Wyniki konkursu na projekt nowego loga klubu

Z dumą pragniemy poinformować, że zainteresowanie i frekwencja konkursu na nowe logo – herb klubu, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad setkę prac przysłało kilkadziesiąt osób, w tym sporo spoza Kołobrzegu. Warszawa, Szczecin, Płock, Karlino, Bełchatów, to tylko część z miejscowości, z których napływały projekty. Oczywiście brylował Kołobrzeg, ale to zrozumiałe, bo przecież „Kotwiczka” najbliższa jest kołobrzeżanom. Wszystkim, którzy zainteresowali się naszą akcją serdecznie dziękujemy.

Wszystkim wyrażamy nasze wielkie słowa uznania. Wszyscy Państwo jesteście zwycięzcami, ale że nagród tylu nie przewidzieliśmy, informujemy o pracach, które kapituła, rozszerzając pulę wyróżnień, ustawiła w pierwszym szeregu.

Postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić 6 projektów. Wszystkie te prace nawiązują do tradycji oraz dyscypliny. Projekty te można określić również jako nieszablonowe patrząc na powtarzający się motyw prac. Każdy autor wyróżnionej pracy otrzyma karnet na trybunę, na sezon 2018/2019. Dodatkowo każda osoba, której praca została nienagrodzona otrzyma zaproszenie na inaugurację sezonu.

1. Miejsce Konrad Fuśniak Garwolin.

Jest to projekt, który zostanie przedstawiony walnemu zebraniu i ono podejmie ostatecznie decyzje o wyglądzie nowego loga. Po kilku dniach namysłu i konsultacjach ze znajomymi grafikami oraz specjalistami postanowiliśmy wybrać to logo. W większości prac pojawia się motyw Kotwicy na piłce lub podobnych. Logo to jest dynamiczne, nawiązuje do tradycji oraz dawnych herbów klubowych z naszego miasta jest proste i jednocześnie nowoczesne. Sam tekst i układ związany jest z komentarzami w ankiecie klubowej, w której wielu kibiców prosiło o powrót do pełnej historycznej nazwy w logo ,,Kotwica Kołobrzeg”.  Nagrodą jest 500 złotych brutto, karnet na sezon 2018/2019 i 2019/2020 na dwie osoby, na miejsce na parkiecie oraz pamiątkowy medal z awansu do 1 ligi.

 

2. Miejsce Patryk Gaca Kołobrzeg.

Logo to nawiązuje do regionu oraz dyscypliny. Wkomponowane są dwa elementy kotwica i latarnia, które nierozerwalnie kojarzą się z naszym miastem. Jest to jedyna praca, w której nawiązano do regionu w postaci latarni. Nagrodą jest karnet na sezon 2018/2019 i 2019/2020 na dwie osoby, na miejsce na parkiecie oraz pamiątkowy medal z awansu do 1 ligi.

 

3. Miejsce Dawid Dutkiewicz Kołobrzeg.

 

 

                               

Świetnie przekazana symbolika. Logo bardzo dynamiczne nawiązujące do tradycji i regionu. Nagrodą jest karnet dwuosobowy na miejsce na parkiecie na sezon 2018/2019, wraz z pamiątkowym medalem.

 

WYRÓŻNIENIA 

1. Wyróżnienie Ernest Dondera Karlino.

 

2. Wyróżnienie Krzysztof Nowakowski Kołobrzeg.

3. Wyróżnienie Kacper Gierlicz Kołobrzeg

 

4. Wyróżnienie Konrad Kowalski Płock.

5. Wyróżnienie Jarosław Kopa Warszawa.

 

6. Wyróżnienie Zuzanna Kosecka Kołobrzeg.

     SPECJALNE WYRÓŻNIENIE DLA SOSW ,,OKRUSZEK”

Osobne wyróżnienie otrzyma SOSW ,,Okruszek”, którego wychowankowie przesłali nam kilkadziesiąt prac zasługujących na uwagę. Młodzież ośrodka włożyła wiele inwencji w projekty, a już na szczególne wyróżnienie zasłużył sobie autor interpretacji skrótu w nazwie naszego klubu MUKS, który przedstawił jako ,, MÓJ UKOCHANY KLUB SPORTOWY”. Nagrodą dla ,,Okruszka” będzie 300 biletów na przyszły sezon oraz wystawa prac przygotowana na inauguracje sezonu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*