OSIEDLE BURSZTYNOWE III

W styczniu 2017r. rozpoczęto przedsprzedaż mieszkań kolejnego projektu mieszkaniowego pod nazwą Osiedle Bursztynowe III, zlokalizowanego przy zbiegu ulicy Bałtyckiej i Rybackiej w Kołobrzegu.

Inwestycja docelowo będzie składała się z trzech segmentów: A1 , A2 i B. Budynek będzie posiadał 5 kondygnacji nadziemnych, kondygnację podziemną z miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie.

Układ budynku pozwoli na utworzenie dużego dziedzińca wewnętrznego, dostępnego jedynie dla mieszkańców. Lokale usługowe dostępne bezpośrednio od ulicy Bałtyckiej i Rybackiej zostały zaprojektowane jedynie na parterze budynku. Mieszkania zlokalizowane na parterze, będą miały dostęp do własnych przedogródków. Każdy z segmentów wyposażony będzie w cichobieżną windę, zjeżdżającą do poziomu hali garażowej.

Oferta zawiera mieszkania w przedziale od 26 m2 do 82 m2 oraz trzy lokale usługowe o powierzchniach 198m2, 174m2 oraz 82 m2.

Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2017 r.
Zakończenie prac budowlanych: marzec 2019r.

Inwestor proponuje korzystne warunki finansowania w postaci systemu płatności 10/90, który oznacza, że Klient przy podpisaniu umowy deweloperskiej wpłaca jedynie 10% wartości mieszkania, a pozostałe 90% wartości po zakończeniu budowy.

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy na stronę sponsora https://osiedlebursztynowe.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*