Rozbić Szkło z Krosna

W najbliższą sobotę podopieczni trenera Franka staną przed nie łatwym zadaniem podtrzyma serii 5 zwycięstw z rzędu. W hali Milenium zmierzymy się z wymagającą drużyną z Krosna. Miasto Szkła ma na swoim koncie dwie wygrane i cztery porażki zajmując 12 miejsce w tabeli. Wyniki te nie pokazują do końca potencjału drużyny trenera Soji. Krośnianie mierzyli się z mocnymi drużynami takimi, jak Rawlplug Sokół Łańcut, SKS Starogard Gdański i ostatnio Górnik Trans.Eu Wałbrzych, z którym dużą część meczu prowadzili i mieli rzut na wygraną.

Patrząc na drużynę z Krosna z poprzedniego sezonu doszło do wielu zmian w składzie oraz na ławce trenerskiej Marcina Radomskiego zamienił Radosław Soja. Liderami Miasta Szkła są Santiago Vaulet (średnio ponad 18 punktów, 9 zbiórek i 3 asysty na mecz) oraz Julian Jasiński (średnio 16 punktów, 8,8 zbiórek na mecz). Wspomagani są przez Dariusza Oczkowicza, Pawła Śpicę i Damiana Ciesielskiego.

Bolączką drużyny trenera Soji są nienajlepsze 4 kwarty w wykonaniu jego podopiecznych. Miasto Szkła zajmuje 4 miejsce w lidze pod względem popełnionych fauli. Średnio popełnia ponad 22 faule na mecz.

My liczymy na wsparcie naszego 6 zawodnika z trybun, który już w ostatnich meczach pomagał nam w wygranych. Bilety na to spotkanie dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1899  w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00) oraz dodatkowo w czwartek i piątek w godzinach 16:00-18:00.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*