Pokonać Kłodzko

W środowy wieczór w hali Milenium zmierzymy się z Zetkamą Doral Nysa Kłodzko. Drużyna z Kłodzka w ostatniej kolejce pauzowała ze względu na pozytywny wynik badania na obecność koronowirusa jednego z zawodników. Na dodatek w ostatnim meczu z Prudnikiem kontuzji doznało dwóch zawodników. Mimo dużych problemów Zetkama z pewnością będzie walczyć o wywiezienie z Kołobrzegu 2 punktów.

Podopieczni trenera Krysiewicza nadal czekają na pierwszą wygraną w sezonie rozpoczynając rozgrywki od 6 porażek. Najbliżej wygranej drużyna z Kłodzka była w domowym meczu  z rezerwami Śląska, przegrywając zaledwie 2 punktami oraz w spotkaniu wyjazdowym z Prudnikiem gdzie musieli uznać wyższość gospodarzy dopiero po dogrywce. Liderami Zetkamy są rozgrywający Tomasz Ochońko, niski skrzydłowy Paweł Nowicki oraz silny skrzydłowy Karol Nowakowski. Wspomagani są przez Rafała Wojciechowskiego oraz Krzysztofa Krajniewskiego. Patrząc na statystyki kłodzczan zdobywają średnio na mecz 83,3 punkty tracąc blisko 100 punktów. Najlepszym strzelcem Zetkamy jest  Tomasz Ochońko ze średnią 16,7 punktów na mecz.

Spotkanie to będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem tvcom.pl. Początek transmisji w środę 11 listopada o godzinie 17:50. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*