWŁOWSKI

17-ARABAS

15-MIECZKOWSKI

8-DJURIC

CHUDY

7-WICHNIARZ

KOWALCZUK

2-LASOTA

0-DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA50-BASKET PIŁA           79-51

18-PAWŁOWSKI

16-ARABAS

12-KOWALCZUK

CHUDY

9-DJURIC

6-WICHNIARZ

4-SZEWCZYK

2-DOBRIAŃSKI

0-MAŁETKO

NEUMANN

 

AZS UMK CONSUS PBDI TORUŃ-KOTWICA50      71-89

24-ARABAS

15-PAWŁOWSKI

13-WICHNIARZ

MIECZKOWSKI

11-KOWALCZUK

6-CHUDY

4-DJURIC

3-LASOTA

0-DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA50-DOMINO INOWROCŁAW      91-59

19-ARABAS

16-WICHNIARZ

12-KOWALCZUK

11-DJURIC

PAWŁOWSKI

9-MIECZKOWSKI

CHUDY

3-NEUMANN

1-DOBRIAŃSKI

0-MAŁETKO

SZEWCZYK

K.RDUCH

 

KOTWICA50-TKM WŁOCŁAWEK        103-69

19-PAWŁOWSKI

17-ARABAS

14-LASOTA

13-CHUDY

12-MIECZKOWSKI

11-DJURIC

6-DOBRIAŃSKI

SZEWCZYK

5-WICHNIARZ

0-URBAN

MAŁETKO

NEUMANN

 

KOTWICA50-DECKA PELPLIN      108-74

24-ARABAS

22-CHUDY

15-PAWŁOWSKI

13-KOWALCZUK

DJURIC

9-LASOTA

7-MIECZKOWSKI

3-WICHNIARZ

2-NEUMANN

0-MAŁETKO

 

KOTWICA50-OBRA KOŚCIAN        77-35

15-NEUMANN

13-PAWŁOWSKI

KOWALCZUK

12-ARABAS

8-WICHNIARZ

7-SZEWCZYK

4-LASOTA

3-URBAN

2-MIECZKOWSKI

0-CHUDY

MAŁETKO

 

ITAGO GDYNIA-KOTWICA50        77-101

21-ARABAS

14-KOWALCZUK

13-WICHNIARZ

10-DJURIC

CHUDY

9-LASOTA

7-DOBRIAŃSKI

6-MIECZKOWSKI

PAWŁOWSKI

5-NEUMANN

 

SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO-KOTWICA50      59-121

25-PAWŁOWSKI

16-WICHNIARZ

LASOTA

15-CHUDY

14-KOWALCZUK

11-ARABAS

MIECZKOWSKI

9-DJURIC

4-NEUMANN

0-DOBRIAŃSKI

 

PLAY-OFF

 

1 RUNDA

 

KOTWICA50-OBRA KOŚCIAN       84-56

22-ARABAS

16-KOWALCZUK

14-PAWŁOWSKI

6-WICHNIARZ

MIECZKOWSKI

CHUDY

DJURIC

NEUMANN

2-LASOTA

0-MAŁETKO

DOBRIAŃSKI

SZEWCZYK

 

OBRA KOŚCIAN-KOTWICA50      67-92

16-DJURIC

14-KOWALCZUK

PAWŁOWSKI

11-NEUMANN

9-MIECZKOWSKI

CHUDY

7-LASOTA

6-WICHNIARZ

3-ARABAS

DOBRIAŃSKI

 

2 RUNDA

 

KOTWICA50-MCS DANIEL GIMBASKETS2 PRZEMYŚL 75-68

16-CHUDY

12-ARABAS

DJURIC

10-PAWŁOWSKI

9-NEUMANN

8-WICHNIARZ

6-KOWALCZUK

2-MIECZKOWSKI

0-LASOTA

 

MCS DANIEL GIMBASKETS2 PRZEMYŚL-KOTWICA50  90-84

21-ARABAS

20-MIECZKOWSKI

12-KOWALCZUK

11-PAWŁOWSKI

7-CHUDY

NEUMANN

4-DJURIC

2-LASOTA

0-DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA50-MCS DANIEL GIMBASKETS2 PRZEMYŚL  86-42

