Wizyta w Domu Dziecka w Białogardzie

Dzień przed meczem z Wałbrzychem wybraliśmy się wraz z przedstawicielami Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg do domu dziecka oraz rodzinnego domu dziecka w Białogardzie.  Naszą drużynę reprezentowali Gracjan Dobriański oraz Jakub Stanios. Dzięki zbiórce w trakcie ,,Mikołajek z Grupą Energa i Kotwicami” mogliśmy obdarować podopiecznych świątecznymi paczkami oraz zabawkami.

Niestety, w chwili przyjazdu prawie wszystkie dzieci były w szkole.  Z pewnością czekała nich miła niespodzianka po powrocie do domu. Wraz z Akademią zaprosiliśmy dzieci na jeden z meczów w hali Milenium w kolejnej rundzie. Będzie to z pewnością duże przeżycie dla dzieci. Postaramy się również o dodatkowe atrakcje wraz z upominkami. Od dzieci otrzymaliśmy świąteczne prace oraz podziękowania. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli naszą akcję.

Jest to kolejna wspólna akcja Energa Kotwicy wraz z AP Kotwica Kołobrzeg i z pewnością nieostatnia.  Dzieli nas dyscyplina, ale łączy nas chęć pomocy i promowanie zdrowego trybu życia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*