Utrzymać twierdzę Kołobrzeg

Po wygranej na wyjeździe z Turowem Zgorzelec podopiecznych trenera Franka czeka pojedynek w hali Milenium z Decką Pelplin. Pelplinianie zajmują obecnie 13 miejsce w tabeli z bilansem 7 zwycięstw i 14 porażek. W pierwszym spotkaniu tych drużyn górą była Kotwica 81-94.

Liderami Decki są: Mateusz Kaszowski średnio 15 punktów, ponad 3 zbiórki i asysty na mecz, Mariusz Konopatzki średnio 10 punktów, blisko 6 zbiórek i ponad 5 asyst na mecz oraz Damian Szczepanik średnio ponad 9 punktów i 5 zbiórek na mecz. Wspomagani są przez Dawida Sączewskiego, Mateusza Kulisa i Karola Michałka. Warto dodać, że w drużynie trenera Radomskiego występuje Hubert Wyszkowski, który sezon rozpoczął w Kołobrzegu.

Decka zdobywa średnio 71,6 punktów (trzecie miejsce od końca w lidze), tracąc 76,5. Zajmują oni przedostatnie miejsce pod względem skuteczności (48,1% na mecz)  za dwa punkty. Zdecydowanie lepiej radzą sobie pod względem zbiórek, zajmując trzecie miejsce w lidze ze średnią 41 na mecz. Dużym problemem Decki są straty (17 strat na mecz).

Mecz ten odbędzie się w sobotę 12 lutego o godzinie 18:00 w hali Milenium. W trakcie spotkania nie zabraknie atrakcji dla kibiców w postaci konkursów w tym rzut Susła z połowy boiska o wygraną 500 złotych. Ponownie gościć będziemy utalentowane dziewczynki z grup tanecznych i akrobatycznych Top Toys Szkoła Tańca. Sponsorem meczu jest ZetBud.

Bilety na to spotkanie dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1941  w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00). Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*