19-ARABAS

13-PAWŁOWSKI

12-MIECZKOWSKI

11-DJURIC

9-WICHNIARZ

CHUDY

8-MAŁETKO

3-KOWALCZUK

2-LASOTA

0-K.RDUCH

NEUMANN

 

ĆWIERĆFINAŁ

 

KOTWICA50-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH   78-73

24-PAWŁOWSKI

15-ARABAS

MIECZKOWSKI

12-CHUDY

5-KOWALCZUK

4-NEUMANN

3-DJURIC

0-WICHNIARZ

 

GÓRNIK TRANS.RU WAŁBRZYCH-KOTWICA50    72-63

18-ARABAS

16-PAWŁOWSKI

10-MIECZKOWSKI

6-KOWALCZUK

DJURIC

3-WICHNIARZ

2-CHUDY

NEUMANN

0-DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA50-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH    84-61

24-PAWŁOWSKI

15-ARABAS

13-MIECZKOWSKI

CHUDY

8-WICHNIARZ

5-NEUMANN

4-DJURIC

2-KOWALCZUK

0-LASOTA

MAŁETKO

DOBRIAŃSKI

 

PÓŁFINAŁ

 

KOTWICA50-AGH KRAKÓW     72-69

25-MIECZKOWSKI

14-ARABAS

7-KOWALCZUK

PAWŁOWSKI

6-WICHNIARZ

CHUDY

5-DJURIC

2-NEUMANN

 

AGH KRAKÓW-KOTWICA50    94-65

18-PAWŁOWSKI

12-WICHNIARZ

8-CHUDY

7-ARABAS

DJURIC

6-MIECZKOWSKI

5-KOWALCZUK

2-LASOTA

0-DOBRIAŃSKI

NEUMANN

 

KOTWICA50-AGH KRAKÓW   65-74

13-PAWŁOWSKI

12-MIECZKOWSKI

11-KOWALCZUK

8-ARABAS

WICHNIARZ

7-CHUDY

4-DJURIC

2-NEUMANN

 

 

O III MIEJSCE

 

KOTWICA50-ASSECO II GDYNIA     69-68

21-MIECZKOWSKI

16-ARABAS

10-DJURIC

9-PAWŁOWSKI

7-CHUDY

3-KOWALCZUK

NEUMANN

0-WICHNIARZ

LASOTA

 

ASSECO II GDYNIA-KOTWICA50     73-87

23-CHUDY

21-PAWŁOWSKI

15-ARABAS

MIECZKOWSKI

9-DJURIC

4-KOWALCZUK

0-WICHNIARZ

NEUMANN

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 ARABAS 619 35 17,6 146 90
02 PAWŁOWSKI 515 35 14,7 176 55
03 MIECZKOWSKI 371 34 10,9 145 211
04 CHUDY 309 33 9,3 129 102
05 KOWALCZUK 293 33 8,8 208 65
06 WICHNIARZ 277 30 9,2 129 54
07 DJURIC 263 34 7,7 211 48
08 LASOTA 126 26 5,2 56 7
09 NEUMANN 83 22 3,8 42 42
10 DOBRIAŃSKI 83 26 3,1 42 14
11 SZEWCZYK 36 15 2,4 41 1
12 URBAN 25 11 2,3 5 7
13 MAŁETKO 20 14 1,4 11 4
14 BŁASZKIEWICZ 2 6 0,3 6 3
15 K.RDUCH 0 5 0,0 2 0
16 BYTOMSKI 0 1 0,0 1 0
17 GOIŃSKI 0 1 0,0 1 0

 

 

TRENER;PAWEŁ BLECHACZ-30 ZW-5 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-POLONIA JAMALEX LESZNO-AWANS

02-AGH KRAKÓW-AWANS

03-KOTWICA 50 KOŁOBRZEG[30-5]-AWANS

04-ASSECO II GDYNIA

 

 

 

—————————————————-

 

25 SZCZEBEL CENTRALNY

 

1 LIGA SEZON 2016/2017       [6 SEZON]

 

1 RUNDA

 

