Osiedle Navigator

Miejsce stworzone dla wyjątkowych ludzi – Osiedle NAVIGATOR – Dołącz do naszej załogi.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oficjalnego sponsora najbliższego meczu.

Osiedle Navigator oferuje sprzedaż nowych mieszkań w standardzie deweloperskim. Nowa inwestycja zlokalizowana zaledwie 800 m do plaży. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w wyjątkowym miejscu. Słoneczne i przestronne mieszkania, a przy tym gwarancja wygody i komfortu, to wszystko łączy w sobie Osiedle Navigator.
Specjalnie dla najbardziej wymagających stworzyliśmy projekt 3 budynków mieszkalnych otoczonych przemyślanym planem zagospodarowania. Na terenie osiedla znajdzie się duża ilość zieleni, plac zabaw, a także parkingi podziemne oraz miejsca parkingowe na zewnętrz.
W ofercie znajdziemy przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni około 50 i 64 m2, a także niezwykle ustawne 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 50m2.
Osiedle Navigator, dzięki swej doskonałej lokalizacji to idealna propozycja dla osób szukających rentownego sposobu zainwestowania środków pieniężnych. Mieszkanie nad morzem pod wynajem jako lokata, to jasne zasady i pewny zysk, a tym samym alternatywa dla nisko oprocentowanych lokat bankowych. Atrakcyjna inwestycja dla kołobrzeżan, jak i osób z pozostałych części Polski.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów do spraw rynku nieruchomości.
Zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Rybackiej 14 w Kołobrzegu. Więcej informacji pod numerami telefonu 697-055-480 lub 697-055-481 oraz na stronie www.osiedlenavigator.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*