Pierwszy mecz w Hali Milenium w sezonie 2018/2019

Już w najbliższą sobotę (06.10.2018) o godzinie 16:00 koszykarze Energa Kotwicy Kołobrzeg rozpoczną nowy sezon w Kołobrzeskiej Hali Milenium. Na inauguracje przyszło gościć nam niezwykle trudnego przeciwnika Jamalex Polonię 1912 Leszno – według specjalistów jednego z głównych kandydatów do wygrania 1 ligi.

Goście niejako przyzwyczaili do przedsezonowych bomb transferowych. Przed rozpoczęciem zeszłego sezonu zakontraktowali (a raczej ukradli z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski) Kamila Chanasa. A co zrobili przed rozpoczęciem tego sezonu? Zakontraktowali z (a jakże) BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski Tomasza Ochońkę. Niestety Tomasza nie zobaczymy biegającego po parkiecie hali Milenium, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem sezonu nabawił się groźnej kontuzji kolana i nie wiadomo kiedy ponownie będzie cieszył swoją grą.

O sile zespołu oprócz wspomnianego wcześniej Chanasa decydować będzie „uniwersalny żołnierz” Adam Kaczmarzyk, pozyskany z FutureNet Śląska Wrocław doświadczony weteran Adrian Mroczek-Truskowski czy młodzi zdolni bracia Sanny (Stanferd i pozyskany przed sezonem z Zetkama Doral Nysy Kłodzko Marc-Oscar)

My liczymy, że w „rozpracowaniu” przeciwnika pomogą nam przechwyceni z Polonii center Przemysław Wrona i asystent trenera Maciej Dudzik. Do tej pory oba zespoły stanęły naprzeciwko siebie czterokrotnie, z czego trzy razy Kotwica musiała uznać wyższość rywali (w Kołobrzegu 1:1).

Jak już wcześniej wspominaliśmy w trakcie meczu odbędzie się zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt reks. Liczymy, że uda się nam wspólnie wspomóc nasze schronisko. Z tego powodu postanowiliśmy obniżyć cenę biletu do 5 złotych dla wszystkich. Bądźcie z nami w to sobotnie popołudnie. Przypominamy, że sponsorem tytularnym Kotwicy Kołobrzeg jest Grupa Energa S.A.

 

Kolejna porcja „ciekawostek statystycznych”:

  • ŁUKASZ BODYCH POTRZEBUJE 14 PUNKTÓW ABY MIEĆ 750 W BARWACH KOTWICY
  • SZYMON RYŻEK POTRZEBUJE 14 PUNKTÓW ABY MIEĆ 300 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • PAWEŁ LASOTA POTRZEBUJE 14 PUNKTÓW ABY MIEĆ 350 W BARWACH KOTWICY
  • SZYMON RYŻEK POTRZEBUJE 7 ZBIÓREK ABY MIEĆ 100 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • KAMIL IZRAELSKI I ŁUKASZ ŁUKAWSKI CZEKAJĄ NA DEBIUT, PIERWSZE PUNKTY, ZBIÓRKI, BLOKI, ASYSTY I PRZECHWYTY W BARWACH KOTWICY

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*