KOTWICA-GTK GLIWICE    65-77

20-SULIŃSKI

16-STRZELECKI

7-BODYCH

5-WŁODARCZYK

PRZYBOROWSKI

4-HANKE

PAWŁOWSKI

2-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

0-MAŁETKO

 

GKS TYCHY-KOTWICA    84-89

24-SULIŃSKI

21-PAWŁOWSKI

11-BODYCH

10-PRZYBOROWSKI

NEUMANN

8-STRZELECKI

5-WŁODARCZYK

0-HANKE

 

KOTWICA-ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO 75-54

18-PRZYBOROWSKI

13-HANKE

9-BODYCH

8-SULIŃSKI

7-STRZELECKI

6-WŁODARCZYK

NEUMANN

5-PAWŁOWSKI

3-MAŁETKO

0-DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA-AZS AGH KRAKÓW    73-71

19-SULIŃSKI

16-PAWŁOWSKI

12-PRZYBOROWSKI

BODYCH

5-WŁODARCZYK

HANKE

4-MIECZKOWSKI

0-NEUMANN

 

KOTWICA-BIOFARM BASKET POZNAŃ   61-58

15-WŁODARCZYK

13-BODYCH

12-PRZYBOROWSKI

11-PAWŁOWSKI

5-NEUMANN

4-MIECZKOWSKI

1-SULIŃSKI

0-HANKE

DOBRIAŃSKI

 

ASTORIA BYDGOSZCZ-KOTWICA  84-79

23-PAWŁOWSKI

13-PRZYBOROWSKI

9-WŁODARCZYK

HANKE

BODYCH

SULIŃSKI

5-MIECZKOWSKI

2-NEUMANN

0-DOBRIAŃSKI

K.RDUCH

 

KOTWICA-LEGIA WARSZAWA   51-85

13-BODYCH

8-PAWŁOWSKI

SULIŃSKI

5-HANKE

4-MIECZKOWSKI

PRZYBOROWSKI

NEUMANN

3-WŁODARCZYK

2-MAŁETKO

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-KOTWICA    75-54

15-BODYCH

10-SULIŃSKI

9-NEUMANN

8-PRZYBOROWSKI

6-PAWŁOWSKI

4-WŁODARCZYK

2-HANKE

0-MAŁETKO

 

KOTWICA-SKK SIEDLCE    70-60

17-PRZYBOROWSKI

14-SULIŃSKI

13-BODYCH

PAWŁOWSKI

6-WŁODARCZYK

5-NEUMANN

2-HANKE

0-MAŁETKO

 

SPÓJNIA STARGARD-KOTWICA   72-66

19-PAWŁOWSKI

11-WŁODARCZYK

SULIŃSKI

10-PRZYBOROWSKI

9-BODYCH

6-HANKE

0-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA-JAMALEX POLONIA LESZNO  54-65

11-SULIŃSKI

10-NEUMANN

9-BODYCH

7-PRZYBOROWSKI

PAWŁOWSKI

5-HANKE

3-DOBRIAŃSKI

2-WŁODARCZYK

 

KOTWICA-MAX ELEKTRO SOKÓŁ ŁAŃCUT  62-70

12-BODYCH

PAWŁOWSKI

10-GRUJIĆ

9-PRZYBOROWSKI

SULIŃSKI

5-HANKE

4-DZIERŻAK

1-NEUMANN

0-WŁODARCZYK

MAŁETKO

 

MERITUMKREDYT POGOŃ PRUDNIK-KOTWICA  79-57

19-BODYCH

16-SULIŃSKI

6-PAWŁOWSKI

5-WŁODARCZYK

GRUJIĆ

4-DZIERŻAK

2-HANKE

0-DOBRIŃSKI

NEUMANN

PRZYBOROWSKI

 

ACK UTH ROSA RADOM-KOTWICA  65-69

17-PAWŁOWSKI

11-DZIERZAK

9-SULIŃSKI

8-GRUJIĆ

7-HANKE

PRZYBOROWSKI

6-BODYCH

4-DOBRIAŃSKI

 

