Beniaminek kolejnym rywalem Kotwicy w hali Milenium

Po wygranej nad WKK Wrocław w ostatniej kolejce rywalem Czarodziei z Wydm będzie AZS AGH Kraków. Podopieczni trenera Bychawskiego mają za sobą dwie zdecydowane domowe porażki z GKS Tychy oraz w ostatniej kolejce z Górnikiem Trans.EU Wałbrzych. Mecz w hali Milenium będzie okazją dla beniaminka do odniesienia pierwszego zwycięstwa na 1 ligowych parkietach.

Pomimo nie najlepszego startu nie można przekreślać oraz lekceważyć AZS AGH. W drużynie tej występują dobrze znani zawodnicy na poziomie 1 ligi jak Wojciech Fraś, Kacper Majka, Paweł Zmarlak, Filip Pruefer oraz Wojciech Leszczyński. Wspomagani są przez zdolną młodzież, która miała duży wkład w awans.

W pierwszych meczach najlepszym strzelcem krakowian był Wojciech Leszczyński ze średnią 14 punktów na mecz. Wspomagali go Paweł Zmarlak oraz Mikołaj Smarzy, którzy również średnio zdobywali ponad 10 punktów na mecz. Patrząc na statystyki  mocną stroną AGH są zbiórki. Ze średnią 43,5 zajmują 4 miejsce w lidze. Dużą bolączką są z pewnością straty (średnio 19,5 na mecz), ponieważ tracą wraz ze Zgorzelcem najwięcej piłek w lidze.

Z pewnością podopiecznych trenera Franka czeka niełatwy mecz walki, gdyż podrażniona ekipa z Krakowa będzie chciała za wszelką cenę zmazać plamę po ostatnich porażkach. Warto dodać, że drużyny trenera Bychawskiego grają bardzo ambitnie i agresywnie czego dowodem jest średnia ponad 25 fauli na mecz.

My jednak wierzymy, że Czarodzieje z Wydm przy wsparciu swojego 6 zawodnika, jakim byli ostatnio kibice stanie na wysokości zadania i dopisze 2 punkty do ligowej tabeli.

Bilety na sobotnie spotkanie z AZS AGH Kraków dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1891 Od tego tygodnia zmienia się system sprzedaży biletów na nasze mecze. Przedsprzedaż odbywać będzie się jak dotąd na stronie ticketik.pl, w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00) oraz dodatkowo w czwartek i piątek w godzinach 16:00-18:00 w niezmienionych cenach 10 złotych bilet normalny, 5 złotych ulgowy.

Zmianie ulegną ceny biletów w dniu meczu w kasie biletowej na godzinę przed spotkaniem. Bilet normalny kosztować będzie 15 złotych, natomiast 10 złotych ulgowy.

Działania te mają na celu zmniejszenie kolejki przy kasie przed meczem oraz dodatkowo udogodnić zakup biletów. Widzimy się w hali Milenium 16 października o godzinie 18:00. Liczymy na Wasze wsparcie!

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*