Czarodzieje z Wydm z Wizytą w Szkole Podstawowej nr 7

Nasi zawodnicy: Paweł Lasota, Przemysław Wrona, Łukasz Łukawski i Jakub Zalewski na czele z Czarodziejem wzięli udział w szkolnym festynie, z którego dochód przeznaczony był na rzecz kołobrzeskiego hospicjum.

Uczniowie bardzo ciepło przyjęli naszych zawodników. Największym powodzeniem cieszył się oczywiście Czarodziej, który rozdawał balony oraz naklejki z naszym logo. Nasi zawodnicy spotkanie rozpoczęli od pytań uczniów o dotychczasową karierę, ale zdarzały się pytania odnośnie wieku i wzrostu oraz ,,co trzeba jeść, żeby tak urosnąć”. Za każde pytanie dzieci otrzymywały zaproszenie na inauguracyjny mecz w hali Milenium. Po pytaniach nadszedł czas na pokaz umiejętności naszych zawodników i rzuty osobiste uczniów. Każdy trafiony rzut nagradzany był zaproszeniem rodzinnym na mecz inauguracyjny. Na koniec nie mogło obyć się bez pamiątkowego zdjęcia i autografów. Dziękujemy szkole podstawowej nr 7 w Kołobrzegu za zaproszenie i postaramy się Was ponownie odwiedzić w trakcie sezonu oczywiście z zaproszeniami na nasze mecze.

Jest to pierwsze przedsezonowe wyjście do szkoły naszych zawodników, ale w planach mamy kolejne wizyty naszych najmłodszych kibiców. W trakcie wizyt rozdawać będziemy zaproszenia na mecz inauguracyjny w hali Milenium, który odbędzie się 6 października w sobotę o godzinie 16:00.

Oczywiście otwarci jesteśmy na kolejne zaproszenia szkół z Kołobrzegu oraz regionu. Przypominamy, że sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa S.A.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*