Do Krakowa po pierwszą wygraną

Po inauguracyjnym meczu z Górnikiem w hali Milenium czeka nas daleki wyjazd do Krakowa, by zmierzyć się z beniaminkiem ligi Wisłą Chemart Kraków. Wawelskie Smoki w swoim pierwszym meczu w Suzkuki 1 Lidze Mężczyzn przegrali na wyjeździe z innym beniaminkiem Dzikami Warszawa 84-62.

Patrząc na okres przygotowawczy koronowirus również nie oszczędzał Wawelskich Smoków. W drużynie z Krakowa jest kilku dobrze ogranych na tym poziomie doświadczonych zawodników jak Paweł Bogdanowicz, Maciej Maj oraz dobrze znany w Kołobrzegu były zawodnik Kotwicy rozgrywający Artur Włodarczyk. Patrząc na ostatni mecz z Dzikami od gry wyżej wymienionej trójki zależeć będzie wiele w Wawelskich  Smokach. Pomimo wysokiej przegranej w Warszawie krakowianie do przerwy  byli stroną dominującą wygrywając tą część meczu sześcioma punktami. Najlepszym strzelcem Wisły w tym meczu z 11  punktami był Artur Włodarczyk.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla naszych kibiców. Mecz ten transmitowany będzie na stronie tvcom.pl. Kolejną dobrą wiadomością jest możliwość wspólnego oglądania meczu na niedawno powstałej strefie kibica Energi Kotwicy Kołobrzeg na drugim piętrze kompleksu Milenium w restauracji Cztery Pory Smaku. Zapraszamy wszystkich kibiców do restauracji w sobotę 3 października na godzinę 18:00 do wspólnego kibicowania Czarodziejom z Wydm.

Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*