Sokół zatrzymany

Z nowym sztabem szkoleniowym Frank-Mieczkowski i powracającymi Kulonem i Struskim w środowy wieczór w hali Milenium podejmowaliśmy Rawlplug Sokół Łańcut. Mecz rozpoczęliśmy piątką Norbert Kulon, Piotr Robak, Szymon Pawlak, Hubert Wyszkowski, Michał Marek.

Zdecydowanie lepiej w mecz weszli Czarodzieje z Wydm, którzy oprócz dobrej obrony szybko wyszli na blisko 10 punktowe prowadzenie. Z biegiem czasu drużyna z Łańcuta odrabiała straty, a dzięki dwóm rzutom z dystansu Karolaka i Małgorzaciaka wyszła na prowadzenie. Kwarta zakończyła się prowadzeniem gości 22-23.

W kolejnej części meczu Kotwica ponownie wyszła na prowadzenie za sprawą Kruszczyńskiego oraz Robaka. Przewaga ta powiększała się a zmorą rozgrywających Sokoła pod naszym koszem był nieopuszczający ich na krok, debiutujący w Kotwicy Stankowski. Ostatnia minuta to gwóźdź do przerwy dla drużyny z Łańcuta za sprawą dobrej gry ich byłego zawodnika Pawlaka oraz Kulona. Na tablicy widniał wynik 48-36 dla gospodarzy.

Po przerwie 3 celnymi rzutami Pawlak wyprowadził Czarodziejów z Wydm na blisko 20 punktową przewagę. W dalszej części kwarty obraz gry nie uległ zmianie. Kotwica utrzymywała wysokie prowadzenie. Przed ostatnią kwartą prowadziła Kotwica 68-49.

Początek ostatniej kwarty to nadal wysokie prowadzenie gospodarzy. Na ostatnie 4 minuty przed końcem meczu Sokół rozpoczął próbę odrobienia strat za sprawą rzutów z dystansu Frasia i Jankowskiego. Udało im się odrobić jedynie połowę straty do Kotwicy. Mecz zakończył się wygarną Kotwicy 82-69. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

Energa Kotwica Kołobrzeg – Rawlplug Sokół Łańcut 82:69 (22:23, 26:13, 20:13, 14:20)

Energa Kotwica: Pawlak 19, Kulon 16, Wyszkowski 14, Robak 13, Kruszczyński 6, Sadło 5, Struski 5, Marek 2, Stankowski 2, Daszke 0, Maszerowski 0.

Rawlplug Sokół: Fraś 15, Jankowski 14, Małgorzaciak 14, Pełka 8, Zaguła 7, Karolak 5, Majka 4, Kulikowski 2, Czerwonka 0.

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*