Ogłaszamy konkurs na nowe logo

Decyzją zarządu oraz po wielu sugestiach kibiców w mediach społecznościowych, oraz w ankiecie przeprowadzonej przez klub postanowiliśmy zmienić już zasłużone logo klubu.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób fizycznych. Każdy uczestnik Konkursu może złożyć dowolną ilość projektów. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice graficznej, malarskiej lub rysunkowej. Logo powinno mieć cechy znaku czytelnego z odległości, zapadające w pamięć.

Klub zastrzega, iż zwycięski i nagrodzony projekt, decyzją komisji nie musi jednocześnie zostać finalnym logiem klubu, co nie koliduje w żadnym wypadku z wręczeniem nagrody autorowi zwycięskiej pracy.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 500 złotych oraz karnet na sezon 2018/2019 i 2019/2020 na dwie osoby, na miejsce na parkiecie oraz pamiątkowy medal z awansu do 1 ligi. Klub przewiduje również dwa wyróżnienia. Laureat pierwszego wyróżnienia otrzyma karnet na sezon 2018/2019 i 2019/2020 na dwie osoby, na miejsce na parkiecie oraz pamiątkowy medal z awansu do 1 ligi. Laureat 2 wyróżnienia otrzyma od Organizatora karnet dwuosobowy na miejsce na parkiecie na sezon 2018/2019, wraz z pamiątkowym medalem. Konkurs adresowany jest również do szkół, dlatego Organizator przewiduje dodatkowe gratyfikacje w postaci 300 bezpłatnych biletów na sezon 2018/2019, dla wyróżnionej placówki.

Konkurs potrwa do 31 maja, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 czerwca. Prace przesyłać można na e-mail marketing@kotwica50.kolobrzeg.pl lub dostarczyć do siedziby klubu.  Prace bez podpisanego załącznika nr 1 nie będą rozpatrywane.  Szczegóły konkursu w regulaminie.

Załączniki:

Załącznik-nr-1

Regulamin Konkursu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*