ZNICZ BASKET PRUSZKÓW-KOTWICA  80-75

15-BODYCH

SULIŃSKI

13-DZIERŻAK

11-PAWŁOWSKI

GRUJIĆ

10-PRZYBOROWSKI

0-HANKE

DOBRIAŃSKI

 

2 RUNDA

 

GTK GLIWICE-KOTWICA   77-72

14-DZIERŻAK

12-PAWŁOWSKI

10-SULIŃSKI

BODYCH

8-PRZYBOROWSKI

6-GRUJIĆ

5-NEUMANN

4-HANKE

3-DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA-GKS TYCHY   72-56

19-SULIŃSKI

17-GRUJIĆ

12-PRZYBOROWSKI

8-BODYCH

7-PAWŁOWSKI

4-NEUMANN

3-HANKE

2-DZIERŻAK

0-MAŁETKO

 

 

ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO-KOTWICA  99-65

21-BODYCH

11-SULIŃSKI

10-DZIERŻAK

8-GRUJIC

7-DOBRIAŃSKI

5-PRZYBOROWSKI

1-HANKE

NEUMANN

K.RDUCH

0-MAŁETKO

 

AZS-AGH KRAKÓW-KOTWICA    85-78

15-DZIERŻAK

SULIŃSKI

14-BODYCH

10-HANKE

9-GRUJIC

8-PRZYBOROWSKI

7-PAWŁOWSKI

0-NEUMANN

 

BIOFARM BASKET POZNAŃ-KOTWICA    65-59

17-PRZYBOROWSKI

15-BODYCH

11-SULIŃSKI

7-DZIERŻAK

6-PAWŁOWSKI

3-GRUJIC

0-HANKE

MIECZKOWSKI

DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA-ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ  80-71

18-SULIŃSKI

17-PAWŁOWSKI

15-GRUJIC

10-PRZYBOROWSKI

9-BODYCH

6-HANKE

5-DZIERŻAK

0-MIECZKOWSKI

DOBRIAŃSKI

 

LEGIA WARSZAWA-KOTWICA   94-65

17-BODYCH

PRZYBOROWSKI

9-SULIŃSKI

8-GRUJIC

4-PAWŁOWSKI

3-HANKE

MIECZKOWSKI

2-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

0-MAŁETKO

 

KOTWICA-NOTEĆ INOWROCŁAW    96-57

16-SULIŃSKI

15-MIECZKOWSKI

13-GRUJIC

12-BODYCH

5-HANKE

3-PAWŁOWSKI

NEUMANN

2-PRZYBOROWSKI

0-DOBRIAŃSKI

 

SKK SIEDLCE-KOTWICA   87-70

21-GRUJIC

14-BODYCH

11-SULIŃSKI

9-PRZYBOROWSKI

7-PAWŁOWSKI

5-MIECZKOWSKI

3-DOBRIAŃSKI

0-HANKE

NEUMANN

 

KOTWICA-SPÓJNIA STARGARD   74-64

18-BODYCH

15-PRZYBOROWSKI

13-GRUJIC

12-SULIŃSKI

6-PAWŁOWSKI

5-MIECZKOWSKI

3-HANKE

2-NEUMANN

0-DOBRIAŃSKI

 

JAMALEX POLONIA LESZNO-KOTWICA   69-78

17-BODYCH

15-PRZYBOROWSKI

12-PAWŁOWSKI

SULIŃSKI

8-GRUJIC

7-MIECZKOWSKI

NEUMANN

0-HANKE

 

MAX ELEKTRO SOKÓŁ ŁAŃCUT-KOTWICA  71-73

19-PRZYBOROWSKI

15-SULIŃSKI

12-PAWŁOWSKI

9-BODYCH

7-MIECZKOWSKI

6-GRUJIC

3-NEUMANN

2-HANKE

 

KOTWICA-MERITUM KREDYT POGOŃ PRUDNIK  81-71

22-PRZYBOROWSKI

15-SULIŃSKI

11-BODYCH

9-PAWŁOWSKI

8-MIECZKOWSKI

DZIERŻAK

7-GRUJIC

1-HANKE

0-NEUMANN

 

