Podtrzymać dobrą passę

W hali Milenium podejmować będziemy Znicza Basket Pruszków z dobrze znanymi w Kołobrzegu Adrianem Sulińskim i Łukaszem Bodychem. Podopieczni trenera Spychały zajmują obecnie 16 miejsce w tabeli z bilansem 2 zwycięstw i 10 porażek. Pomimo nie najlepszego bilansu nie możemy lekceważyć Pruszkowa, o czym przekonał się Sokół Łańcut.

Liderami drużyny są: Łukasz Bodych ze średnią 15 punktów i 10 zbiórek na mecz, Karol Kamiński średnio 13 punktów, 5 zbiórek i ponad 3 asysty na mecz. Szymon Walczak średnio 13 punktów i ponad 3 asysty na mecz oraz Adrian Suliński średnio ponad 11 punktów i 3 asysty na mecz. Wspomagani są przez Łukasza Ubernę i Damiana Tokarskiego. Niedawno do drużyny dołączył były zawodnik Czarnych Słupsk rozgrywający Paweł Kopciński.

Znicz zdobywa średnio 70 punktów na mecz, tracąc aż 81. Patrząc na statystki właśnie pod względem zdobywanych punktów Pruszków zajmuje trzecie miejsce od końca w lidze. Wykonują oni dużą ilość fauli średnio ponad 21 na mecz. Pod względem zbiórek Znicz zajmuje 5 miejsce od końca w lidze ze średnią ponad 37 na mecz.

Mecz ten odbędzie się w sobotę 11 grudnia o godzinie 18:00 w hali Milenium. W trakcie spotkania nie zabraknie atrakcji dla kibiców w postaci konkursów w tym rzut Susła z połowy boiska o wygraną 500 złotych. Ponownie gościć będziemy utalentowane dziewczynki z grup tanecznych i akrobatycznych Top Toys Szkoła Tańca.

W celu uniknięcia kolejek przed kasą, które miały miejsce przed ostatnimi meczami prosimy o zakup biletów na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1916 w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00) oraz dodatkowo w czwartek i piątek w godzinach 16:00-18:00. Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*