Przerwać złą passę

Po meczu w hali Milenium z WKK Wrocław czeka nas dwunastogodzinna podróż do Łańcuta, by zmierzyć się z miejscowym Sokołem. Obecnie podopieczni trenera Kaszowskiego zajmują czwarte miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce pokonali na własnym parkiecie mocny Łowicz.

Najlepszym strzelcem drużyny ze średnią 14 punktów na mecz jest rozgrywający Piotr Wieloch. W drużynie z Łańcuta występują również uznani na pierwszoligowych parkietach zawodnicy tacy jak rzucający Karolak, doświadczeni podkoszowi Klima oraz Kulikowski. W Sokole występuje również znany z występów w Kotwicy Bartosz Ciechociński. Co ciekawie niedawno klub opuścił jeden z najlepszych zawodników trenera Kaszowskiego Mariusz Konopatzki, który przeniósł się do Legii Warszawa.

Patrząc na statystyki drużyny Łańcut jest trzecim atakiem w lidze ze średnią 88,5 punktów na mecz. Posiadają również najlepszą średnią  w lidze 36,4% na mecz rzutów z dystansu. Gorzej radzą sobie w zbiórkach mając ich średnio 36,6 na mecz przy 38,7 zbiórkach Kotwicy. W dotychczasowej historii drużyny rywalizowały ze sobą dziewięciokrotnie. Tylko dwa spotkania padły łupem Kotwicy. Mecz ten będzie transmitowany na żywo na You Tube. Początek meczu w sobotę 11 stycznia o godzinie 17:30. Sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa S.A.

Ciekawostki statystyczne;

-Bartosz Wróbel potrzebuje 10 punktów, aby mieć 200 w barwach Kotwicy.

-Patryk Przyborowski potrzebuje 6 asyst, aby mieć 100 w barwach Czarodziejów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*