KOTWICA-ACK UTH ROSA RADOM    82-75

21-GRUJIC

17-BODYCH

13-PRZYBOROWSKI

11-PAWŁOWSKI

9-MIECZKOWSKI

8-DZIERŻAK

3-NEUMANN

0-HANKE

DOBRIAŃSKI

 

KOTWICA-ZNICZ BASKET PRUSZKÓW  51-71

14-PRZYBOROWSKI

9-BODYCH

NEUMANN

5-SULIŃSKI

4-MIECZKOWSKI

GRUJIC

DZIERŻAK

2-PAWŁOWSKI

0-DOBRIAŃSKI

K.RDUCH

MAŁETKO

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 Ł.BODYCH 373 30 12,4 249 35
02 SULIŃSKI 363 29 12,5 117 125
03 PRZYBOROWSKI 328 30 10,9 80 35
04 PAWŁOWSKI 294 29 10,1 127 31
05 GRUJIC 193 19 10,2 110 20
06 DZIERŻAK 105 13 8,1 38 62
07 HANKE 103 29 3,6 61 22
08 NEUMANN 93 26 3,6 50 42
09 MIECZKOWSKI 80 15 5,3 59 66
10 WŁODARCZYK 76 13 5,8 36 39
11 STRZELECKI 31 3 10,3 15 5
12 DOBRIAŃSKI 24 19 1,3 9 8
13 MAŁETKO 5 10 0,5 2 2
14 K.RDUCH 1 3 0,3 1 0

 

 

TRENER;PAWEŁ BLECHACZ 14-ZW 16 POR

 

TABELA KOŃCOWA

 

01-LEGIA WARSZAWA-AWANS

02-GTK GLIWICE-AWANS [DZIKA KARTA]

03-SPÓJNIA STARGARD

04-MAX ELEKTRO SOKÓŁ ŁAŃCUT

05-GKS TYCHY

06-JAMALEX POLONIA LESZNO

07-MERITUMKREDYT POGOŃ PRUDNIK

08-BIOFARM BASKET POZNAŃ

09-KOTWICA KOŁOBRZEG[14-16]

10-ZNICZ BASKET PRUSZKÓW

11-SKK SIEDLCE

12-ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO

13-ENEA ASTORIA BUDGOSZCZ

14-ACK UTH ROSA RADOM-SPADEK

15-NOTEĆ INOWROCŁAW-UTRZYMANIE [DZIKA KARTA]

16-AZS AGH KRAKÓW-SPADEK

 

————————————————

 

26  SZCZEBEL CENTRALNY

 

1 LIGA SEZON 2017/2018           [7 SEZON]

 

 

1 RUNDA

 

ENERGA KOTWICA-BIOFARM BASKET POZNAŃ 49-69

15-RYŻEK

14-SULIŃSKI

11-PAWŁOWSKI

5-NEUMANN

4-GRUJIĆ

0-DZIERŻAK

MAŁETKO

 

SKK SIEDLCE-ENERGA KOTWICA  63-69

20-GRUJIĆ

11-PRZYBOROWSKI

10-Ł.BODYCH

8-PAWŁOWSKI

6-NEUMANN

5-RYŻEK

DZIERŻAK

4-P.BODYCH

0-SULIŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-GKS TYCHY   89-81

20-SULIŃSKI

13-DZIERŻAK

Ł.BODYCH

12-PAWŁOWSKI

RYŻEK

8-NEUMANN

PRZYBOROWSKI

3-GRUJIĆ

0-MAŁETKO

P.BODYCH

DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-SOKÓŁ ŁAŃCUT  77-85

19-Ł.BODYCH

17-PAWŁOWSKI

12-RYŻEK

9-SULIŃSKI

8-DOBRIAŃSKI

7-P.BODYCH

2-NEUMANN

DZIERŻAK

1-PRZYBOROWSKI

0-GRUJIĆ

 

JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO-ENERGA KOTWICA  92-75

16-GRUJIĆ

13-NEUMANN

PRZYBOROWSKI

11-Ł.BODYCH

9-DZIERŻAK

3-RYŻEK

SULIŃSKI

P.BODYCH

2-DOBRIAŃSKI

PAWŁOWSKI

 

