Utrzymać Twierdzę Kołobrzeg

Po wyjazdowej porażce w Opolu podopiecznych trenera Franka czeka pojedynek z Dzikami Warszawa w hali Milenium. Warszawianie po przegranej w ostatniej kolejce w Wałbrzychu z Górnikiem zakończyli serię 3 wygranych z rzędu. Aktualnie Dziki zajmują 9 miejsce w tabeli z bilansem 11 zwycięstw i 14 porażek.

Liderami drużyny ze stolicy są: Bartosz Majewski średnio ponad 15 punktów i 4 asysty na mecz, Przemysław Kuźkow średnio 14 punktów i 3 zbiórki na mecz oraz powracający po kontuzji Piotr Pamuła średnio 11 punktów i 2 asysty na mecz. Wspomagani są przez Rafała Komendę, Karola Nowakowskiego i Grzegorza Grochowskiego. Warto dodać, że niedawno po kontuzji powrócił doświadczony podkoszowy Mateusz Szwed.

Dziki zdobywają średnio 73 punkty (trzecia od końca ofensywa w lidze), tracąc 71 (najlepsza defensywa ligi). Zajmują oni 3 miejsce od końca w lidze pod względem ilości celnych rzutów za dwa punkty (średnio 18 na mecz). Warszawianie ze średnią 9 celnych rzutów z dystansu na mecz plasują się na 5 miejscu w lidze. Dobrze radzą sobie również pod względem przechwytów, będąc na drugim miejscu w lidze (średnio 9 na mecz).

Mecz ten odbędzie się w sobotę 5 marca o godzinie 18:00 w hali Milenium. W trakcie spotkania nie zabraknie atrakcji dla kibiców w postaci konkursów w tym rzut Susła z połowy boiska o wygraną 500 złotych. Ponownie gościć będziemy utalentowane dziewczynki z grup tanecznych i akrobatycznych Top Toys Szkoła Tańca.

Bilety na to spotkanie dostępne są na stronie http://www.ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1949 w biurze klubowym w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura (10:00-15:00). Sponsorem strategicznym kołobrzeskiej koszykówki jest Sensation Poland.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*