Pokonać Pruszków

Po pauzie w ostatniej kolejce nietypowo, bo w środę (4 listopada) rozegramy zaległe spotkanie ze Zniczem Pruszków. Podopieczni trenera Kierlewicza mogą pochwalić się bilansem dwóch wygranych i dwóch porażek. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Wisłę Kraków. Do Kołobrzegu powróci dobrze znany z występów w Kotwicy Adrian Suliński, natomiast po raz pierwszy przeciwko swoim kolegom z drużyny z poprzedniego sezonu zagra Mateusz Stawiak.

W zespole z Pruszkowa doszło do sporych zmian w składzie w porównaniu do poprzedniego sezonu. Znicz opuścili między innymi Stawiak oraz Szczypiński. W ich miejsce pozyskano powracającego w rodzinne strony Sulińskiego oraz Tyszkę. W drużynie z Pruszkowa pozostali liderzy, czyli Szwed, Sobczak, Janik i Kierlewicz. Patrząc na statystyki podopieczni trenera Kierlewicza zdobywają średnio na mecz 67,3 punktów tracąc średnio 68,3 punktów na mecz. Pod znakiem zapytania stoi występ Szweda, który w ostatnim meczu z Krakowem doznał kontuzji.

Jak wiadomo spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Mamy dla Was dobrą wiadomość mecz ten będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem tvcom.pl. Początek transmisji w środę 4 listopada o godzinie 18:50. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*