ENERGA KOTWICA-ELEKTROBUD INVESTMENT ZB PRUSZKÓW 67-80

16-DZIERŻAK

10-SULIŃSKI

GRUJIĆ

PRZYBOROWSKI

9-Ł.BODYCH

5-NEUMANN

4-P.BODYCH

3-RYŻEK

 

R8 BASKET AZS POLITECHNIKA KRAKÓW-ENERGA KOTWICA 87-62

21-PRZYBOROWSKI

12-DZIERŻAK

10-GRUJIĆ

8-Ł.BODYCH

5-SULIŃSKI

4-P.BODYCH

2-RYŻEK

0-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

 

ŚLĄSK WROCŁAW-ENERGA KOTWICA  73-74

20-Ł.BODYCH

16-PAWŁOWSKI

DZIERŻAK

8-SULIŃSKI

6-GRUJIĆ

5-NEUMANN

3-P.BODYCH

0-RYŻEK

DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ  83-80

14-NEUMANN

PRZYBOROWSKI

13-GRUJIĆ

11-P.BODYCH

10-PAWŁOWSKI

8-Ł.BODYCH

7-DZIERŻAK

4-RYŻEK

2-DOBRIAŃSKI

 

POLFARMEX KUTNO-ENERGA KOTWICA  100-84

21-DZIERŻAK

17-PAWŁOWSKI

10-NEUMANN

PRZYBOROWSKI

7-GRUJIĆ

6-RYŻEK

5-Ł.BODYCH

P.BODYCH

3-DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO   60-63

15-GRUJIĆ

14-PAWŁOWSKI

13-DZIERŻAK

11-PRZYBOROWSKI

3-SZ.RDUCH

2-RYŻEK

P.BODYCH

0-NEUMANN

 

KK WARSZAWA-ENERGA KOTWICA  71-76

17-RYŻEK

11-DZIERŻAK

10-PAWŁOWSKI

GRUJIĆ

9-PRZYBOROWSKI

7-SZ.RDUCH

ŻMUDZKI

5-P.BODYCH

0-DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-SPÓJNIA STARGARD  82-89

17-DZIERŻAK

16-PRZYBOROWSKI

12-PAWŁOWSKI

11-GRUJIĆ

SZ.RDUCH

Ł.BODYCH

2-ŻMUDZKI

RYŻEK

0-DOBRIAŃSKI

P.BODYCH

 

NOTEĆ INOWROCŁAW-ENERGA KOTWICA  73-89

18-Ł.BODYCH

15-PRZYBOROWSKI

SZ.RDUCH

14-RYŻEK

9-PAWŁOWSKI

DZIERŻAK

4-ŻMUDZKI

3-P.BODYCH

2-DOBRIAŃSKI

0-GRUJIĆ

 

ENERGA KOTWICA-SIARKA TARNOBRZEG  85-76

15-SZ.RDUCH

14-Ł.BODYCH

12-PRZYBOROWSKI

11-RYŻEK

9-PAWŁOWSKI

8-DZIERZAK

7-P.BODYCH

5-GRUJIĆ

4-ŻMUDZKI

0-DOBRIAŃSKI

KOLEK

 

POGOŃ PRUDNIK-ENERGA KOTWICA  92-65

13-PAWŁOWSKI

Ł.BODYCH

10-RYŻEK

9-SZ.RDUCH

7-DZIERŻAK

6-PRZYBOROWSKI

4-ŻMUDZKI

3-NEUMANN

0-GRUJIĆ

P.BODYCH

 

2 RUNDA

 

BIOFARM BASKET POZNAŃ-ENERGA KOTWICA  85-81

16-GRUJIĆ

12-ŻMUDZKI

11-SZ.RDUCH

NEUMANN

9-DZIERZAK

Ł.BODYCH

8-RYŻEK

5-PAWLOWSKI

0-P.BODYCH

DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-SKK SIEDLCE   81-68

19-GRUJIĆ

13-DZIERŻAK

12-RYŻEK

SZ.RDUCH

10-NEUMANN

9-Ł.BODYCH

3-P.BODYCH

2-PRZYBOROWSKI

1-PAWŁOWSKI

0-DOBRIAŃSKI

 

