Aplikacja klubowa Energi Kotwicy Kołobrzeg

Pierwsze takie rozwiązanie w Polskiej koszykówce. Aplikacja mobilna Energa Kotwica Kołobrzeg powstała we współpracy z Fundacją Kibica operatorem programów Sportbonus i Dobre Zakupy. Aplikacja to nie tylko źródło informacji dla kibica, to przede wszystkim rozwiązanie, które pomaga finansować bieżące działania klubu.

Sympatycy Kotwicy znajdą w aplikacji m.in. aktualności, terminarz, tabele, relacje z meczu, galerie, video, będą mogli również korzystać ze specjalnej tablicy umożliwiającej im publikowanie własnych opinii jak również komentować i lajkować treści innych użytkowników.

Lecz najważniejszymi elementami aplikacji są moduły finansowe. Sympatycy robiąc codzienne zakupy będą mogli wspierać Kotwicę finansowo, nie wydając przy tym ani grosza więcej. Dodatkowo w aplikacji znajdą centrum licytacji i możliwość wsparcia klubu wpłatą bezpośrednią. Aby zachować pełną transparentność zbierane środki przez sympatyków trafiają na Cel jaki wskaże klub, jest on widoczny w aplikacji, gdzie każdy może zobaczy ile środków już udało się zebrać. Dzięki takiemu rozwiązaniu sympatycy Kotwicy mają realny wpływ na dalszy rozwój swojego klubu.

Zakupy u partnerów Aplikacji

Już na starcie w aplikacji jest ponad 1000 partnerów online taki jak Allegro, Lidl, Pyszne.pl, Booking.com, Adidas, Bp, RTV Euro AGD, Empik, Smyk i wiele innych, wystarczy wejść do wybranego sklepu z poziomu aplikacji i zrobić w nim zakupy. Sklepy dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonanych przez sympatyków klubu.

Zakupy dla Kotwicy będzie można również dokonywać w sposób tradycyjny czyli w sklepach stacjonarnych, wystarczy zgłosić do aplikacji swoją kartę płatniczą, którą będzie można płacić w sklepach stacjonarnych, które dołączą jako partner programu. Każdy punkt partnerski dobrowolnie deklaruje, jakim procentem może się podzielić z klubem. W ramach współpracy z punktami partnerskimi klub oferuje reklamę i promocję punktu wśród swoich kibiców oraz udostępnia własne kanały komunikacji z klientami.

Sprawdzone rozwiązanie

Z takiego rozwiązania korzysta m.in. piłkarski klub Ruch Chorzów, dzięki aplikacji klub z Chorzowa nie tylko stworzył dla swoich fanów aplikację, w której kibice czują się jak w domu ale codziennie umożliwia im robienie zakupów, z których określony procent wraca dla Ruchu Chorzów. Sympatycy korzystając z aplikacji przez ponad pół roku sfinansowali 9 celów m.in. takich jak remont szatni, dofinansowanie do zgrupowania czy zakup sprzętu treningowego na łączną kwotę ponad 100 tysięcy złotych, wydając w sklepach partnerskich na zakupy ponad 3 mln złotych!

Linki do pobrania aplikacji znajdują się na stronie poniżej.

Aplikacja klubowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*