Turów Powraca Do Hali Milenium

Po latach przerwy zmierzymy się z uznaną marką w polskiej koszykówce PGE Turowem Zgorzelec, ale tym razem na poziomie Suzuki 1 Ligi Mężczyzn. Jeszcze w poprzednim sezonie drużyna ze Zgorzelca występowała na poziomie 3 ligi, lecz za sprawą dzikiej karty występuje jako 17 drużyna na zapleczu ekstraklasy.

Historia pojedynków Kotwicy z Turowem jest bardzo bogata i sięga lat dziewięćdziesiątych na poziomie ówczesnej 2 ligi. Sobotnie spotkanie będzie 43 pojedynkiem tych drużyn na różnych szczeblach rozgrywkowych. Obecnie drużynę Turowa można uznać bardziej za autsajdera ligi ze względu na późne rozpoczęcie przygotowań do sezonu, a przede wszystkim brak zawodników na rynku w momencie budowania składu.

Drużyna ze Zgorzelca składa się głównie z zawodników, którzy reprezentowali ten klub na poziomie 3 ligi. Najbardziej znanym zawodnikiem zgorzelan jest Bartosz Bochno. Liderem drużyny co ciekawe nie jest Bochno, a Cezary Fudziak ze średnią 21,5 punktu na mecz co daje mu pierwsze miejsce wśród strzelców ligi. Najnowszym wzmocnieniem Turowa jest rozgrywający, który ostatnie sezony spędził w Zielonej Górze Kacper Traczyk. Z pewnością skład drużyny ze Zgorzelca nie jest jeszcze zamknięty. Klub poszukuje 2-3 wartościowych zawodników, którzy podniosą poziom drużyny.

Mecz ten odbędzie się w sobotę 23 października w hali Milenium o godzinie 18:00. Liczymy na Wasze wsparcie!

Bilety na sobotnie spotkanie z Turowem dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1895 Przedsprzedaż odbywa się na stronie ticketik.pl, w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00) oraz dodatkowo w czwartek i piątek w godzinach 16:00-18:00 w cenach 10 złotych bilet normalny, 5 złotych ulgowy. W dniu meczu w kasie biletowej na godzinę przed spotkaniem bilet normalny kosztuje 15 złotych, natomiast 10 złotych ulgowy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*