Czas przełamać złą passę

Kołobrzescy koszykarze z Kłodzka wrócili w nieciekawych humorach. Sromotna porażka z zespołem walczącym o utrzymanie chluby im nie przyniosła a jedynie wzburzyła wiernych kibiców. Cały zespół chce odciąć się od tego i z w najbliższą niedzielę z podniesioną głowa schodzić z parkietu po końcowej syrenie.

To będzie dopiero drugi mecz obu zespołów w historii ich rywalizacji i wszyscy mamy nadzieję, że i tym razem górą będzie Energa Kotwica Kołobrzeg. Zespół KK Warszawa aktualnie plasuje się na 16 miejscu w ligowej tabeli z 6 zwycięstwami i 20 porażkami. Niska pozycja w lidze nie odzwierciedla jednak aktualnej formy zespołu, bo analizując ostatnie wyniki z ostatnich 5 meczów w czterech górą była stołeczna drużyna. Oprócz zwycięstwa u siebie z naszym ostatnim przeciwnikiem (Zetkama Doral Nysa Kłodzko) i Pogonią Prudnik, zawodnicy KK ograli Siarkę w Tarnobrzegu i sensacyjnie Spójnie w Stargardzie (była to pierwsza porażka Spójni we własnej hali w tym sezonie). Dla porównania nasza drużyna ostatnie 4 mecze przegrała i z walki o play-off lub bezpieczne miejsca 9-10 osuwa się w stronę ogona tabeli.
Liderem drużyny KK Warszawa jest filigranowy (173cm wzrostu) rozgrywający Paweł Hybiak, grający ostatnio „mecze życia” Krystian Koźluk oraz „bramkostrzelny” w ostatnich meczach Michał Wojtyński.

Starcie pomiędzy Energą Kotwicą Kołobrzeg i KK Warszawa kibice będą mogli obejrzeć już w najbliższą niedzielę o godzinie 17 w kołobrzeskiej hali Milenium. Bilety na to spotkanie można będzie nabyć w kasie hali tuż przed meczem.

„Ciekawostki statystyczne”:
• DAWID NEUMANN POTRZEBUJE 4 PUNKTÓW ABY MIEĆ 400 W BARWACH KOTWICY
• PATRYK PRZYBOROWSKI POTRZEBUJE 6 ZBIÓREK ABY MIEĆ 150 W BARWACH KOTWICY
• MACIEJ ŻMUDZKI POTRZEBUJE 8 PUNKTÓW ABY MIEĆ 50 W BARWACH CZARODZIEJÓW
• MACIEJ ŻMUDZKI POTRZEBUJE 5 ZBIÓREK ABY MIEĆ 50 W BARWACH KOTWICY

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*