GKS TYCHY-ENERGA KOTWICA   99-75

13-GRUJIĆ

DZIERŻAK

11-PAWŁOWSKI

9-SZ.RDUCH

8-RYŻEK

7-NEUMANN

6-P.BODYCH

5-Ł.BODYCH

3-DOBRIAŃSKI

0-PRZYBOROWSKI

 

ENERGA KOTWICA-JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO 72-87

19-Ł.BODYCH

13-SZ.RDUCH

12-PAWŁOWSKI

10-GRUJIĆ

8-RYŻEK

4-PRZYBOROWSKI

DOBRIAŃSKI

2-P.BODYCH

0-DZIERŻAK

 

ELEKTROBUD INVESTMENT ZB PRUSZKÓW-ENERGA KOTWICA 88-81

20-PAWŁOWSKI

18-SZ.RDUCH

12-GRUJIĆ

11-DZIERŻAK

10-PRZYBOROWSKI

6-RYŻEK

4-P.BODYCH

 

ENERGA KOTWICA-R8 BASKET AZS POLITECHNIKA KRAKÓW 83-82

18-SZ.RDUCH

15-DZIERŻAK

12-PRZYBOROWSKI

11-RYŻEK

10-GRUJIĆ

8-P.BODYCH

6-Ł.BODYCH

3-PAWŁOWSKI

0-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-ŚLĄSK WROCŁAW  77-82

16-PRZYBOROWSKI

SZ.RDUCH

11-GRUJIĆ

10-RYŻEK

DZIERŻAK

8-Ł.BODYCH

2-PAWŁOWSKI

NEUMANN

ŻMUDZKI

0-DOBRIAŃSKI

 

ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ-ENERGA KOTWICA   96-80

23-PAWŁOWSKI

12-RYŻEK

Ł.BODYCH

8-PRZYBOROWSKI

7-NEUMANN

6-SZ.RDUCH

4-GRUJIĆ

ŻMUDZKI

2-DZIERŻAK

P.BODYCH

 

ENERGA KOTWICA-POLFARMEX KUTNO   58-77

14-DZIERŻAK

12-Ł.BODYCH

10-NEUMANN

5-RYŻEK

PRZYBOROWSKI

4-PAWŁOWSKI

SZ.RDUCH

2-GRUJIĆ

P.BODYCH

0-DOBRIAŃSKI

ŻMUDZKI

 

ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO-ENERGA KOTWICA  79-57

12-GRUJIĆ

11-PRZYBOROWSKI

10-RYŻEK

7-DZIERŻAK

SZ.RDUCH

5-Ł.BODYCH

3-ŻMUDZKI

2-DOBRIAŃSKI

 

ENERGA KOTWICA-KK WARSZAWA  72-70  D

17-GRUJIĆ

14-DZIERŻAK

12-PRZYBOROWSKI

10-PAWŁOWSKI

8-SZ.RDUCH

7-ŻMUDZKI

3-RYŻEK

1-Ł.BODYCH

0-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

 

SPÓJNIA STARGARD-ENERGA KOTWICA  92-76

18-Ł.BODYCH

17-PAWŁOWSKI

14-DZIERŻAK

8-GRUJIĆ

7-RYŻEK

5-SZ.RDUCH

4-PRZYBOROWSKI

3-KOLEK

0-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

ŻMUDZKI

 

ENERGA KOTWICA-NOTEĆ INOWROCŁAW   76-56

13-Ł.BODYCH

PRZYBOROWSKI

11-PAWŁOWSKI

9-NEUMANN

GRUJIĆ

DZIERŻAK

4-DOBRIAŃSKI

SZ.RDUCH

2-RYŻEK

P.BODYCH

0-ŻMUDZKI

KOLEK

 

SIARKA TARNOBRZEG-ENERGA KOTWICA   75-86

15-Ł.BODYCH

13-PAWŁOWSKI

12-RYŻEK

GRUJIĆ

10-NEUMANN

9-SZ.RDUCH

6-DZIERŻAK

5-DOBRIAŃSKI

2-PRZYBOROWSKI

ŻMUDZKI

0-P.BODYCH

 

