O Przełamanie z Tychami

W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w hali Milenium podejmiemy GKS Tychy. Będzie to ciekawe spotkanie z drużyną, która rzuca z najlepszą skutecznością za 2 pkt (GKS Tychy – 55,4%) z 4 drużyną ligi pod względem skuteczności rzutów za 3 pkt (Energa Kotwica Kołobrzeg – 36.9%).  Tyszanie preferują zespołowy basket (2 miejsce w lidze pod względem średniej asyst – 20,4 asysty/mecz przy średniej asyst Czarodziejów z Wydm – 13,7 asysty/mecz). GKS po 10 meczach ma na swoim koncie 6 zwycięstw i 4 porażki. Miejmy nadzieje, iż po tym meczu Tyszanie po stronie zwycięstw nie powiększą swojego posiadania i to nam zostaną dopisane kolejne 2 punkty.

Liderzy GKS-u to doświadczeni ponad trzydziestoletni gracze. Najlepszy strzelec GKS-u Michał Jankowski (średnia 17,5 pkt./mecz – 6 miejsce w lidze), najstarszy (36 lat), a zarazem najwartościowszy  Paweł Zmarlak (14 pkt./mecz, 8 zbiórki/mecz, 19,4 Eval/mecz – 5 miejsce w lidze) oraz Maciej Maj (12,7 pkt./mecz, 5,8 zbiórki/mecz, najwyższa w zespole średnia wymuszonego faulu przeciwnika na mecz – 4,3 wymuszonego faulu/mecz).

Kotwica dotychczas rywalizowała z GKS-em czterokrotnie odnosząc 3 zwycięstwa (bilans w Kołobrzegu to 2 – 0) i 1 porażkę. Przypominamy, że sponsorem Kotwicy jest grupa Energa S.A.

Sponsorem tego meczu będzie Osiedle Bursztynowe, które w styczniu 2017 roku rozpoczęło przedsprzedaż mieszkań kolejnego projektu mieszkaniowego pod nazwą Osiedle Bursztynowe III, zlokalizowanego przy zbiegu ulicy Bałtyckiej i Rybackiej w Kołobrzegu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora.

Home

W ty meczu swoje „kamienie milowe” mogą osiągnąć:

  • ADRIAN SULIŃSKI POTRZEBUJE 2 PUNKTÓW ABY MIEĆ 450 W BARWACH KOTWICY
  • ADRIAN SULIŃSKI POTRZEBUJE 1 ZBIÓRKI ABY MIEĆ 150 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • PATRYK PRZYBOROWSKI POTRZEBUJE 6 PUNKTÓW ABY MIEĆ 700 W BARWACH KOTWICY
  • DANIEL GRUJIĆ POTRZEBUJE 6 PUNKTÓW ABY MIEĆ 650 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • DANIEL GRUJIĆ POTRZEBUJE 2 ZBIÓREK ABY MIEĆ 350 W BARWACH KOTWICY
  • DAMIAN JANIAK POTRZEBUJE 14 PUNKTÓW ABY MIEĆ 150 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • PAWEŁ LASOTA POTRZEBUJE 11 PUNKTÓW ABY MIEĆ 350 W BARWACH KOTWICY

 

Ponieśmy dopingiem naszych zawodników do kolejnego zwycięstwa…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*