Rozpoczynamy Przygotowania Do Sezonu

Przygotowania do sezonu rozpoczniemy jutro od 9-dniowego (16-26 sierpnia) obozu w Słupsku. W trakcie obozu rozegramy sparing z Politechniką Gdańską oraz AZS Koszalin. Pierwszy trening w hali Milenium nasi zawodnicy odbędą 29 sierpnia (środa), natomiast pierwszy sparing w Kołobrzegu zagramy z Politechniką Gdańską 5 września (środa). W trakcie przygotowań do sezonu rozegramy turniej w Kołobrzegu, Stargardzie oraz Koszalinie.

Pierwszy turniej rozegramy 7-8 września w Koszalinie w mocnym ekstra klasowym (AZS Koszalin, King Szczecin, Trefl Sopot) składzie.  W dniach 14-15 września odbędzie się turniej w Kołobrzegu. Uczestnikami turnieju będą Czarni Słupsk, AZS Koszalin, Spójnia Stargard oraz Energa Kotwica Kołobrzeg. Przed pierwszym meczem Kotwicy w turnieju odbędzie się oficjalna prezentacja wszystkich drużyn  na czele z pierwszą drużyną. Coroczny memoriał imienia Romana Wysockiego odbędzie się w dniach 22-23 września w Stargardzie. Jak przed rokiem uczestnikami memoriału będą Spójnia Stargard, AZS Koszalin, King Szczecin oraz Energa Kotwica Kołobrzeg.

W trakcie przygotowań nie zabraknie również atrakcji dla kibiców. Wraz z fundacją ,,Zwyczajnie Żyć” zorganizujemy mecz charytatywny Energa Kotwica Kołobrzeg-Fundacja i Przyjaciele, który odbędzie się 31 sierpnia w hali Milenium. W akcji zobaczymy nie tylko zawodników pierwszej drużyny, ale również członków zarządu, naszych wolontariuszy i reprezentantów grup młodzieżowych. W drużynie fundacji zagrają byli zawodnicy Kotwicy, gracze amatorskiej ligi oraz dziennikarze. Mecz będzie miał charakter zabawowy. Podczas imprezy będzie można wylicytować wiele koszykarskich gadżetów jak np. koszulki naszych zawodników. Planowany jest otwarty trening dla kibiców oraz mediów, spotkanie kibiców z zawodnikami, wyjścia do szkół. Poniżej znajduje się pełny plan przygotowań Energa Kotwicy do nowego sezonu.

PLAN PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU:

  • Obóz w Słupsku w dniach 16-26 sierpnia.
  • Sparing Energa Kotwica-Politechnika Gdańska 25 sierpnia (Słupsk).
  • Sparing Energa Kotwica-AZS Koszalin 26 sierpnia (Koszalin).
  • Sparing Energa Kotwica-Czarni Słupsk 30 sierpnia (Słupsk).
  • Sparing Energa Kotwica-Spójnia Stargard 1 września (Stargard).
  • Sparing Energa Kotwica-Politechnika Gdańska 5 września (Kołobrzeg).
  • Turniej w Koszalinie 7-8 września.
  • Turniej w Kołobrzegu 14-15 września (prezentacja drużyn.).
  • Turniej w Stargardzie 21-22 września.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*