SOKÓŁ ŁAŃCUT-ENERGA KOTWICA   76-62

12-PRZYBOROWSKI

11-DZIERŻAK

9-SZ.RDUCH

8-GRUJIĆ

6-PAWŁOWSKI

5-P.BODYCH

RYŻEK

3-NEUMANN

Ł.BODYCH

0-DOBRIAŃSKI

ŻMUDZKI

 

ENERGA KOTWICA-POGOŃ PRUDNIK   88-67

16-GRUJIĆ

15-SZ.RDUCH

14-PRZYBOROWSKI

8-RYŻEK

DZIERŻAK

Ł.BODYCH

5-PAWŁOWSKI

DOBRIAŃSKI

4-P.BODYCH

3-NEUMANN

2-ŻMUDZKI

0-KOLEK

 

PLAY-OUT

 

ENERGA KOTWICA-KK WARSZAWA   76-64

18-GRUJIĆ

13-Ł.BODYCH

8-SZ.RDUCH

ŻMUDZKI

7-NEUMANN

6-DZIERŻAK

PRZYBOROWSKI

4-PAWŁOWSKI

3-DOBRIAŃSKI

RYŻEK

0-P.BODYCH

 

ENERGA KOTWICA-KK WARSZAWA   66-72

16-GRUJIĆ

Ł.BODYCH

11-PAWŁOWSKI

8-RYŻEK

5-NEUMANN

4-PRZYBOROWSKI

3-DOBRIAŃSKI

SZ.RDUCH

0-P.BODYCH

ŻMUDZKI

 

KK WARSZAWA-ENERGA KOTWICA   68-80

17-DZIERŻAK

15-PRZYBOROWSKI

13-SZ.RDUCH

10-Ł.BODYCH

7-GRUJIĆ

P.BODYCH

6-PAWŁOWSKI

5-NEUMANN

0-RYŻEK

DOBRIAŃSKI

ŻMUDZKI

 

KK WARSZAWA-ENERGA KOTWICA  90-92  D

17-DZIERŻAK

15-PAWŁOWSKI

13-RYŻEK

11-Ł.BODYCH

9-PRZYBOROWSKI

7-P.BODYCH

6-NEUMANN

DOBRIAŃSKI

SZ.RDUCH

2-GRUJIĆ

0-ŻMUDZKI

 

 

STATYSTYKI SUMARYCZNE

 

01 DZIERŻAK 362 35 10,3 109 217
02 Ł.BODYCH 352 32 11,0 223 68
03 GRUJIĆ 352 36 9,8 174 58
04 PAWŁOWSKI 339 33 10,3 116 38
05 PRZYBOROWSKI 316 33 9,6 87 38
06 RYŻEK 269 36 7,5 89 35
07 SZ.RDUCH 254 26 9,8 108 51
08 NEUMANN 166 29 5,7 75 65
09 P.BODYCH 110 31 3,5 65 15
10 SULIŃSKI 69 8 8,6 29 32
11 ŻMUDZKI 61 20 3,1 78 7
12 DOBRIAŃSKI 52 29 1,8 16 13
13 KOLEK 3 4 0,8 0 0
14 MAŁETKO 0 2 0,0 0 0

 

 

TRENERZY;PAWEŁ BLECHACZ 9-17

         KRYSTIAN SZAFULSKI 1-0

 

TABELA KOŃCOWA

 

1-

2-

3-

4-

5-R8 BASKET AZS POLITECHNIKA KRAKÓW

6-POLFRMEX KUTNO

7-ELEKTROBUD INVESTMENT ZB PRUSZKÓW

8-BIOFARM BASKET POZNAŃ

9-ŚLĄSK WROCŁAW

10-ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ

11-ENERGA KOTWICA KOŁOBRZEG [16-20]

12-POGOŃ PRUDNIK

13-SKK SIEDLCE

14-SIARKA TARNOBRZEG-SPADEK

15-ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO-SPADEK

16-KK WARSZAWA-SPADEK

17-NOTEĆ INOWROCŁAW-SPADEK

————————————————–

 

27 SZCZEBEL CENTRALNY

 

1 LIGA SEZON 2018/2019            [8 SEZON]