Podtrzymać dobrą passę

Po dwóch zwycięstwach w hali Milenium czeka nas jedno z najdłuższych wyjazdów w sezonie. Po pierwszą wygraną na wyjeździe wyruszamy do Krosna. Drużyna Miasto Szkła w dotychczas rozegranych 8 spotkaniach odniosła 4 zwycięstwa i 4 porażki w tym na własnym parkiecie 2 wygrane i 3 porażki. W ostatnim spotkaniu w środę Krosno zmierzyło się na własnym parkiecie z GKS Tychy. Po emocjonującym meczu i 2 dogrywkach górą była drużyna z Tych.

Patrząc na drużynę trenera Radomskiego z poprzedniego sezonu możemy mówić o kilku znaczących zmianach. Klub opuścili Marcin Dymała, Łukasz Ratajczak, Paweł Śpica i Julian Jasiński. W ich miejsce pozyskano Bartosza Ciechocińskiego, Tomasza Krzywdzińskiego, Mateusza Szczypińskiego oraz Piotra Wielocha. W Krośnie pozostali liderzy, czyli Alan Czujkowski, Dariusz Oczkowicz oraz były zawodnik Kotwicy Maciej Żmudzki. Liderami pod względem średniej zdobywanych punktów na mecz są Piotr Wieloch (średnio 14,8 punktów) oraz Alan Czujkowski (13,6 punktów). Jeśli chodzi o średnią zdobycz punktów Krosna na mecz, zdobywają średnio 79,3 punktów, tracąc 77,4 punktów.

Mecz ten będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem tvcom.pl. Początek spotkania w sobotę 28 listopada o godzinie 17:00. Sponsorem meczów wyjazdowych Kotwicy jest catering dietetyczny Diety od Brokuła. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*