Powracamy Do Hali Milenium

Po czterech meczach poza Kołobrzegiem w najbliższy wtorek 13.11.2018r. w hali Milenium przyjdzie nam zmierzyć się z najlepszą aktualnie ekipą 1 ligi – niepokonanym zespołem Rawlplug Sokół Łańcut.

Zespół Sokoła rokrocznie zaliczany jest do faworytów 1 ligi i nie inaczej jest w tym sezonie. Z istotnych zmian w składzie, jakie nastąpiły przed sezonem to pożegnanie z Markiem Zywertem, który postanowił spróbować swoich sił w PLK (wybrał AZS Koszalin i z perspektywy czasu gry, roli w zespole i aktualnej sytuacji zespołu raczej żałuje swojej decyzji). Stratę połowy duetu Zywertów zespół próbował zneutralizować pozyskaniem Filipa Małgorzaciaka i Wiktora Sewioł. Obaj idealnie wpasowali się do zespołu i już teraz można powiedzieć, że są realnymi wzmocnieniami i tak piekielnie silnego zespołu.

Małgorzaciak rzuca niemal idealnie tyle i rzucał Zywert (śr. 17,4 Małgorzaciak, a 17,5 Zywert w sezonie 2017/2018) za to jest realnym wzmocnieniem zbiórki, ponieważ zbiera ponad 6 piłek z tablic co mecz.

Wiktor jest liderem drugiego składu, ale jak już dotknie parkietu niejednokrotnie gra tak dobrze, że zostaje na nim zdecydowanie dłużej niż gracze pierwszej piątki, zdobywając przy tym ponad 12,5 pkt./mecz i zbierając 6,5 piłki/mecz.

Sokół jako zespół rzuca bardzo dużo punktów (średnio 90,8 pkt./mecz) i jeśli pozwoli im się „wejść na obroty” można tylko patrzeć jak wynik ucieka spod realnej kontroli. Posiadają też bardzo dobrą obronę linii rzutów za 3 punkty, która pozwala przeciwnikom na skuteczność wynoszącą średnio 30% (sami rzucając 42,9% za 3).

Kotwica rywalizowała z Sokołem jak dotąd 6 razy wygrywając 2 mecze (w Łańcucie bilans 1-2)

Choć wiemy jak trudno będzie sprawić niespodziankę, liczymy, że doping naszych kibiców pozwoli odnieść pierwsze zwycięstwo w hali Milenium w tym sezonie.

W ty meczu swoje „kamienie milowe” mogą osiągnąć:

  • DANIEL GRUIJĆ POTRZEBUJE 6 PUNKTÓW ABY MIEĆ 650 W BARWACH KOTWICY
  • DANIEL GRUIJĆ POTRZEBUJE 7 ZBIÓREK ABY MIEĆ 350 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • PAWEL LASOTA POTRZEBUJE 11 PUNKTÓW ABY MIEĆ 350 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • JAKUB STANIOS POTRZEBUJE 2 PUNKTÓW ABY MIEĆ 50 W BARWACH KOTWICY
  • ADRIAN SULIŃSKI POTRZEBUJE 7 PUNKTÓW ABY MIEĆ 450 W BARWACH KOTWICY
  • ADRIAN SULIŃSKI POTRZEBUJE 4 ZBIÓREK ABY MIEĆ 150 W BARWACH CZARODZIEJÓW
  • PATRYK PRZYBOROWSKI POTRZEBUJE 16 PUNKTÓW ABY MIEĆ 700 W BARWACH KOTWICY

 

Wygrajmy to razem, pokażmy wsparcie Czarodziejom z Wydm…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*