Podtrzymać dobrą passę

W ramach 32 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmować będziemy w hali Milenium rezerwy Śląska Wrocław. Wrocławianie zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli z bilansem 13 zwycięstw i 16 porażek. W pierwszym meczu tych drużyn górą była Kotwica 87-88.

Liderami Śląska są: Szymon Tomczak średnio 17 punktów i 10 zbiórek na mecz. Kacper Gordon średnio 15 punktów i 6 asyst na mecz. Sebastian Bożenko średnio 14 punktów i asysty na mecz. Jan Wójcik średnio 11 punktów i ponad 9 zbiórek na mecz. Wspomagani są przez Aleksandra Leńczuka, Kacpra Marchewkę i Maksymiliana Zagórskiego. Warto dodać, że w drużynie z Wrocławia występuje były zawodnik Kotwicy Paweł Strzępek.

Śląsk zdobywa średnio ponad 84 punkty, tracąc 82. Są oni czwartą ofensywą ligi i wykonują największą ilość celnych rzutów w lidze za dwa punkty (średnio ponad 22 na mecz). Wrocławianie dobrze radzą sobie również w zbiórkach. Zbierają średnio ponad 42 piłki na mecz.

Mecz ten odbędzie się w środę 30 marca o godzinie 19:00 w hali Milenium. W trakcie spotkania nie zabraknie atrakcji dla kibiców w postaci konkursów w tym rzut Susła z połowy boiska o wygraną 500 złotych.

Bilety na to spotkanie dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1963 w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*