Przedświąteczna Wizyta Czarodziei z Wydm w SOSW Okruszek

Jak co roku Czarodziej wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził okruszek, by sprawić trochę radości podopiecznym ośrodka. W tym roku pomocnikami Czarodzieja byli Kamil Izraelski oraz Jakub Zalewski. Dla dzieci przygotowaliśmy słodycze w postaci cukierków, zdjęcia z podpisami zawodników oraz zaproszenia na piątkowy mecz.

Nasza maskotka wraz z zawodnikami jest stałym gościem ośrodka. Tym razem dzieci rozpoznawały bez problemu naszą maskotkę oraz zawodników. Jak się okazuje wśród podopiecznych Okruszka jest stała grupa kibiców, którzy są na każdym meczu Kotwicy dzięki zaproszeniom, które otrzymują od klubu.  W trakcie wizyty Czarodziej odwiedził każdą klasę wręczając upominki i zapraszając na piątkowy mecz. Początkowy lęk do Czarodzieja momentalnie przeradzał się w uściski naszej maskotki.

Jak się później okazało zawodników czekało niełatwe zadanie, ponieważ dzieci często zadawały pytania nawet Czarodziejowi czy broda jest prawdziwa i czemu ma tak duży nos. Dziękujemy nauczycielom za możliwość wizyty w ośrodku, sprawienia radości podopiecznym i nam samym patrząc na uśmiechy i radość podopiecznych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*