Daleki wyjazd do Krosna

Po wygranej nad Decką Pelplin w hali Milenium czeka nas jeden z najdłuższych wyjazdów w sezonie. Podopieczni trenera Franka podejmowani będą przez Miasto Szkła Krosno. Szklany Team ostatnie spotkanie rozegrał w środę (16 lutego) zaległe derby Podkarpacia we własnej hali z Łańcutem. Mecz zakończył się wygraną Sokoła 90-100.

Liderami krośnian są: Roman Janik średnio 16 punktów, 3 zbiórki i 2 asysty na mecz, Julian Jasiński średnio 14 punktów i ponad 9 zbiórek na mecz, Szymon Szymański średnio 10 punktów oraz 5 zbiórek. Wspomagani są przez Szymona Sobiecha oraz Dariusza Oczkowicza. Miasto Szkła nadal czeka na powrót po kontuzji swojego lidera pod względem zdobyczy punktowych (średnio 18 punktów na mecz) Santiago Vauleta.

Szklany Team zdobywa średnio 78 punktów na mecz, tracąc tę samą ilość punktów. Zajmują oni 5 miejsce w lidze pod względem skuteczności z gry (45,2% na mecz). Krośnianie wykonują dużą ilość fauli (średnio 22,5 na mecz).

Mecz ten odbędzie się 19 lutego w sobotę o godzinie 17:00 i transmitowany będzie na żywo na stronie instat.tv. Spotkanie to można oglądać również w strefie kibica przygotowanej przez Cue Clan klub bilardowy (dawna ósemka). To kolejna okazja do wspólnego kibicowania Czarodziejom z Wydm przed telewizorem w spotkaniu wyjazdowym. Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*